نکات برتر برای بدست آوردن طراحی عالی ست اداری

طراحی عالی ست اداری

نکات برتر برای بدست آوردن طراحی عالی ست اداری

راهنمای طراحی عالی ست اداری را دراین مقاله بخوانید!

از آنجا که ایده نوآورانه ارتقا business تجارت یک رقابت جدید است ، توانایی طراحی منحصراً مهمترین مهارت است. حتی اگر طراحی ست اداری  از اهمیت کمتری برخوردار باشد ، شما می توانید مشتری بالقوه خود را با یک طراحی فوق العاده متحیر کنید.

نمی دانید چگونه؟ خوب ، شما چه مواردی را برای طراحی ست اداری فکر می کنید. به عنوان مثال ، یک خودکار ، یک دفترچه ، سربرگ ، بروشور و غیره مواردی است که شما برای دفاتر مدرسه ، دانشگاه و شرکت ها نیاز دارید. بنابراین ، از کارمندان شما گرفته تا مشتریان و رقبای ارزشمند شما ، همه وقتی مارک شما را در همه جا ببینند شما را می شناسند.

اول از همه ، به چیزهای ثابت که می خواهید به طور سفارشی طراحی کنید ، فکر کنید. گزینه های زیادی وجود دارد ، اما متداول ترین مواردی که شرکت ها برای نام تجاری انتخاب می کنند قلم ، سربرگ ، دفترچه یادداشت ، تقویم و غیره است. برای هر یک از این موارد ، قالب ، اندازه و شکل طراحی ممکن است متفاوت باشد.

اگر نمی دانید چگونه می توانید برای جلب رضایت مشتری خود ، یک الگوی ست اداری حیرت انگیز ایجاد کنید ، در اینجا چند نکته مهم آورده شده است که می توانید دنبال کنید.

برای برجسته سازی یک لوگو قوی طراحی کنید

مهم نیست که چه ست اداری  را برای شرکت خود می خواهید طراحی کنید ، چیزی که باید در آنجا باشد لوگو شرکت شماست. بنابراین ، ایجاد یک لوگوقوی و چشمگیر که قابل توجه و فراموش نشدنی باشد بسیار مهم است.

همیشه بهتر است لوگو خود را توسط طراحان حرفه ای طراحی کنید. برای قوی و قدرتمند بودن لوگو خود ، از رنگ ، سبک و قلم چشم نوازی استفاده کنید که مکمل یکدیگر باشند و لوگوی خود را برای مخاطبان خود منحصر به فرد و خارق العاده کنند.

اطمینان حاصل کنید که آرم شما با کیفیت بالا طراحی شده است. علاوه بر این ، نسخه های مختلف یک آرم را دریافت کنید. زیرا قرار است از آن در اندازه های مختلف اقلام ، کاغذ یا حتی بنر استفاده کنید. در آینده ، ممکن است از آن در انواع دیگر عناصر استفاده کنید. از این رو ، تهیه نسخه های مختلف یک آرم مهم است تا طرح در اندازه های مختلف پس زمینه شکسته نشود.

طراحی به سبک منحصر به فرد

یک طراحی منحصر به فرد و طبقه بندی شده در میان سبک معمولی همیشه جذاب است. از آنجا که ست اداری موثرترین ابزار برای انجام نام تجاری شما بدون زحمت است ، موارد طراحی شده طبقه بندی شده نیز مورد توجه مخاطبان قرار می گیرند. همچنین ، هیچ محدودیتی برای طراحی در این دنیای دیجیتال وجود ندارد.

بنابراین ، این را به عنوان یک فرصت استفاده کنید و طراحی ثابت رقیب خود را مطالعه کنید. در این صورت تنها شما می توانید برخلاف آنها یک ست منحصر به فرد ایجاد کنید. این سبک منحصر به فرد به هویت شرکتی تبدیل خواهد شد که کاربران شما متوجه آن خواهند شد.

انتخاب برجسته رنگ

طرح رنگ برای هر کار طراحی عنصری مهم است. شما در حال طراحی لوگو و ست اداری  خود هستید تا هویت شرکت خود را تعیین کنید. بنابراین ، مهم است که رنگ دقیق انتخاب شود.

هنگام انتخاب رنگ به مخاطبان خود فکر کنید. سپس ، به رنگ موردی که می خواهید آرم و سایر اطلاعات خود را در آن قرار دهید ، فکر کنید. مهم نیست که شما چه چیزی را طراحی می کنید ، ست اداری و ترکیب رنگ آرم شما باید مکمل یکدیگر باشند.

طراحی عالی ست اداری

انتخاب تصویر و قلم

برای طراحی عالی ست اداری باید سلیقه صاحب کسب و کار در نظر گرفته شود؛ زیرا برخی از شرکت ها ترجیح می دهند تصاویر را در ست اداری خود قرار دهند. در این صورت ، من به شما پیشنهاد می کنم از clipart چیزی انتخاب نکنید. بلکه می توانید تصویر حرفه ای و مرتبطی را انتخاب کنید که با پیام و آرم برند شما مطابقت داشته باشد.

در مرحله بعدی ، برای مورد انتخاب قلم ، از حرفه ای و قابل خواندن بودن آن اطمینان حاصل کنید. ممکن است فونتی را انتخاب کنید که هنری و جذاب به نظر برسد. ممکن است در پس زمینه گسترده  مانند سربرگ ، دفترچه یادداشت یا بنر خوب به نظر برسد. اما ، آیا وقتی آن را روی خودکار چاپ می کنید خوب و خواندنی است؟ در نظر گرفتن چنین مواردی مهم است.

بنابراین ، بسیار توصیه می شود که یک قلم قابل خواندن انتخاب کنید و حداکثر از دو قلم برای سبک استفاده کنید.

فضا را برای نفس کشیدن بگذارید

چه در حال طراحی کارت ویزیت و چه سربرگ هستیدیا طراحی عالی ست اداری هستید؛ باید دقیق و منظم باشید. به یاد داشته باشید که قلم یا سربرگ شما نمی تواند حاوی تمام پیام های شرکت شما باشد. بنابراین ، مهم است که فقط اطلاعات ضروری را با وضوح وارد کنید.

این طراحی باید بتواند توجه مخاطبان شما را جلب کرده و فقط بالاترین اطلاعات را بدست آورد. بنابراین ، شما به یک آرم معنادار نیاز دارید که نشان دهنده نام تجاری شما باشد. طرح و سبک رنگ آن را چشمگیر جلوه می دهد. یک شعار قدرتمند شرکت شما باعث می شود مخاطب از کار شما مطلع شود.

بنابراین ، نکته اصلی در طراحی ، دریافت پیام نهایی است. اطمینان حاصل کنید که فضای خالی را برای نفس کشیدن مخاطب باقی می گذارید. در این صورت فقط آنها بر روی اطلاعات تماس ، نام تجاری و طراحی چشمگیر شما تمرکز می کنند. به یاد داشته باشید ، کمتر بیشتر است. یک طراحی ساده و هنری می تواند ذهن مشتری شما را از بین ببرد.

طراحی سازگار برای ست اداری

 

طراحی عالی ست اداری

 

 

ست اداری که قصد طراحی آنها را دارید بسیار کم یا زیاد است. یا ممکن است با یک یا دو مورد شروع کنید و بعداً تصمیم بگیرید که در آینده کارهای بیشتری انجام دهید. مهم نیست که اکنون و آینده چه طرحی را طراحی می کنید ، مطمئن شوید که این طرح از نظر سبک ، رنگ ، الگو و نمایندگی سازگار باشد.

تضمین کیفیت

در آخر بررای طراحی عالی ست اداری ، اطمینان حاصل کنید که سخت کوشی شما با کیفیت پایین بی فایده نیست. شما ممکن است از طراحی با کیفیت بالا برخوردار شوید. اما ، اگر روی مواد با کیفیت بالا چاپ نشده باشد ، مشتری با ارزش شما نمی تواند به کیفیت محصول شما نیز اعتماد کند. بنابراین ، خواه قلم ، دفترچه یادداشت ، کارت ویزیت یا سربرگ باشد ، مطمئن شوید که کاغذ یا ماده ای با کیفیت بالا برای چاپ طرح برای کمال تهیه می کنید.

فکر نهایی
در اینجا بهترین نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند تا از طراحی ست اداری بی نقص استفاده کنید.ست اداری  با شکوه طراحی شده برای شرکت خود تهیه کنید و به آن موارد اجازه دهید مارک تجاری را برای شما انجام دهند!

به ما امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *