طراحی لوگو یا آرم نشان اگر به گونه ای طراحی شود که مخاطبان در هنگام مشاهده بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند و در خاطر شان ثبت گردد، بعد از مدتی بخاطر تثبیت لوگو در ذهن فرد ایجاد شده اگر وارد فروشگاه  شود و از میان انتخاب های که دارد لوگو یا لوگو تایپ شما را بر روی کالای مورد نیازش ببیند، بی شک محصول شما را انتخاب خواهد کرد.

مشاهده نمونه کارها

طراحی لوگو حرفه ای

باشگاه کوهنوری آرتا

سفارش لوگو

نمونه طراحی ManShoor

طراحی لوگو حرفه ای

بوران

بهران افراز آسان بر

سامان سیر سعادت

طراحی لوگو حرفه ای

نمونه طراحی لوگو اختصاصی Top Yadak pishro

طراحی تخصصی لوگو NIT

نمونه طراحی ManShoor

سفارش طراحی لوگو ITOK PANEL

سفارش ساخت لوگو GPLUS

نمونه لوگو صنعتی faraz yadak

GIARDINO

LUT MART

طراحی لوگو صنعتی آهن شهر

نمونه کار حاتم گاز

IR US

ارتفاع گستر

GREEN SEA

نمونه کار طراحی کاتالوگ

NKN

سینوپنوک

شرکت پترو تجهیز

hafmanne

NKN

رز کارپت

طراحی لوگوی پت شاپ

انتشارات سهند

بازار مس

طراحی لوگو بارمان تجارت

طراحی لوگوی نوش طب

nutra max

طراحی لوگو استدیو

 چنانچه تجارت شما به گونه ای است که با کشور های متفاوتی در ارتباط هستید، سفارش ساخت لوگو بهتر است با بینش عمیق تری صورت گیرد که این امر لازمه ی تیمی حرفه ای و مجرب می باشد که بتواند با دید وسیع تری شرکای کاری و مشتریان خارج از کشور شما را نیز در برگیرد و به گونه ای طراحی لوگو شما را انجام دهد که افراد خارج از کشور هم بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند.

این شرکت باور دارد طراحی آرم یا لوگو، هویت بصری سازمان شماست و باید شایستگی لازم را برای معرفی برند شما داشته باشد. یکی از ایده های خلاقانه ای که می توان در طراحی لوگو بکار برد این است که بروشور تبلیغاتی سه لت یا طراحی کاتالوگ شما را به گونه ای خط تا زد که در هنگام بسته شدن، نمای لوگو شما ظاهر شود که یکی از جذاب ترین روش برای ماندگار کردن لوگو شما در ذهن افراد تبلیغات خوبی برای تجارت شما می باشد.

طراحی لوگو امروزه تبدیل به صنعتی شده که میلیونها نفر در جهان به آن مشغولند، اما در ایران به صورت علمی و تخصصی انجام نمیشود، اگر طراحی طبق اصول و قواعد آن انجام شود، حتی ممکن است منجر به موفقیت آن کسب و کار شود، به عنوان مثال به مطلبی در مورد نماد اپل اشاره می کنم،  لوگو اصلی اپل توسط استیو Steve jobs و Ronald Gerald Wayne وین انجام شده بود.

 طرح اولیه ایزاک نیوتن را نشان میداد درحالی که زیر یک درخت سیب نشسته ‌است . استیو جابز و رون وین با طرح این طراحی می خواستند به مهمترین مسئله که در کمپانی خود به ان اهمیت می داند و انجام آن را جزء لاینفک کار خود می دانستند، یعنی تفکر ، اشاره کنند.

 هرچند این طرح خیلی زود، با طرح مشهور سیب رنگین کمان که یک گاز از کنار آن گرفته شده تعویض شد. این یکی از طرح هایی بود که راب یانوف به جابز پیشنهاد داده بود. به مرور، نماد اپل تک رنگ شد، بدون اینکه رنگ خاصی برای آن به کار رود، متخصصان طراح بر این عقیده هستند که اگر طرح لوگو اپل به سیب گاز زده تغییر داده نمیشد، شاید کمپانی اپل به این میزان از شهرت و موفقیت نمیرسید.

طراحی آرم و نشان

طراحی آرم و نشان یکی از اساسی ترین رکن های معرفی سازمان شما می باشد. اگر لوگو  شما تکراری باشد و یا از لوگو های آماده استفاده کنید، در آینده دچار مشکل خواهید شد. حساس بودن این مطلب همراهی تیم متخصص که هم با قوانین آشنا هستند و هم سرشار از خلاقیت می باشند را ضروری می سازد.

 طراحی آرم نشان علاوه بر ایده و طرح هایی  که در ذهن دارید می بایست به شکلی فرم بگیرد که قابل استفاده و متناسب با چاپ بر روی سر برگ، ست اداری، مهر و یا حتی بیل برد باشد. از جمله عواملی که می بایست قید گردد این است که طراحی لوگو باید از ارزش ها و چارچوب های کشور اسلامی حمایت کند و نباید به گونه ای طراحی شود که این چارچوب ها را زیر پا گذارد. شرکت تبلیغاتی طرح گندم  با تیمی خلاق و مجرب طراحی آرم و لوگو شما را به گونه ای فرم می دهد که بدون هیچ مشکلی بتوانید آن را ثبت کنید. از سوی دیگر طراحی شما، می بایست متناسب با خدمات و یا محصول تولید شده ی صنف کاری شما باشد. حتی شما می توانید در کنار آرم و لوگو خود نام برند تجاری خود را بگذارید که این نیز کمکی برای معرفی و تبلیغ نام سازمانی یا شرکتی شما می باشد.

اصول طراحی لوگو حرفه ای

امروزه رعایت اصول طراحی لوگو، امری اجتناب ناپذیر است. در بازار رقابتی موجود تمامی رقبای تجاری شما علاوه بر رعایت نکات طراحی آرم و  لوگو با ایده های خلاقانه، نقشی بی نظیر از هویت بصری سازمان خود را در خاطر مخاطبان می سازند. اولین موردی که در اصول طراحی می بایست مورد توجه قرار گیرد ، سادگی و روان بودن طرح می باشد، به گونه ای که مخاطبان به محض دیدن لوگو شما، در کمتر از یک ثانیه حس آشنایی نسبت به آن پیدا کنند و در ذهنشان به راحتی جای گیرد. چرا که اگر پیچیده باشد در زمان چند ثانیه ای که فرصت ارتباط برقرار کردن با مردم را داریم ، کثیری از افراد از درگیر شدن برای درک آن امتناع می کنند.

نکته ای که بسیار باید به آن دقت کرد و مورد بررسی ویژه ای قرار گیرد ، به یاد آوردن آسان و راحت لوگو مورد نظر توسط بیننده می باشد. اگر شما این اصل را نادیده بگیرید، طراحی آرم شرکت شما هرچند با ایده های ناب شکل گرفته باشد ولی مادامی که در ذهن مخاطب یادآوری سریعی نداشته باشد، کاربرد لازم را ندارد.

 پس علاوه بر سادگی در طراحی آرم خود می بایست به یاد آوردن لوگو شما برای اغلب افراد آسان باشد. مرحله ی سوم در طراحی آرم و نشان یا لوگو یکی از بنیادی ترین مراحل می باشد، از این جهت که رعایت کردن تمامی موارد بدون این مورد ، عملا کارایی نشان تجاری شما را هیچ می کند. در مرحله سوم انعطاف پذیری طراحی  مد نظر است که در تمامی امور متفاوت کسب و کاری مانند طراحی گرافیک (ست اداری ، طراحی سایت، طراحی کاتالوگ، انیمیت ، بیل بورد های تبلیغاتی ، ساخت مهر ، تابلوهای مختلف و موارد از این قبیل کاربرد دارد و باید با در نظر گرفتن این ابعاد متمایز، طراحی آرم خود را به گونه ای انجام دهید که فراگیر تمام این موارد باشد.

متناسب بودن با فرهنگ و ارزش های کشور عزیزمان می باشد که برای ثبت برند تجاری و لوگو خود دچار مشکل نشوید. آخرین مرحله از اصول طراحی ، متناسب بودن با خود محصول و یا خدماتی که دارید می باشد، به گونه ای که طراحی آرم و نشان شرکت شما بهتر است متناسب با محصول ارائه شده و یا خدمات تان باشد.

طراحی لوگو حرفه ای

ابتدا باید دانش کافی به همراه تجربیات را به همراه داشته باشید تا بتوانید طرحی خلاق و با مفهوم داشته باشید. طرح گندم با کادری آموزش دیده و حرفه ای می تواند طرحی نوین در سبک های تلفیقی ، نوشتاری و انتزاعی ارائه دهد.

لوگو حرفه ای باید بتواند مفاهیم پیش تعریف شده خود را به مخاطب ارائه دهد. توجه کنید که طراحی نباید تاثیر منفی بر روی مخاطب بگذارد به این دلیل که ممکن است مفاهیم شغل یا تجارت شما رو کوچک جلوه دهد و مخاطب خود را به سردرگمی یا گمراهی هدایت کند. وقتی در ابتدای طراحی اهداف سازمانی را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهید باید بتوانید آن را بدون ضعف به مخاطب ارائه دهید. ممکن است یک طراحی نادرست و اشتباه خسارت های سنگینی به تجارت شما وارد کند پس آسان از طراحی لوگو گذر نکنید !

لوگو شما را به دیگران معرفی می کند پس سعی کنید به درستی دیده شوید. لوگو این فرصت را به شما می دهد تا بتوانید عظمت شرکت خود را نمایان کنید. حتی می توانید به جای استفاده از تصاویر و ویدیو های مربوطه از لوگو به عنوان معرف خود استفاده کنید تا در هزینه ها هم صرفه جویی نمایید.

طراحی لوگو ارزان

سفارش لوگو ارزان نیز در شرکت طرح گندم برای شما مجموعه های محترم که تازه تصمیم ورود به عرصه رقابت گرفته اید انجام می شود. تیم ما تصمیم دارد در راستای جلب رضایت شما عزیزان علاوه بر انجام کلیه کارهای تبلیغاتی برای شما، سفارش لوگو ارزان را نیز به مجموعه خدمات خود افزوده و در جهت جلب رضایت شما بکوشد.

تیم طرح گندم در نظر دارد جهت آشنایی شما عزیزان با خدمات خود تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته که از آن جمله تخفیف بی نظیر در سفارش لوگو می باشد، طراحی شما را به صورت کاملا حرفه ای و بالاترین کیفیت با کمترین هزینه و همچنین تضمین رضایت شما انجام می دهیم. انجام کلیه مراحل طراحی لوگو برای شما به صورت گام به گام با در نظر گرفتن نقطه نظرات و سلایق شما و همچنین توصیه های تخصصی طراحان ما انجام می گیرد.

 مفتخر هستیم اعلام کنیم که استفاده از طرح های آماده در مجموعه ما به هیچ عنوان صورت نمیپذیرد. متاسفانه امروزه استفاده از طرح ها و لوگو های آماده در بازار طراحی زیاد شده در صورتیکه یک طراح حرفه ای میداند، یک از اصول طراحی لوگو خاص بودن آن می باشد. در صورتی که چنانچه شما طرحی از اینترنت برداشت کنید و به نظرتان آن طرح از ویژگی های خاصی برخوردار باشد، متعاقباً افراد دیگری نیز با دیدن آن طرح نسبت به برداشت آن اقدام می کنند. همچنین برداشت طرح های آماده از اینترنت این خطر را به همراه دارد که لوگو انتخابی شما با شغل و پیشه شما همخوانی نداشته و منجر به ناکامی شما گردد. یک طراح لوگو باید بتواند با توجه به سلیقه شما و همچنین فیلد کاری، طرحی با شانس موفقیت بالایی در بازار کار طراحی نماید .

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − نه =