فیلم صنعتی

از عوامل تاثیر گذار و مهم ارتباطی در کسب و کار و تبلیغات می باشد، همچنین برای معرفی برند یا محصول می توان به ساخت فیلم صنعتی و فیلم تبلیغاتی (Industrial film) اشاره نمود. تولید فیلمهای صنعتی وفیلم تبلیغاتی جذاب می تواند تاثیر زیادی بر روی توسعه برند، همچنین موجب افزایش فروش شود. از کلیدی ترین راهبرد های پیشرفت می توان به تیزر تبیلغاتی و تیزر صنعتی اشاره نمود. مدت زمان کوتاهی که می توان برای تولید کلیپ صنعتی در نظر گرفت بین 20 الی 60 ثانیه می توان در نظر گرفت.

عوامل تاثیر گذار ساخت فیلم و تیزر بر مخاطب :

  • تجربه و تخصص لازم در تولید فیلم
  • ایده پردازی و خلاقیت برای جذب مخاطبین
  • خلاقیت و کیفیت انتقال پیام در کوتاه ترین زمان به مخاطب
  • استفاده از تجهیزات مدرن و بروز جهت نورپردازی
  • استفاده از افراد حرفه ای و متخصص در ساخت فیلم
  • مونتاژ حرفه ای به همراه جلوه های ویژه

ساخت فیلم صنعتی

فیلم صنعتی چیست ؟

فیلم صنعتی برای معرفی محصولات صنعتی، خدمات، کارخانه و … بسیار مفید می باشد. در دنیای امروزه که رسانه ها نقش چشم گیری در تبلیغات دارد فیلم صنعتی تبلیغاتی می تواند برند شما را توسعه دهد، حتی می تواند میزان فروش شما را بهبود ببخشد در نتیجه تولید فیلم صنعتی یکی از اصل های تبلیغاتی برای رشد تجاری و اقتصادی می باشد. محصول یا خدمات شما باید به شکلی به مخاطب نمایش داده شود که در ذهن مخاطب ثبت و ماندگار شود.

فیلم صنعتی هم شبیه به فیلم تبلیغاتی می باشد با این تفاوت که محل فیلمبرداری و یا ارائه محصولات در واحد های صنعتی یا محیط های صنعتی ساخته می شود. ارائه محتوای تحلیلی و آماری می تواند تیزر صنعتی را با تیزر تبلیغاتی نیز متمایز سازد.  تجربه و تخصص در ساخت فیلم صنعتی تبلیغاتی حرف اول را میزند. نیروی انسانی با تجربه و همچنین استفاده از یک سناریوی عالی می تواند برای جذب مخاطب بسیار مؤثر باشد. از کاربرد های فیلمهای صنعتی می توان به معرفی ابزارآلات صنعتی، محصولات، داده های آماری و فنی از خدمات یا حتی محیط صنعتی اشاره نمود.

قیمت ساخت فیلم چگونه محاسبه می شود ؟

اغلب فیلم سازان بر حسب دقیقه و ثانیه نرخ تولید فیلم را محاسبه می کنند، اما مجموعه طراحی و گرافیک طرح گندم با در نظر گرفتن میزان بودجه و همچنین با استفاده از تجهیزات بروز جهت فیلمبرداری و بدون واسطه بودن می تواند تا حد امکان هزینه های تولید فیلم را کاهش دهد. تعداد سکانس های فیلمبرداری و همچنین استفاده تجهیزات فیلمبرداری و عکاسی هوایی ( نظیر هلی شات، پهباد و …) می تواند مؤثر باشد.

تعرفه ساخت فیلم صنعتی

اگر خواهان فیلم صنعتی با قیمت مناسب هستید می توانید با هزینه ای پایین و به صرفه، فیلم برداری صنعتی و تبلیغاتی جذاب اجرا و تولید کنید. به این ترتیب که تیم عکاسی صنعتی و تبلیغاتی شرکت تبلیغاتی طرح گندم با استفاده از تجهیزات حرفه ای از مکان یا محصولات صنعتی شما عکس صنعتی تهیه می کند و با نرم افزار های مدرن و همچنین خلاقیت تدوین گر تصاویر شما را به تیزر جذاب صنعتی تبدیل می کند. با این روش می توانید تعرفه ساخت فیلم خود را کاهش دهید. مجموعه بدون واسطه و با در دست داشتن تجهیزات فنی می تواند از هزینه های اضافه جلوگیری کند و این فاکتور خیلی مهم برای کاهش قیمت است. برخی از فیلم‌ها از آرشیو استفاده شده و جهت تامین نمونه کار تدوین ارائه گردیده است .

موارد استفاده از فیلم صنعتی :

از فیلم صنعتی  برای نمایش در آگهی های تبلیغاتی تلویزیونی، نمایشگاه، رسانه های اجتماعی و حتی کاتالوگ دیجیتال استفاده می شود. در صنعت فیلم سازی (film industry) اهداف باید مشخص شود تا بتوان سناریو را به بهترین شکل ممکن نوشت. اگر با مشاورین مجموعه تماس بگیرید شما را به صورت رایگان راهنمایی می کنند.

اهداف ساخت فیلم صنعتی

  • معرفی صنعت
  • معرفی خدمات صنعتی
  • معرفی محصولات صنعتی
  • جذب مخاطبین خاص

استودیو طرح گندم کمک می کند تا بتوانید فیلم های صنعتی خود را متفاوت و خاص تر به مخاطبین خود ارائه دهید. این مجموعه با استفاده از نیرو های مجرب و خلاق در رشته نویسندگی، ایده پردازی، کارگردانی و همچنین استفاده از تجهیزات مدرن( نورپردازی، دکور و غیره) ، خدمات حرفه ای فیلم تبلیغاتی و یا صنعتی را با کیفیت عالی در اختیار شما می گذارد.توضیحات : طرح گندم افتخار طراحی یا چاپ یا عکاسی صنعتی یا طرح ها و عکس ها در شرف پیشنهاد به برنده های درج شده را در لوح ذرین خویش دارد.برخی از تصاویر درج شده در این تیزر ها به عنوان نمونه و پیشنهاد، طراحی شده است و لزوما با صاحب برند انعقاد قرار داد نشده است.لازم به ذکر است که این مجموعه افتخار همکاری با چهره و گویندگان مطرح سینما و تلویزیون را دارد که می تواند فیلم شما را با گویندگی چهره های معروف جذاب و خاص تر کند.

استفاده از جلوه های ویژه

استفاده از جلوه های ویژه موجب می شود تا بیننده دچار حیرت و هیجان شود و به صورت پنهان فیلم را در ذهن خود ثبت نماید.

ممکن است فضای کارخانه یا محصولات نامناسب بوده و غیر قابل پخش باشد، اما تدوین گرهای حرفه ای این مجموعه به راحتی و با بالاترین کیفیت محیط یا محصولات شما را به شکل طبیعی ویرایش میکند.

فیلم صنعتی تبلیغاتی

یک فیلم صنعتی تبلیغاتی بسیار شبیه به یک فیلم تصویری شرح دادن محصولات شما است ، در حالی که در مقایسه با یک نقطه تبلیغاتی معمولاً طولانی تر است. شرکت شما با کمک یک فیلم صنعتی می تواند رقابت شما را به شکلی منحصر به فرد در جایی که بر نقاط قوت تجارت شما تأکید میکند ، متمایز کند و این فیلم دانش مهم شما را به طور خلاصه ارائه می دهد نه فقط در مورد اقتصاد و فناوری ، بلکه در مورد فرآیندهای تولید صنعتی.
شرکت طرح گندم با نمایش فیلم صنعتی کارخانه شما و با استفاده از یک زبان تصویری منحصر به فرد و  چشمگیر ، جزئیات مربوط به محصول شما ، تکنیک های تولید ، فرآیندهای  خط تولید کارخانه شما را نمایش میدهد و نوآوری های شما را تجسم می کند.
این فیلم بر ویژگی های منحصر به فرد شرکت شما تأکید می کند و ارزش برند شما را بالا می برد.
در مرحله قبل از تولید ، فیلمبرداری را برنامه ریزی می کنیم. پس از ضبط ، ویرایش سکانس های فیلم ضروری است. در طول تولید پس از فیلم کات هایی صورت می گیرد ، موسیقی متن فیلم اضافه می شود یا از متن و زیرنویس استفاده می شود.
به منظور تحقق تأثیر بسیار خوب بر شرکای تجاری ، سرمایه گذاران و مشتریان ، سوژه های شما را تصویر می کنیم و پیام شما را با موسیقی متن فریبنده و جهت گیری جالب منتقل می کنیم.
شما می توانید از این فیلم تبلیغاتی به روش های مختلف استفاده کنید: در وب سایت خود ، در رسانه های اجتماعی ، در   سخنرانی ها ، در نمایشگاه ها و رویدادها و غیره