15 نکته طراحی و چاپ جعبه بسته بندی برای اولین تجربه شما

چاپ جعبه

15 نکته طراحی و چاپ جعبه بسته بندی برای اولین تجربه شما

برای طراحی و چاپ جعبه چه نکات و اصولی را باید رعایت کرد؟

هنگامی که طرحی را برای طراحی بسته بندی خود تنظیم کردید ، چیزهای بیشتری نسبت به آنچه که تصور می شود وجود دارد. این باید یک محصول اضافی برای محصول شما باشد.

شما دو ثانیه فرصت دارید تا بر مشتریان بالقوه تأثیر بگذارید بنابراین به هر ابزاری برای کمک به آنها برای تصمیم گیری در خرید نیاز دارید.

طراحی جعبه بسته بندی ممکن است در ابتدا دلهره آور به نظر برسد اما ما 15 نکته مورد علاقه خود را برای انجام این کار برای اولین بار ارائه داده ایم.

مطالب مرتبط : تفاوت چاپ افست و چاپ دیجیتال در جعبه و کاتالوگ

1. مشتری خود را بشناسید

اولین جایی که باید شروع کنید ، فکر کردن در مورد افرادی است که واقعاً قصد خرید محصول شما را دارند. شما باید از تحقیقات اولیه خود در مورد این موضوع ایده خوبی داشته باشید.

هر مشاغل شخص خریدار را در ذهن خود (یا باید) داشته باشد ، بنابراین تثبیت این مسئله قبل از تصمیم گیری در مورد طراحی جعبه بسته بندی ، به تصمیم گیری در موارد بسیار ساده کمک می کند.

جعبه

2. با پایان در ذهن شروع کنید

قبل از شروع مراحل طراحی ، باید با چاپگرهای خود صحبت کنید.

چرا؟ از آنجا که آنها قادر خواهند بود به شما عملی ، مقرون به صرفه در بودجه شما بگویند و بتوانند شما را در بهترین روش برای بسته بندی راهنمایی کنند.

هیچ فایده ای ندارد که برای یک طراح پول خرج کنید ، فقط آنها می توانند چیزی بسازند که ساختن آن کاملا غیر عملی است.

صحبت قبلی با چاپگرها به شما امکان می دهد بهترین محصول را در محصول نهایی بسته بندی خود بدست آورید ، برای همین منظور پیشنهاد میکنیم ابتدا نمونه کارهای ما را در صفحه چاپ جعبه و با کلیک بر روی چاپ جعبه هارد باکس مشاهده نمایید و در نهایت با کارشناسان چاپی ما حتما در تماس باشید.

 

طراحی جعبه

3. انواع مختلف طراحی را در نظر بگیرید

مطمئن شوید که فقط به یک ایده محدود نمی شوید. به هر حال ، این نمایندگی از تجارت و نام تجاری شما است بنابراین شما می خواهید اکنون وقت خود را صرف تصمیم درست کنید.

با انواع مختلف طراحی بسته بندی بازی کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. تصور نکنید که فقط به این دلیل که آن را دوست دارید ، برای مشتریان شما جذاب خواهد بود.

آن را بر روی دوستان و خانواده امتحان کنید. برای این منظور به صفحه طراحی جعبه بسته بندی مراجعه کنید.

4. قیمت محصول خود را در نظر بگیرید

این نکته عملی است و تضمین می کند مشتری ایده آل را به محصول خود جذب می کنید. قیمت محصول شما باید بر طراحی جعبه بسته بندی شما تأثیر بگذارد.

طراحی محصول کم هزینه هیچ فایده ای ندارد. متناوباً ، شما نباید یک کالای برتر با بسته بندی ارزان را برای فروش انتخاب کنید.

شرکت تبلیغاتی

5- آن را به عنوان ارتباط با مارك خود بسازيد

بسته بندی شما روش دیگری برای بازاریابی تجارت شما است. این به همه کسانی که با آن ارتباط برقرار می کنند فقط می گوید شما کی هستید و نشان تجاری شما چیست.

واقعاً مهم است که مطمئن شوید بسته بندی شما با دستورالعمل های تجاری شما مطابقت دارد. اطمینان حاصل کنید که از همان رنگ بندی ، فونت و مهمتر از همه ، لوگو استفاده میکنید.

طراحی جعبه

6. تحقیق در مورد رقابت

اطمینان حاصل کنید که در قفسه در کنار چه کسانی رقابت خواهید کرد. از فروشگاه هایی که قصد دارید محصول خود را در آن بفروشید بازدید کنید و بسته بندی رقبا را مشاهده کنید.

آیا آنها از رنگ ها و الگوهای پررنگ استفاده می کنند؟ آیا جعبه آنها بزرگ است در حالی که جعبه شما کوچک است؟

دانستن اینکه بطراحی و چاپ جعبه آنها به چه صورت انجام شده ، شما را قادر می سازد از رقابت بالاتر بروید.

سفارش چاپ

7. طیف وسیعی از محصولات

آیا محصول شما از قبل بخشی از خانواده محصولات است یا در آینده نیز عرضه خواهد شد؟ نام تجاری شما باید در کل محدوده سازگار باشد.

داشتن یک تم تکراری به محصولات شما کمک می کند تا در قفسه ها برجسته شده و توجه بیشتر مساوی با فروش بیشتر باشد.

طراحی جعبه

8. در داخل جعبه فکر کنید

طراحی و چاپ جعبه بسته بندی خود را فقط در جعبه متوقف نکنید. خلاق باشید و به این فکر کنید که سبک چگونه می تواند در محصول واقعی گسترش یابد.

طراحی یکنواخت را روی هر بسته بندی داخلی ، زیر ظروف و برچسب ها در نظر بگیرید. این همه در مورد تصمیم گیری در مورد نحوه ارائه محصول شما به مشتری هنگام باز کردن آن است.

چاپ جعبه

9. آن را کوتاه و شیرین نگه دارید

وقتی نوبت به متن روی بسته بندی می رسد ، مفید است که تا حد امکان به اختصار از نقطه نظر خود عبور کنید. بیشتر با کمتر بگویید.

همانطور که می گویند یک عکس هزار کلمه است بنابراین برای نشان دادن فواید ، نشان دادن نحوه استفاده از آن یا توصیف محصول خود ، عکس یا تصویر را انتخاب کنید.

شرکت تبیلغاتی

10. دستورالعمل ها را فراموش نکنید

این چیزی است که معمولاً صاحبان مشاغل در هنگام طراحی و چاپ جعبه نادیده می گیرند زیرا آنها محصولشان را از داخل می دانند. با این حال ، این دانش از استفاده تکراری و تعامل حاصل شده است.

شما باید بهترین روش استفاده از محصول در دست مشتری را با مشتری به اشتراک بگذارید. در برخی موارد ، ممکن است لازم باشد دستورالعمل هایی را برای اهداف ایمنی به اشتراک بگذارید.

در قسمت بیرونی آن را ساده نگه دارید. وارد جزئیات شوید.

کلام آخر

مجموعه تبلیغاتی طرح گندم با به کارگیری طراحان و کارشناسان حرفه ای توانسته است با برند های کوچک و بزرگ بسیاری همکاری کند، و سابقه ای درخشان را از خود به جای بگذارد. جهت اطلاع بیشتر از نحوه همکاری می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =