بهترین نکات طراحی ست اداری

نکات طراحی ست اداری

بهترین نکات طراحی ست اداری

نکات طراحی ست اداری را در این مقاله بیاموزید!

طراحی ست اداری تجاری می تواند نسبتاً کسل کننده ، خشک  و پیش پا افتاده باشد.از طرف دیگر ، می توان آن را به خوبی طراحی کرد تا اطلاعات زیادی را به همکاران تجاری ، مشتریان و دیگران منتقل کند.متأسفانه ، بسیاری از مشاغل اهمیت ست اداری خود را نادیده می گیرند و به اشتباه تصور می کنند که تعداد کمی علاقه مند به مطالعه دقیق کاغذ هستند. در ادامه به بهترین نکات طراحی ست اداری می پردازیم.

مطالب مرتبط : نکات برتر برای بدست آوردن طراحی عالی ست اداری

1. آن را ساده نگه دارید

سبک های تایپوگرافی را به حداقل برسانید. حداکثر دو قلم توصیه می شود(استفاده از حداکثر دو فونت )
رنگها را حداقل نگه دارید. حداکثر سه رنگ توصیه می شود.
در صورت امکان از فضای سفید استفاده کنید. این باعث می شود محتوا شکسته شود در حالی که به طراحی شما ظاهری تمیز و حرفه ای می بخشد.

2. نام تجاری خود را وارد کنید

از طرح های رنگی و تایپوگرافی گرفته تا لوگو و سایر تصاویر ، ست اداری شما باید نشان دهنده برند شما در همه جنبه ها باشد. البته ، شما نباید خود را ملزم بدانید که عناصر نام تجاری خود را به نحوی خاص ترکیب کنید.

با بسیاری از ست اداری مختلف (مانند سربرگ ، کارت ویزیت و برچسب) ، گزینه های گنجاندن زیادی دارید. به عنوان مثال ، می توانید لوگوی شرکت خود را به عنوان تصویر پس زمینه کارت ویزیت خود درآورده و در عین حال از آن در سربرگ خود به عنوان فاصله بین اطلاعات و محتوای کسب و کار خود استفاده کنید.

3. برای بازاریابی ، شبکه سازی یا ابزارهای تجاری بسیار مفید ، باید پنج عنصر ضروری را در طرح های چاپخانه های تجاری خود لحاظ کنید.

 

نکات طراحی ست اداری

 

 

 

به غیر از نام ، آدرس ، اطلاعات تماس و وب سایت کسب و کار ، چند عنصر دیگر را می توان در ست اداری قرار داد تا به عنوان بازاریابی ، تبلیغات ، خدمات به مشتریان و ابزارهای شبکه موثر عمل کنند.

1 – طراحی لوگوی شرکت
2 – عبارت مورد نظر
3 – سال تأسیس
4 – خط تلفن یا شماره های تماس مصرف کننده
5 – گواهینامه ها
4. مسائل سازمانی

نکته آخر اینکه سازماندهی ست اداری  شما می تواند طراحی شما را تغییر داده یا خراب کند. پس از همه ، باید ست اداری شما زیبا ، اما کاربردی و خوانا نیز باشد.

از ترتیب سلسله مراتبی استفاده کنید. این بدان معناست که از عناوین و عناصر فونت (مانند حروف بزرگ و مورب) استفاده می شود.
برای تشخیص بخشها از تایپوگرافی و رنگها استفاده کنید. برای حمایت از سازمان لوازم التحریر خود ، از عناصر مارک دار برای تجزیه بیشتر سفارش استفاده کنید.
رنگها و تایپوگرافی خوانا را انتخاب کنید. اگر می خواهید پیام خود را به وضوح ارائه دهید ، رنگهای پررنگ و سبک فونت قابل خواندن مهم هستند.

رنگ آمیزی یا عدم رنگ آمیزی

در حالی که عقل سالم می گوید رنگهای تیره حرفه ای تر هستند ، اما به خاطر داشته باشید که طراحی خوب همه قوانین را نقض می کند.پس در نظر داشته باشید که بعضی اوقات خلاف قوانین میتوانید حرکت کنید.

آیا برای هر مارکی مناسب است؟ خیر ، به خصوص با توجه به اینکه رنگ بر هزینه چاپ تأثیر می گذارد. اما قطعاً به مشتری کمک می کند در بازار شلوغ شرکت های مشاوره خسته کننده برجسته شود! از طرف دیگر ، طراحی سیاه و سفید واضح می تواند برای هر شرکتی طعم مینیمالیستی ایجاد کند.

شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی نمونه ست اداری ، برخی از طراحی ها ما را مشاهده نمایید موفق باشید.

به ما امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =