طراحی ست اداری، اوراق اداری

 به مجموعه اقلام از قبیل سربرگ، یادداشت، پاکت نامه، فولدر، فاکتور و… ست اداری یا اوراق اداری می‌گویند. ست اداری را به نام اوراق اداری نیز می‌شناسند. ست اداری یا اوراق اداری یکی از مشخصه‌های ارزش یک سازمان، شرکت، برند و… می‌باشد. همانطور که گفته شد ست اداری مشخصه ی ارزش و اعتبار شما  است و باید به گونه ای طراحی شود که بتواند به درستی ارزش شغل شما را بالا ببرد و بتواند در رشد آن نیز تاثیر مثبتی بگذارد. برای ارتقاء سطح در سازمان، شرکت و مجموعه خود بهتر است از ست اداری استفاده کنید. ست اداری می تواند شما را نسبت به دیگر رقبا متمایز سازد همچنین شغل شما را منحصر به فرد و ویژه جلوه می دهد. ست اداری بر روی هویت سازمانی شما تاثیر بسیار بالایی دارد بگونه ای که می‌تواند تاثیر مثبت یا منفی بر روی سازمان داشته باشد. در طراحی این اقلام حتما باید هارمونی و ترکیب  رنگ مشخصی استفاده کرد. طراح با استفاده از رنگ سازمانی مشخص شده می‌تواند متن محتوا، آدرس، لوگو و… را با خلاقیت مورد استفاده قرار دهد.

ست اداری را به نام اوراق هم می‌شناسند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با مراجعه به هر بخش: طراحی سربرگ، طراحی یادداشت،  طراحی پاکت نامه، طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور مراجعه و مطالعه کنید.

طراحی ست اداری
طراحی ست اداری
طراحی ست اداری
ست اداری
ست اداری لایه باز
قیمت طراحی ست اداری
طراحی ست اداری تالار آناهیتا
طراحی ست اداری بورس لوارم اتومبیل
طراحی ست اداری
طراحی ست تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی ارزان
ست تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی خاص
طراحی ست اداری شرکت یوتاب گشت

ست پزشکی

در طراحی ست پزشکی ابتدا باید به رنگ سازمانی توجه نمایید. بهتر است از تک رنگ برای طراحی استفاده شود. سعی کنید رنگ مورد استفاده رنگ سلامت باشد. بهتر است از فونت اداری و رسمی استفاده نمایید. استفاده از فونت های زیبا می‌تواند بر جذب مخاطب مؤثر باشد. اکثر پزشکان در طراحی ست اداری پزشکی از فونت نستعلیق استفاده می‌کنند.

اصول طراحی ست اداری

در طراحی اوراق اداری بهتر است از رنگ سازمانی استفاده نمایید. از شعار های خود در ست اداری خود استفاده نمایید. شعار ها را در اقلامی قرار دهید که بیشتر در معرض دید هستند مانند: تقویم، یادداشت تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی مثل خودکار، فلش، هارد اکسترنال و… شما می توانید به صورت پنهان در شعار خود اهداف یا شرح خدمات را بکار ببرید. از اصل طراحی این اقلام بهتر است حتما از علائم تجاری، آرم و لوگو استفاده نمایید تا بتوانید کپی رایتی از خود داشته باشید. برای اقلام پرمصرف که دور ریز بالایی دارند مثل کاغذ یادداشت از کاغذ های معمولی استفاده کنید تا علاوه بر کم کردن هزینه ها از اسراف کردن نیز جلوگیری شود. متون و محتوای خود را با ترتیب و منظم در ست اداری خود درج کنید. به طور مثال در طراحی سربرگ بهتر است آدرس و شماره تماس خود را در پایین سربرگ قرار دهید و تاریخ و لوگو را در قسمت بالا درج کنید. قبل از اینکه طراحی را به اتمام برسانید به سایز و ابعاد ست اداری توجه نمایید. به اندازه عرض سربرگ توجه کنید که پس از چاپ به راحتی در داخل پاکت نامه قرار گیرد یا برای دیگر اقلام ست اداری اندازه ای متناسب با پوشه یا فولدر اداری باشد. اگر استفاده از محتوای شلوغ شما را دچار سردرگمی می کند بهتر است از سادگی و خلاقیت در طرحتان استفاده نمایید.

طراحی لوگو و ست تبلیغاتی

معمولا طراحی لوگو قبل از طراحی اوراق اداری توسط طراح انجام می‌شود و در طراحی ست اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده از لوگو می‌تواند بر هویت شما نقش مفید و کلیدی داشته باشد. شما می‌توانید همزمان طراحی لوگو و ست اداری را به طراحان مجموعه طرح گندم بسپارید.

طراحی اوراق اداری

اصول مهم در طراحی اوراق اداری یا همان ست اداری رعایت هماهنگی و یکپارچگی درشکل و فرم اوراق می باشد. در طراحی اوراق اداری حتما باید به رنگ سازمانی توجه نمود. بهتر است در طراحی اوراق اداری به لوگو نیز توجه ویژه‌ای داشته باشید.

1/5 - (1 امتیاز)