• 02188717152
  • 09120044761
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 8:30 الی 19
چاپ جعبه
چاپ جعبه
چاپ جعبه
چاپ جعبه
چاپ جعبه
چاپ جعبه
چاپ جعبه
چاپ جعبه
چاپ جعبه

چاپ جعبه - مقوایی - دارویی

از ملزومات صنایع دسته بندی جعبه می باشد.چاپ جعبه و همچنین طراحی جعبه توسط نیروی متخصص طرح گندم انجام می شود.شما می توانید با تماس با کارشناسان چاپ جعبه و طراحی جعبه تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

از عوامل مهم در فروش کالا، ظاهر و نوع بسته بندی (جعبه – BOX) می باشد.هر چقدر ظاهر بسته بندی جعبه شیک و جذاب تر باشد، جذب مخاطب آسان تر است.

عوامل جذب :

بسته بندی مناسب جعبه با ابعاد کالا باشید.

رنگ بندی و هارمونی رنگ در طراحی جعبه رعایت شود.

نام محصول رو جعبه به صورت خوانا درج شود.

در چاپ جعبه حتما اسم برند یا شرکت بر روی جعبه چاپ شود.

با بسته بندی کالا با ظاهری زیبا و جذاب می توانید از سایر تبلیغات نیز پیشی بگیرید.توجه کنید که باید ظاهر جعبه مناسب با نوع کالا و همچنین سلیقه مخاطبان را نیز در نظز بگیربد.شما می توانید با درج اطلاعات بر روی جعبه اعتماد مخاطب خود را جلب کنید، حتی می توان مخاطب را به محصول و خدمات خود وفادار ساخت.

چاپ جعبه های مقوایی

در چاپ جعبه های مقوایی باید از مقواهای کمتر از 500 گرم استفاده شود، همچنین باید از مقواهایی که دارای پوشش مناسب و قابل چاپ می باشد استفاده کرد.جعبه های مقوایی را به جعبه پشت طوسی، جعبه پشت سفید، جعبه پشت کرم و جعبه ایندر برد می شناسند.هزینه چاپ جعبه بر اساس صافی و سفیدی سطح ورق محاسبه می شود.توجه کنید که مقواهای پشت سفید نسبت به مقواهای پشت طوسی گران تر می باشد.برخی نمونه جعبه ها که توسط تولیدکنندگان جعبه در ایران انجام شده است به عنوان الگوهای خوب برای طراحی و چاپ معرفی گردیده است.

چاپ جعبه های لمینت

لمینت از بهم چسباندن دو جنس متفاوت مقوا می باشد. معمولا در چاپ جعبه های لمینت از چسابندن یک یا دو ورق دو، سه و چند لایه استفاده می شود، به این منظور که استحکام جعبه و تحمل وزن و فشار داخلی و خارجی بالا رفته و در اصابت ضربه های کوچک مقاوم باشد.از کالاهایی که بیش از 500 گرم وزن دارد؛ بهتر است از جعبه های لمینت استفاد شود.

دیگر خدمات چاپ جبه در مجموعه طرح گندم :

چاپ جعبه cd

چاپ جعبه سی دی

چاپ جعبه شیرینی

چاپ جعبه مقوایی

چاپ جعبه فست فوت

چاپ جعبه دارو

چاپ جعبه های مقوایی

چاپ جعبه کفش

قیمت چاپ جعبه شیرینی

چاپ جعبه های دارویی

قواعد چاپ جعبه :

    نوع استفاده و کاربرد جعبه مشخص شده باشد. از مقاوم بودن جعبه برای محافظت از محصول اطمینان پیدا کنید.در چاپ جعبه استاندارد های بسته بندی را رعایت کنید.نحوه و نوع چیدمان در طراحی رعایت شده باشد.

آدرس : تهران - میدان آرژانتین - خیابان 21 وزرا - پلاک 9 - واحد 3 | شماره تماس : 52 71 71 88 - 021 و 29 50 72 88 - 021 | پست الکترونیک : info[at]tarhegandom.com | © تمامی حقوق مطالب برای شرکت تبلیغاتی طرح گندم محفوظ می باشد