فیلم تبلیغاتی حرفه‌ایی

فیلم تبلیغاتی از ابزارهای مهم تبلیغاتی می باشد، که بیشترین طرفدار را نسبت به فیلم صنعتی دارد و البته ممکن است که هزینه فیلم تبلیغاتی برای تولید بیشتر یا کمتر از سایر تبلیغات باشد، اما از جهت نمایش تبلیغات بسیار موثر بوده و به همین دلیل است که شرکت ها و کمپانی های بزرگ برای توسعه و رشد تجاری و اقتصادی به این نوع از ابزار تبلیغاتی (Promotional Videos) مراجعه و با سرمایه گذاری هدفمند اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی خود می کنند. در تولید تیزر های تبلیغاتی احتیاج به تجربه و علم فراوان می باشد به این دلیل که هیچ کارخانه و کمپانی علاقه به صرف هزینه زیاد، بدون دریافت بازخورد مناسب ندارد، و در دنیای تبلیغات جزو سرمایه گذاری های حساس محسوب می گردد.

 اگر در تولید فیلم نکاتی اصلی رعایت شده و همچنین پروژه ساخت آن توسط گروه حرفه ای انجام شود و البته تجهیزات مورد نیاز نیز در دسترس گروه سازنده باشد، می توان امیدوار بود که هزینه انجام شده حتما با سود آن که همان بازخورد مناسب از سمت مشتریان می باشد به کارفرما برگردانده می شود. از آنجایی که تیزر تبلیغاتی جزو موثر ترین ابزار تبلیغات می باشد، حساسیت زیاد راجع به آن جایز است و تولید آن توسط گروه غیر حرفه ای ممکن است حتی نتیجه عکس داشته باشد.

ساخت یک تصویر زیبا از شما در اذهان مردم یک موفقیت محسوب می شود، اما علم تبلیغات می گوید برای داشتن یک کسب و کار موفق و پایدار ، باید از ابزار تبلیغات استفاده کرد و یک تصویر زیبا و از آن مهمتر درخور توجه و بیاد ماندنی ایجاد کرد. به این صورت که برای تولید فیلم تبلیغاتی موفق باید تصویری ایجاد کرد که مخاطبان علاوه بر اینکه مجذوب آن شده، و از نظر زیبایی شناختی آن را تائید می کنند، برایشان تبلیغات درخور توجهی نیز باشد، تا مدتها در ذهنشان نقش بسته و به ماندگاری برند شما بینجامد.

رعایت نکات اصلی در تولید فیلم تبلیغاتی باعث بالا رفتن شانس موفقیت شما می شود. مهمترین نکته ای که در ساخت تیزر باید رعایت کرد دور نشدن از موضوع اصلی می باشد. به دلایل زیادی در ساخت تیزرهای تبلیغاتی باید از زیاده گویی اجتناب کرد، اولین دلیل، کم بودن حوصله و تحمل مخاطب می باشد، مخاطبین تبلیغات کوتاه را جذاب تر از تبلیغات طولانی می‌دانند و اگر از موضوع اصلی دور شوید مجبور به توضیحات آنچنانی شده و این در حوصله مخاطب نمی‌گنجد. دلیل بسیار مهم دیگر هزینه زیاد ساخت تیزر تبلیغاتی می‌باشد، به طور میانگین بهترین تیزرهای تبلیغاتی در زمان بین 5 الی 20 ثانیه تولید می‌شوند.

در ساخت تیزر تبلیغاتی نکات بسیار زیاد دیگری نیز باید در نظر گرفته شود، شرکت تبلیغاتی گروه طرح گندم با داشتن کادری مجرب و با سابقه به شما این اطمینان را می دهد تیزر تبلیغاتی شما را با بکار گیری تمام اصول و علوم بازاریابی و همچنین با در نظر گرفتن تمامی موارد هنری و زیبایی شناختی تولید کرده و شما را در بازار پر رقابت تجارت یاری رساند.

حمایت از تولید ملی

حمایت از تولید ملی و کالای ایران این فرصت را برای شرکت تبلیغاتی طرح گندم فراهم نمود تا بلکه بتواند سهم کوچکی برای نمایش و معرفی برند، محصولات، خدمات و سایر موارد داشته باشد،

اگر تولید کننده محصولات و خدمات ایرانی هستید برای شما پیشنهاد های ویژه ای داریم، برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت تبلیغاتی طرح گندم تماس بگیرید.

شماره تماس :
52 71 71 88 – 021
29 50 72 88 – 021

فیلم تبلیغاتی

ساخت فیلم تبلیغاتی و فیلم تلویزیونی

ساخت فیلم تبلیغاتی و فیلم تلویزیونی جزء فعالیتهای تبلیغاتی بسیار حساس می باشد که نیاز به همکاری و فعالیت تیم تبلیغاتی بسیار حرفه ای دارد. طرح گندم با سابقه فراوان و استفاده از نیروی فوق متخصص در تمامی امور تبلیغات طراحی گرافیک یا طراحی کاتالوگ و یا کاتالوگ دیجیتال همچنین مبحث ساخت فیلم تبلیغاتی ، به شما کمک می کند پروژه های تبلیغاتی پر بازده ای داشته باشید.

 

از نکات حائز اهمیت در ساخت تیزر تبلیغاتی:

  • دور نشدن از موضوع اصلی

برای ساخت تیزر موفق، قدم ابتدایی تهیه فیلم نامه قوی و موثر می باشد. گرفتن بهترین نتیجه منوط به داشتن فیلم نامه قوی است، و فیلم نامه قوی هم در مورد Promotional teaser به فیلم نامه ای اطلاق می شود که به هیچ عنوان به حاشیه نپردازد. زیرا مخاطبان عام ترجیح میدهند ذهن خود را بیش از چند ثانیه درگیر دیدن تیزر تبلیغاتی و تلویزیونی نگه ندارند، به همین دلیل پرهیز از گزافه گویی و شاخ و برگ دادن به فیلم نامه جزو اصول اولیه ساخت تیزر تبلیغاتی می باشد.

  • مخاطب قرار دادن گروه مشتریان خاص

برای تولید تیزر موفق باید گروه مشتریان خاص آن محصول را شناخت، و آنها را مورد خطاب قرار داد. به عنوان مثال اگر محصول شما یک اسباب بازی باشد، داشتن یک تیزر تبلیغاتی کودکانه بازده بیشتری خواهد داشت. برای شناخت گروه مشتریان می توانید با مشاوران تبلیغاتی ما مشورت کنید، طرح گندم خدمات مشاوره رایگان خود را در تمامی ساعات اداری به شما عزیزان ارائه می دهد.

  • پیام را روشن و واضح انتقال دهید

برای جلب توجه ذهن مخاطب باید پیام تبلیغاتی خود را به صورت شفاف و واضح و همچنین گویا به مخاطب انتقال دهید، در تبلیغات اصلی وجود دارد به نام بازی ذهنی کوچک، که اگر از آن استفاده کنید مخاطبان بیشتری جذب خواهید کرد، اما حتما باید این بازی ذهنی به راحتی و در عرض 2-1 ثانیه قابل حل باشد تا مخاطب را خسته نکند، اگرپیام تبلیغاتی، دچار ابهام و یا نا مربوط انتقال پیدا کند، پروژه تبلیغاتی شما به حد نهایت موفقیت نخواهد رسید.

نکات درج شده در بالا مطالبی بود جهت درک اهمیت فیلم تبلیغاتی، رعایت کردن تمامی اصول ساخت تیزر به کارفرما این امکان را می دهد که سرمایه گذاری قابل وصولی در زمینه تبلیغات انجام دهد. این بدان معناست که اگر ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی توسط گروهی حرفه ای انجام شود، در فروش و توسعه محصول تبلیغ شده در بازار پر رقابت تجارت، تاثیر بسیار زیاد و مؤثری دارد.

انواع فیلم تبلیغاتی

انواع فیلم تبلیغاتی می‌تواند در سبک های انیمیشن، متنی، ترکیب (عکس، فیلم و موزیک، رئال و موشن گرافیک) باشد. قبل از تولید، ابتدا باید نوع تبلیغات آن مشخص شود که این بستگی به خواست و سلیقه کار فرمای پروژه دارد.

گروه در نظر گرفته شده برای فیلم های تبلیغاتی به کار فرمای پروژه مشاوره می دهند تا نسبت به وضعیت بازار و جامعه، نوع محصول تبلیغی و گروه مخاطبان موفق به انتخاب نوع تیزر مورد نظر خود شود. فیلم تبلیغاتی با فیلم تلویزیونی تفاوتی ندارد و هر نوع تیزر تبلیغاتی را می توان در مکانهای مختلف مانند: نمایشگاه ها، بیلبورد های شهری، لابی های ساختمان های تجاری، فروشگاه های بزرگ و… توسط نمایشگر به نمایش گذاشت.

فیلم تبلیغاتی انیمیشن

فیلم تبلیغاتی انیمیشن همواره جزو کارهای پر طرفدار بسیار بحث برانگیز بوده، زیرا گروه مخاطبان بسیار گسترده ای دارد. شاید در دهه های گذشته چنین باوری وجود داشت که انیمیشن و کارتون بیشتر مورد توجه کودکان قرار می گیرد، اما با توجه به تحقیقات اخیر، کارشناسان بازار تبلیغات بر این باورند که انیمیشن و کارتون گروه مخاطبان گسترده تری دارد یعنی از کودکان تا افراد میانسال و کهنسال همگی مجذوب تیزر های تبلیغاتی انیمیشن می شوند.توضیحات : طرح گندم افتخار طراحی یا چاپ یا عکاسی صنعتی یا طرح ها و عکس ها در شرف پیشنهاد به برنده های درج شده را در لوح ذرین خویش دارد.برخی از تصاویر درج شده در این تیزر ها به عنوان نمونه و پیشنهاد، طراحی شده است و لزوما با صاحب برند انعقاد قرار داد نشده است.در تولید تیزر تبلیغاتی انیمیشن و البته هر نوع دیگر از تیزر های تبلیغاتی، فیلم نامه بخش بسیار حساس آن می باشد. با توجه به گروه گسترده مخاطبان تیزر تبلیغاتی انیمیشن، طراحی فیلم نامه باید به شدت مورد توجه قرار گیرد و تمام نکات روانشناسی بازار فروش و تبلیغات مد نظر قرار گرفته و رعایت شوند. از آنجایی که فیلم نامه تبلیغاتی شالوده کار می باشد، هرچه قدرت آن بیشتر باشد، بنای بلند مرتبه تری بر روی آن خواهید ساخت، و این به معنای ماندگاری تیزر تبلیغاتی شما در اذهان مخاطبان است.

شخصیت پردازی، صدا گذاری، انتخاب نوع و روش تولید تیزر انیمیشن همه و همه احتیاج به تخصص بالا و علم بازاریابی و تبلیغات دارند. یک تیم حرفه ای برای ساخت تیزر از متخصصان بسیاری از جمله کارشناس جامع شناسی، کارشناس بازاریابی و فروش، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و فیلمبردار حرفه ای با داشتن مدرک مرتبط و سابقه درخشان، متخصص نرم افزارهای خلق انیمیشن و بسیاری افراد دیگر تشکیل می شود تا یک پروژه موفق صورت پذیرد.

گروه طرح گندم با داشتن سابقه درخشان در امر تبلیغات و در اختیار داشتن گروه کامل و حرفه ای جهت انجام تمامی امور تبلیغاتی از جمله ساخت و تولید انواع فیلم و تیزر انیمیشن به شما این مژده را می دهد که حرفه ای ترین و با سابقه ترین گروه را در اختیار شما عزیزان قرار داده و رضایت شما از نتیجه نهایی را تضمین می کند.

فیلم تبلیغاتی ارزان

فیلم تبلیغاتی ارزان از خدمات ویژه ای است که در حال حاضر شرکت تبلیغاتی به صنعتگران عزیزی که طی این مدت محدود با ما تماس حاصل فرمایند، عرضه می دارد. حمایت از تولید ملی و کالای ایران این فرصت را برای شرکت تبلیغاتی طرح گندم فراهم نمود تا بلکه بتواند سهم کوچکی برای نمایش و معرفی برند، محصولات، خدمات و سایر موارد داشته باشد، اگر تولید کننده محصولات و خدمات ایرانی هستید برای شما پیشنهاد های ویژه ای داریم، برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت تبلیغاتی طرح گندم تماس بگیرید.

ساخت فیلم تبلیغاتی برای اینستاگرام

ایجاد فیلم های جذاب اینستاگرام یکی از موثرترین استراتژی های بازاریابی اینستاگرام است. فیلم های اینستاگرام می توانند از 3 تا 60 ثانیه طول داشته باشند و می توانند مستقیماً از گوشی شما بارگذاری شوند یا با انتقال پرونده ها به گوشی شما از یک منبع دیگر بارگذاری شوند. این موضوع از نظر چگونگی استفاده از محتوای ویدیو برای تقویت استراتژی بازاریابی اینستاگرام خود ، انعطاف پذیری زیادی را به شما می دهد.

فیلم ها دقیقاً به دلیل ارائه آسان و جذاب و همچنین به نمایش گذاشتن انواع محصولات بازارها، به بهترین نوع محتوا در اینستاگرام تبدیل شده اند و لایو اینستاگرام نیز هر روز در حال رشد است. اما  همانطور که می دانید، دستیابی به موفقیت در اینستاگرام هرگز به سادگی آپلود یک فیلم نیست.

در این راهنما، برای برنامه ریزی بهتر ، عکسبرداری و نورپردازی فیلم های اینستاگرام خود، برای یک محصول نهایی بهتر و نمایش ها و تعامل بیشتر، توصیه های عملی ، تاکتیکی دریافت خواهید کرد.

با فیلم ها، همانند همه جنبه های کمپین بازاریابی اینستاگرام خود، با یک هدف روشن و یک برنامه توسعه یافته شروع کنید.

اهداف مشخصی را تعیین کنید.

گفتن یک داستان قانع کننده در عرض یک دقیقه می تواند چالش برانگیز باشد، بنابراین گرفتن زمان برای برنامه ریزی و صحنه آماری فیلم شما بسیار مهم است. قبل از شروع، از خود بپرسید که هدف نهایی شما در اشتراک گذاری ویدیوی شما چیست. آیا می خواهید فالورهای جدیدی کسب کنید؟ یا با دنبال کننده هایی که قبلاً داشتید شخصی تر برخورد کنید؟ یا ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید؟

خاص باشید. لحن و احساس فیلم شما مطمئنا بسیار تاثیر گذار در خروجی شما است.

یک داستان بگویید. (داستان برند)

اگر می خواهید با فیلم خود جلب توجه کنید، ویدئویی بسازید که داستانی را بیان می کند. لزوماً نیازی به ایجاد یک صفحه داستانی ندارید، اما ویدیوی خود را برنامه ریزی کنید تا اطمینان حاصل کنید که از هر ثانیه بهینه استفاده می کنید. برای مدیریت بهتر وقت خود ، داستان خود را به سه مرحله یا بخش های مختلف – آغاز ، میانه و پایان – تقسیم کنید و بدانید که چه مدت می خواهید هر بخش دوام داشته باشد.

ویدیوهای اینستاگرام به طور خودکار پخش می شوند زیرا کاربران فید خود را پیمایش می کنند ، بنابراین فیلم خود را با صحنه ای چشم نواز شروع کنید. با این کار ویدیوی شما ، افراد را به سمت داستان شما سوق میدهد. حتماً یک میانه و پایان داستان را اضافه کنید.

در پایان ویدئوی خود ، یک فراخوان عملی را انجام دهید که در آن از بیننده خود بخواهید که به نوعی تعامل داشته باشد که همان بحث کامنت گذاری است.
در آخر ، یادآوری این نکته ضروری است که فیلم های اینستاگرام بی صدا پخش می شوند مگر اینکه بیننده برای فعال کردن صدا  صفحه را لمس کند. بنابراین استفاده از زیرنویس ها روی صفحه مفید است.

نور ویدیو خود را تنظیم کنید

شما نیازی به تجهیزات روشنایی حرفه ای ندارید تا سوژه های شما روی صفحه نمایش خارق العاده به نظر برسند. برخی از دستورالعمل های اساسی وجود دارد که می‌توانید دنبال کنید تا کیفیت فیلم خود را ارتقا دهید. این شیوه ها مخصوصاً برای فیلم های “صحبت کردن با سر” یا فیلم های سبک پرتره کاربرد دارند، که در آن یک موضوع واحد در یک مکان ثابت مستقیماً با دوربین صحبت می کند.

نور طبیعی را پیدا کنید. آیا کارگاه یا دفتر کار شما دارای پنجره های بزرگ است؟ در نزدیکی این منابع نور طبیعی بایستید و به یاد داشته باشید که همیشه نور را در مقابل خود نگه دارید.

خلاق باشید! اگر تنظیم روشنایی فعلی شما به نفع موضوع شما نیست، شرایط بهتری را ایجاد کنید. شما می‌توانید نور را با استفاده از تابلو پوستر یا کاغذ به عنوان بازتابنده تنظیم کنید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از پلاستیک سیاه برای جلوگیری از منابع نوری ناخواسته، بی نظیر عمل کنید.

فیلمبرداری ویدیوی شما

اولین قدم در فیلمبرداری شما تصمیم گیری با دوربین است که با آن عکس بگیرید. ما پیشنهاد می‌کنیم از دوربین گوشی هوشمند یا دوربین DSLR استفاده کنید – برخلاف عملکرد دوربین در برنامه اینستاگرام – زیرا دوربین در اینستاگرام محدودیت‌هایی در قابلیت عکسبرداری شما دارد. اکنون که دوربین خود را انتخاب کرده اید، زمان آن رسیده که عکس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر درمورد عکاسی صنعتی به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید. در اینجا چند نشانگر برای راهنمایی شما در هنگام شروع فیلمبرداری از فیلم های اینستاگرام شما وجود دارد. این نکات به ویژه مفید هستند اگر از گوشی خود عکس می‌گیرید.

فیلم خود را به صورت عمودی یا افقی بکشید. اینستاگرام دیگر فیلم ها را به صورت یک مربع نمایش نمی دهد، بنابراین در هر جهت ویدیو خود را بگیرید، می توانید مطمئن باشید که کل عکس در قاب اینستاگرام قرار می‌گیرد.

عکس را روی موضوع خود متمرکز کنید. می توانید با ضربه زدن روی بخشی از صفحه نمایش مورد نظر خود، دوربین تلفن هوشمند خود را متمرکز کنید. به عنوان مثال، برای حفظ تمرکز بر چهره خود، روی صورت شخص خود ضربه بزنید، اگر می‌خواهید صورتش از تمرکز خارج شود، به سمت چپ یا راست سوژه خود ضربه بزنید.
در ادامه اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار می دهیم، شما می‌توانید با تماس با شرکت طرح گندم از مشاوره متخصصین ما در همه امور تبلیغاتی کمک بگیرید.

به ما امتیاز دهید!