طراحی انواع کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت یکی از ملزومات طراحی ست اداری می باشد. کارت ویزیت (Business Card)  را می‌توان یکی از قدیمی ترین؛ اما مؤثر ترین راه ارتباطی بین مخاطبین دانست. کارت ویزیت می تواند برای معرفی ساده شما بسیار مؤثر باشد.شاید برای شما پیش آمده است که در گفت و گو با مخاطبین نیاز داشته باشید که خود و یا حرفه‌ی خود را معرفی کنید اما نمی‌دانید چگونه؛ یا اینکه فرصتی برای معرفی نداشته باشید. با داشتن یک کارت ویزیت خاص نه تنها می‌توانید معرف خود یا بیزینس خود باشید بلکه می‌توانید آن را با ارائه کارت ویزیت در ذهن مخاطبین خود ماندگار کنید.
کارت ویریت زیبا می تواند نقش تاثیر گذاری در صنعت و یا در حرفه ی شما داشته باشد. نکته ای که باید در طراحی کارت ویزیت رعایت کنید، خوانایی فونت و همچنین استفاده از خلاقیت به همراه هارمونی مشخص شده در طراحی کارت ویزیت می باشد.

طراحی کارت ویزیت

برای معرفی خود در هر گفت و گویی نیاز دارید که اطلاعات تماس خود را از قبیل: شماره، آدرس و… را در اختیار مخاطبین خود قرار دهید. طراحی کارت ویزیت خاص و جذاب یکی از رکن های اساسی در طراحی کارت ویزیت می‌باشد.
شرکت تبلیغاتی طرح گندم با داشتن کادری مجرب و متخصص آماده خدمت خدمت رساتی در امر طراحی کارت ویزیت می باشد. شما می توانید به طور رایگان با کارشناسان واحد طراحی تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.
ویژگی کارت ویزیت عالی
ویژگی کارت ویزیت عالی
کارت ویزیت حرفه ای
کارت ویزیت خاص
قیمت کارت ویزیت خاص
طراحی کارت ویزیت
قیمت کارت ویزیت
کارت ویزیت لمینت
طراحی و چاپ کارت ویزیت
کارت ویزیت لمینت
کارت ویزیت لمینت براق
قیمت کارت ویزیت لمینت برجسته
قیمت کارت ویزیت لمینت برجسته

کارت ویزیت چیست؟

تعریف کارت ویزیت: کارتی که می‌تواند اطلاعات و کسب و کار یک فرد را معرفی کنید، همچنین می‌توانید برای معرفی رسمی شرکت یا شخصی خاص مورد استفاده قرار دهید.
کارت ویزیت می‌تواند شامل اطلاعاتی از قبیل: نام، لوگو شرکت، آدرس و دیگر اطلاعات تماس باشد.

کارت ویزیت حرفه‌ای بیزینسی

طراحی حرفه ای کارت ویزیت می تواند شما را در میان اقشار مردم برجسته و مهم بنمایاند. طراحی بیزینس کارت همراه با ایده های ابتکاری بدیع و نو می‌باشد.

کارت ویزیت معماری

گاهی طراحی کارت ویزیت با رنگ ها و فرم های جسورانه نظر یک مخاطب متهور را به شما جلب می‌کند.
به هرحال مهم این است که کارت شما شخصیت یک شرکت معماری و یا خود شخص معمار را برساند.

کارت ویزیت کاشت ناخن

طراحی کارت ویزیت تنوع زیادی را در برمی‌گیرد و اصناف و مشاغل بی شماری برای معرفی خدمات خود از کارت ویزیت استفاده میکنند.

کارت ویزیت رایگان

طراحی کارت ویزیت رایگان یکی از پیشنهادات ویژه مجموعه طرح گندم می‌باشد که از سوی مخاطبان خود استقبال فروانی را به همراه داشته است.

طراحی کارت ویزیت در تهران

طرح گندم با ارائه کارت ویزیت با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای مشتریان خود گام موثری برای جلب رضایت مشتریان فراهم آورده است.

طراحی کارت ویزیت فوری

طراحی کارت ویزیت در کوتاه ترین زمان ممکن تاثیر بسزایی جلب رضایت مشتریان طرح گندم داشته است.

طراحی کارت ویزیت تهران

مجموعه طرح گندم اولین و برترین برند طراحی و چاپ در زمینه چاپ و تبلیغات در سطح تهران می‌باشد. این مجموعه بر آن است که جلب رضایت مشتری اصلی ترین گام و مهمترین گام در پیش برد اهداف شرکت می‌باشد.

کارت ویزیت تبلیغاتی

طراحی کارت ویزیت می تواند ابتدایی ترین و ساده ترین راه تبلیغی برای شخص حقیقی یا حقوقی باشد. که در آن شخص یا مجموعه به ارائه اطلاعات مورد نیاز مخاطب خود می پردازد.

کارت ویزیت تاتو

کارت ویزیت موارد استفاده متعددی برای مشاغل و حرفه های گوناگون دارد. ابتدایی ترین راه برای شناساندن شخص یا مجموعه به مخاطبان خود است کارت ویزیت علاوه بر سهولت دسترسی راه ساده ای برای تبلیغ بشمار می آید.

کارت ویزیت تاسیسات

کارت ویزیت می تواند با داشتن ویژگی های منحصر بفرد همه مشاغل را در بربگیرد. نوع کارت ویزیت بسته به نوع صنف و حرفه متفاوت و هماهنگ با ویژگی های آن می باشد. بیانگر هویت شخص یا مجموعه و یا خدمات ارائه شده می باشد.

طراحی کارت ویزیت تاکسی سرویس

کارت ویزیت دربرگیرنده همه سلیقه ها و دارای تنوع بی شماری نسبت به سایر اوراق اداری می باشد.

نحوه طراحی کارت ویزیت: 10 قانون طلایی

کارت ویزیت نشان دهنده گام بعدی در تحقق رویای تجارت کوچک شماست و برای بسیاری از مشتریان بالقوه، این اولین تعاملی است که با نام تجاری شما انجام می دهند. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که تعامل مثبت باشد.
کارت ویزیت با فکر طراحی شده، کاری بیشتر از انتقال اطلاعات تماس شما نیست. این باعث می شود شما حرفه ای به نظر برسید، اعتماد مشتری را تقویت کنید و تجارت کوچک خود را از دیگران جدا کنید. اما قبل از طراحی از خود بپرسید: چه چیزی کارت ویزیت خوب را ایجاد می کند؟ چگونه می‌توانید آن را برجسته کنید، و در نهایت تجارت بیشتری ایجاد کنید؟
پاسخ: ترکیبی دقیق از اطلاعاتی که در آن گنجانده اید و نحوه ارائه آنها.
در اینجا، ما 10 نکته اساسی در مورد چگونگی طراحی کارت ویزیت را ارائه می دهیم که به بهترین وجه شما (و تجارت شما!) را نشان دهد.

برای شروع آماده هستید؟ در اینجا نحوه طراحی کارت ویزیت آورده شده است:

الگویی پیدا کنید که نشان دهنده شخصیت برند شما باشد.
حروف چاپی مناسب را پیدا کنید.
اندازه و شکل را حل کنید.
اطلاعات خود را سازماندهی کنید.
ویژگی های مضاعف.
آرم خود را به حداکثر برسانید.
مقداری فضای سفید بگذارید.
چیز خاصی اضافه کنید.
فراخوان را وارد کنید.
تصحیح

الگویی پیدا کنید که نشان دهنده شخصیت برند شما باشد.

کارت ویزیت شما چیزهای زیادی در مورد شما و تجارت کوچک شما می گوید. بنابراین، طرحی را انتخاب کنید که نشان دهنده برند شما باشد. شاید شما یک دکوراتور داخلی باشید که در سبک سازی مدرن تخصص دارد و عاشق خطوط تمیز است. این را با الگوی تمیز و ساده منعکس کنید.
نکته:
اگر شک دارید، با یک طراح صحبت کنید. برای اطمینان از مطابقت طرح کارت ویزیت با نام تجاری خود، با یکی از دوستان خود که متخصص گرافیک چاپی است صحبت کنید و یا از مشاورین متخصص ما.

حروف چاپی مناسب را پیدا کنید.

اگر در وب سایت و… از قلم خاصی استفاده کرده اید‌، آن را وارد کارت خود کنید. قلم انتخابی شما باید نشان دهنده نام تجاری شما باشد. اگر مربی آداب و معاشرت هستید‌، شاید یک اسکریپت زیبا باشد یا اگر نویسنده هستید می‌توانید از قلم های خاصی استفاده کنید تا خواندن آن آسان باشد. اطلاعات مهم تر (مانند نام یا نام تجاری شما) را می‌توان در اندازه بزرگتر، حروف چاپی متفاوت یا پررنگ چاپ کرد.
توصیه طراحان؟ “یک قانون خوب این است که نام شرکت را بزرگتر از یک فونت 12pt قرار دهید و هرگز از اندازه قلم کوچکتر از 8pt استفاده نکنید.”

اندازه و شکل را حل کنید.

اندازه و جهت کارت شما بر اندازه متن و میزان اطلاعاتی که می توانید وارد کنید تأثیر می گذارد… و همچنین در مورد نام تجاری خود بیانیه می دهد.
بیشتر کارت ها مستطیل شکل هستند، تقریباً به اندازه کارت اعتباری است و به صورت افقی قرار دارد. مردم با این قالب آشنایی دارند، بنابراین یک انتخاب ایمن است. اما اگر می‌خواهید برجسته شوید، استفاده از یک شکل مربع، گوشه های گرد یا جهت عمودی را در نظر بگیرید.

اطلاعات خود را سازماندهی کنید.

صحبت از اطلاعات شد… کارت شما باید هر آنچه را که مشتریان لازم دارند به آنها بدهد تا با شما تماس بگیرند، شما را به صورت آنلاین پیدا کنند یا ویترین فروشگاه شما را پیدا کنند. جدا از نام و عنوان شغلی خود، نام کسب و کار، شماره تلفن، وب سایت، آدرس ایمیل یا جیمیل و حتی آدرس رسانه های اجتماعی خود را اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام این اطلاعات را در کارت خود وارد کرده اید تا مشتریان بتوانند به راحتی با شما تماس بگیرند.
وقتی اطلاعات خود را به الگوی کارت خود اضافه کردید ، نحوه ارائه آن را در نظر بگیرید. هر یک از اطلاعات باید به وضوح قابل تشخیص باشد، اما به خوبی با یکدیگر جریان داشته باشند.
طراحان پیشنهاد می کنند: “یک جریان بصری مناسب برای طراحی کارت ویزیت باید با لوگو شروع شود ، سپس نام ، سپس به اطلاعات ثانویه مانند آدرس های ایمیل و شماره تلفن بروید”. “شما همیشه می توانید با تنظیم اندازه یک عنصر ، تغییر مکان آن یا اضافه کردن فضای سفید اضافی ، جریان بصری را تغییر دهید.”

ویژگی‌های مضاعف

کارت ویزیت خود را برای خود و تجارت کوچک خود دو برابر سخت تر کنید. به عنوان مثال، اگر یک رستوران اداره می‌کنید، یک دستورالعمل کوتاه برای یک غذای آماده یا نوشیدنی اضافه کنید. آیا کالاهای دست ساز می‌فروشید؟ از کارتهای بازرگانی به عنوان برچسب جواهرات، لباس، لوازم جانبی و سایر صنایع دستی استفاده کنید.
روش دیگر چسباندن کارت شما و تبدیل آن به آهن ربا است. این روش به ویژه برای مشاغل ارائه دهنده خدمات تکراری مانند لوله کشی، باغبانی، حیوانات خانگی، آرایشگاه، خدمات اتومبیل، رستوران‌ها و موارد دیگر به خوبی کار می‌کند. مشتریان برای دسترسی آسان و عالی  به اطلاعات تماس شما ، آنها را روی یخچال های خود می‌چسبانند.
این گزینه ها بسیار هستند، و مطمئنا تأثیر بیشتری بر روی مشتریان شما می‌گذارد.

لوگو خود را به حداکثر برسانید.

طراحان می گویند، “کارت شما چیزی فراتر از اطلاعات تماس شماست. این نمایندگی از شما و نام تجاری شما است. قبل از اینکه به فکر ایجاد کارت های بازرگانی جدید باشید، دو مولفه مهم در طراحی وجود دارد: لوگو نهایی و رنگ های تجاری شما. این ها مهمترین عناصر قسمت های مارک تجاری بصری شما هستند و به شما در زمینه های دیگر روند طراحی کارت کمک می کنند. “
کارت ویزیت همه چیز درباره لوگو است. اختصاص دادن یک طرف کارت خود را فقط به لوگو خود در نظر بگیرید. به عنوان یک نمایش بصری از کسب و کار شما، شایسته یک مکان برجسته است که بلافاصله نظر مشتریان بالقوه را به خود جلب می‌کند.
چگونه می توانیم کمک کنیم
هنگامی که لوگو دارید، هدف خود را، ایجاد یک هویت کامل برای نام تجاری خود قرار دهید. شما باید مجموعه ای از رنگ ها و فونت‌ها را برای استفاده در تمام مواد بازاریابی خود داشته باشید‌، لحنی را که در همه ارتباطات از آن استفاده خواهید کرد و ایده کلی “پرنشاط” نام تجاری خود را داشته باشید. اگر هنوز لوگو ایجاد نکرده اید‌، فرایند طراحی را به ما بسپارید. تیم خدمات طراحی ما برای کمک به طراحی آرم، وب سایت، مواد بازاریابی و موارد دیگر اینجا هستند.

مقداری فضای سفید بگذارید.

کارت خود را با متن زیاد شلوغ نکنید. اگر عناصر زیادی روی کارت وجود داشته باشد، همه آنها برای جلب توجه خواننده رقابت می کنند و هیچ چیز برجسته نخواهد شد. (و به یاد داشته باشید، می توانید از هر دو طرف کارت استفاده کنید!) از نظر طراحی، فضای سفید کمی روی چشم راحت تر است… و می تواند به جلب توجه به مهمترین جزئیات کمک کند.
بعلاوه، ممکن است بخواهید قبل از اینکه کارت خود را به شخصی تحویل دهید ، یک یادداشت اضافه کنید. اگر فضای کمی بگذارید ، فضای کافی برای یادداشت کردن تلفن داخلی جدید یا نام همکار به مشتریان بالقوه دهید.
طراحان به ما یادآوری می کنند که “هرچه عناصر کمتری داشته باشید ، تأثیر بیشتری بر روی هر یک وارد می شود. بنابراین به این فکر کنید که چگونه می توانید برای ایجاد یک تأثیر ماندگار ، شلوغی را پاک کنید.”

ویژگی های خاصی اضافه کنید.

به گفته طراحان، “پایان های ویژه می توانند تاثیری طولانی مدت در ایجاد تأثیر ماندگار بر مشتریان، شرکا و مشتریان بالقوه داشته باشند.”
یک روش آسان برای برجسته کردن کارت خود ، افزودن عنصر غیرمعمول طراحی یا روش چاپ خاص است.شما با استفاده از برخی از چاپ های براق ، به راحتی کارت های 3D را فراموش می کنید.
موجودی کاغذ روش دیگری برای افزودن چیز خاصی به کارت ویزیت است. لمس کاغذ ضخیم فوق العاده و فوری حس لوکس بودن را ایجاد می کند ، در حالی که کاغذ کرافت بازیافتی به شما ارگانیک می بخشد.
اطمینان حاصل کنید که این ویژگی های خاص برای مارک تجاری شما مناسب است .

فراخوان را وارد کنید.

کال تو اکشن، CTA مورد نیاز کارت ویزیت نیست ، اما می تواند مشتریان بالقوه را به برداشتن گام بعدی ترغیب کند. خواه یک پیشنهاد ویژه باشد، یا یک نکته مفید، یا یک کد تخفیف، انگیزه ای در کسب و کار خود ایجاد می‌کنید تا به مشتریان انرژی دهید.
استفاده از کد QR را به عنوان بخشی از دعوت به عمل خود در نظر بگیرید. از آنجا که مردم به راحتی با اسکن کدهای QR راحت هستند، افزودن یکی به کارت ویزیت شما روشی عالی است که با یک کلیک می توانید افراد را به وب سایت خود بفرستید، آنها را در لیست پستی خود مشترک کنید یا تبلیغات ویژه ای به آنها بدهید. پیشنهاد ما این است که کد را در پشت کارت ویزیت خود قرار دهید. این اطمینان می دهد که برجستگی لوگوی شما را کم نکند.

تصحیح… و سپس دوباره تصحیح.

آیا چیزی بدتر از آن است که یک جعبه کارت ویزیت (یا منوها یا آگهی های تبلیغاتی) تازه چاپ شده ببینید که اشتباه تایپی در آن وجود دارد؟ قبل از اینکه سفارش خود را ثبت کنید، از یک همکار یا دوست خود بخواهید کارت ویزیت شما را از نظر غلط املایی دوباره بررسی کند. اگر می‌خواهید کاملاً مطمئن شوید که کارت شما کاملاً دقیق است، از یک متخصص کمک بگیرید. از آنجا که در کارت ویزیت متن بسیار کمی وجود دارد، این کار باید یک کار نسبتاً سریع و کم هزینه باشد.
به ما امتیاز دهید!