اسرار طراحی ست اداری که باید بدانید

طراحی ست اداری چیست؟

اسرار طراحی ست اداری چیست؟

ست اداری مارک دار یک منبع بازاریابی “قدیمی مدرسه” است که امروزه به همان اندازه  قرن هجدهم کارآمد بوده و شما نباید آن را نادیده بگیرید یا از آن غافل شوید.

امروز ما به شما خواهیم گفت که بهترین طراحی ست اداری را که مقرون به صرفه است و بلافاصله در دسترس است ، پیدا کنید تا جلوه حرفه ای نهایی را به کسب و کار خود بدهید.

ست اداری نامی است که به مواد مورد نیاز برای ارتباطات نوشتاری و چاپی ، به ویژه در مشاغل ، شرکت ها و سازمان ها داده می شود. ست اداری مانند سربرگ ، پاکت ، قلم و مداد ، دفترچه یادداشت و … است

بنابراین ، طراحی ست اداری به استفاده از هنرهای گرافیکی سفارشی برای این موارد به عنوان بخشی از استراتژی نام تجاری اشاره می کند ، تا آنها را به عنوان بخشی از تصویر یک نام تجاری معمولاً شامل طراحی لوگو ، نام و شعار به علاوه عناصر گرافیکی برای محبوبیت آنها معرفی کند.

5 تا از مزایای طراحی ست اداری

اگر هنوز از استفاده از ست اداری با کیفیت بالا و مارک دار برای شرکت خود متقاعد نشده اید ، امروز به 5 دلیل قدرتمند برای طراحی ست اداری نگاهی بیندازید:

1- با رویکرد غیر مزاحم شما را نشان می دهد

بیشتر منابع بازاریابی یک نوع مفهوم در چهره شما هستند. هدف آنها جلب توجه مردم و ارسال پیام به آنها است. ست اداری تجاری بسیار ظریف تر است ، به جای فریاد زدن نام شرکت و خدمات خود به مشتری ، با ظرافت می گوید: “سلام ، ما را به خاطر داری؟” هر بار که آنها نامه ای را که برایشان فرستاده اید یا فاکتوری که به آنها داده اید را مرور می کنند. این رویکرد غیر مزاحم به حضور برند ، اساس تجارت ست اداری است و دارای سابقه موفقیت اثبات شده ای است که به قرن ها برمی گردد.

بسیار قابل مشاهده است

با تبلیغات ، بروشورها و حتی رسانه های اجتماعی یا وب سایت شما ، باید “بجنگید” تا مطمئن شوید مردم برند شما را پیدا کنند. اما هنگامی که از ست اداری مارک دار استفاده می کنید ، این قابلیت برای شما قابل قبول است ، زیرا برند شما به معنای واقعی کلمه دقیقاً در وسایل اداری و ارتباطاتی که از شما استفاده می کنند یا دریافت می کنند ، وجود دارد.

همچنین بخوانید : بهترین نکات طراحی ست اداری

3. حرفه ای بودن را نشان می دهد

تصویر برند یک کل است که به ثبات نیاز دارد. داشتن طراحی ست اداری شخصی باعث می شود شما (و شرکت شما) حرفه ای ، جدی و قابل اعتماد به نظر برسید. این امر نه تنها بر مشتریان احتمالی شما بلکه بر همکاران و کارکنان شما نیز تأثیر می گذارد.

4. مردم را درگیر خود می کند

ست اداری عالی نه تنها مردم را به یاد نام تجاری شما می اندازد ، بلکه آنها را به برند شما متصل می کند. هر بار که نامه نگاری را در سربرگ برند خود ارسال می کنید ، هر بار که یک فاکتور مارک دار ارسال می کنید ، مشتریان (یا مشتریان احتمالی) پیامی دریافت می کنند که شما  برای تجارت آنها ارزش قائل هستید و میخواهید آنها نیز به آن پاسخ می دهند.

5. برای اکثر بودجه ها قابل دسترسی است

تلاش های بازاریابی می تواند برای استارتاپ ها ، فریلنسرها و مشاغل کوچک بسیار دشوار باشد. با این حال ، بسته اصلی ست اداری تجاری معمولاً هزینه کمی دارند.

5 مورد ست اداری  تجاری که باید داشته باشید

با توجه به مواردی که تاکنون صحبت کردیم ، احتمالاً متوجه شده اید که ست اداری تجاری دارایی های مهمی هستند! در زیر ما به 5 مورد از لوازم های مهم ست اداری ضروری برای مشاغل شما ، اشاره کردیم.

و اگر به دنبال الهام از ایده های طراحی ست اداری هستید ،  بر روی طراحی ست اداری کلیک کنید.

کارت ویزیت

کارت ویزیت های خلاقانه وسیله ای برای معرفی شرکت شما به مشتری جدید یا مشتری بالقوه ، حتی یک همکار ، شریک یا رقیب احتمالی است.

کارت های ویزیت در جایی کار می کنند که شما نمی توانید و در درازمدت به این دلیل کار می کنند که در اختیار مشتری قرار دارند و نشان دهنده نام تجاری شما پس از رفتن شما یا نماینده شما است.

داشتن کارت ویزیت های سفارشی و کاملاً طراحی شده با تایپوگرافی کامل ، نشان دهنده حرفه ای بودن شما و قدردانی شما از مشتریان است.

همچنین بخوانید : نکات برتر برای بدست آوردن طراحی عالی ست اداری

سربرگ

همه نامه نگاری هایی که در تجارت خود ارسال می کنید باید حاوی سربرگ باشد که با نام تجاری شما مطابقت داشته باشد. این عنصر بر نام تجاری شما در تمام ارتباطات برای حضور ظریف و غیر مزاحمی که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم تأکید می کند.

برای این کار ، شما نیاز به یک طراحی ست اداری خلاق دارید که چشم را به خود جلب کند اما از محتوای نامه منحرف نشود.

پاکت های شرکتی

یک پاکت مارک دار واقعی معادل عنوان موضوع ایمیل است: این اطمینان می دهد که نامه شما در هر دسته ای از نامه ها مشخص می شود و به گیرندگان کمک می کند تا با نام تجاری شما آشنا شوند ، ارتباط شما را پیش بینی کرده و نرخ نامه خوانی را افزایش دهند.

فولدرها

در هر صورت ، شما باید بیش از یک ورق کاغذ را با هم گروه بندی کنید ، یک فولدر برای ارائه مرتب ضروری است.

یک بسته بروشور ، جزئیات قیمت و سایر برگه های اطلاعاتی برای مشتریان ، یا اسناد داخلی مانند قراردادها ، محتوا فاکتورها و جزئیات مشتری ، یک فولدر مارک دار مناسب است که حاوی این اوراق مهم باشد در حالی که نام تجاری خود را به خاطر می آورید و به راحتی در آن قرار می گیرید.
به علاوه ، فولدرها شانس بیشتری برای خلاقیت و نمایان شدن ارائه می دهند زیرا دارای فضایی برای افزودن تصاویر ، گرافیک و موارد دیگر هستند.

فاکتورها

سفارشی سازی فاکتورهای خود با طراحی نام تجاری شما یک راه فوق العاده ساده است تا بتوانید کسب و کار خود را جدی جلوه دهید و به مشتری خود کمک کنید تا با یک نگاه دقیق بفهمد که این فاکتور از چه کسی است.

به طور معمول برگه های فاکتور اجازه طراحی زیادی نمی دهند ، اما همچنان افزودن لوگوی شما و نسخه بسیار مینیمالیستی از ست اداری شما یک حرکت عاقلانه است.

5 ست اداری اضافی که ارزش داشتن دارند

پس سایر لوازم ست اداری  موجود چگونه است؟ آیا هیچ کدام از آنها مفیدتر از بقیه است؟ قطعا بله. بهترین دارایی های اضافی آنهایی هستند که در فعالیت های کسب و کار شما به هدف می رسند ، اما رضایت مشتری را افزایش می دهند و فرصتی برای انتشار صدا در مورد شرکت شما می شوند ، زیرا می توانید این موارد را با احترام به مشتریان هدیه دهید. ما 5 مورد از بهترین ها را در زیر لیست کردیم.

قلم و مداد

آنها ست اداری اولیه هستند و تقریباً در همه انواع مشاغل و در اکثر تعاملات تجاری مورد استفاده قرار می گیرند و هر زمان که شخصی از قلم یا مداد با لوگو و نام شما استفاده می کند ، شرکت شما را معرفی می کند.

کارت ها و تقویم ها

کارت های تبریک و کارت پستال برای تعطیلات ، یا نشانه گذاری یک نقطه عطف شرکت ، راه خوبی برای تقویت روابط با مشتریان است. تقویم های مارک دار یک نشانه مفید برای زندگی روزمره هستند و هر روز در تمام طول سال شرکت شما را هدیه می کنند. بد نیست!

دفترچه یادداشت ها

آیا تمام روز در محل کار مشغول نوشتن یادداشت هستید ، کارمندان شما نیز این کار را می کنند ،  یک دفترچه یادداشت با لوگوی شما بسیار عالی است تا مطمئن شوید که در صورت از دفترچه یادداشت یک تصویر عالی در زندگی روزمره مشتری ایجاد می شود.

لیوان قهوه ، فنجان

در حال حاضر لیوان قهوه می تواند کمی گرانتر از سایر دارایی های موجود در این لیست باشد ، اما مطمئناً ارزشش را دارد و اگر آنها را به مشتری هدیه دهید؟ این لوگوی شما  را روی میز کار آنها ، هر روز در دستانشان و داخل کمدشان قرار می دهد.

USB

جزو لوازم ست اداری نسبتاً جدیدی که بودجه بیشتری می طلبد ، اما در این روزها ارزش بسیار بیشتری دارد. به خصوص اگر با فایل های دیجیتالی کار می کنید ، داشتن کارت حافظه USB مارک دار بهترین ظاهر حرفه ای را ایجاد می کند و ارائه آنها به مشتریان راهی بسیار موثر برای جلب رضایت آنها و تجارت آنها است.

با طراحی ست اداری سفارشی به یک تصویر کاملا حرفه ای دست پیدا کنید

ست اداری تقریباً بخشی از فعالیت های روزانه مشاغل است و اکنون می دانید که هر بار که یک کارت ویزیت را تحویل می دهید ، هر بار که یک نامه شرکت ارسال می کنید ، هر بار که از مشتری می خواهید یک فرم را امضا کند ، این فرصت را دارید که تصویر برند خود را نشان داده و آن را تقویت کنید.

تنها چیزی که لازم است یک طراحی ست اداری شگفت انگیز است! که ما در این مقاله اسرار طراحی ست اداری برای شما عزیزان شرح دادیم. امیدواریم که مطالب برای شما مفید بوده باشد.

 

به ما امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =