5 نکته برای مارک تجاری با جعبه

مارک تجاری

پنج نکته در مارک تجاری بر روی جعبه محصول

5 نکته برای مارک تجاری با جعبه را در این مقاله مطالعه کنید!

جعبه های چاپی سفارشی، تجربه فوق العاده ای را به مشتریان ارائه می دهند. این جعبه است که یک شرکت می تواند برای تبلیغ خود استفاده کند. جعبه ها ارزان هستند و همچنین روش خوبی برای ارتقا نام تجاری یک شرکت است، به مصرف کنندگان کمک می کند تا بتوانند به سادگی محصولات را تشخیص دهند و همچنین توجهات را به خود جلب کنند.

در واقع این جعبه ها می توانند یک شرکت را به روشی موثر تبلیغ کنند. می توانید با کمک تکنیک های مختلف آنها را شخصی سازی کرده و جذاب به نظر برسید. شما باید بدانید که چگونه این جعبه ها را مارک بزنید تا بتوانند با مشتری صحبت کنند. این جعبه هایی است که مشتریان به خاطر می آورند. و از این رو طراحی جعبه از اهمیت زیادی برخوردار است.

در زیر پنج نکته وجود دارد که می توانید هنگام سفارش جعبه های سفارشی برای مارک تجاری آنها را در نظر بگیرید.

چرا اندازه جعبه مهم است

باید اندازه جعبه را در نظر داشته باشید. یک مزیت بزرگ جعبه های سفارشی این است که می توانید اندازه دلخواه خود را انتخاب کنید. مهم است که محصولات شما به درستی متناسب باشند تا در طول سفر آسیبی به آنها وارد نشود. یک جعبه کاملاً بزرگ قادر به ذخیره محصولات شما خواهد بود تا در مرحله حمل و نقل حرکت زیادی نداشته باشند.

 

مارک تجاری با جعبه

 

اگر کالای شکننده ای دارید، باید هنگام حمل این کالاها بیشتر مراقب باشید. جعبه ای که به صورت سفارشی ساخته می شود می تواند در اندازه مناسب محصولات شما ساخته شود. هنگامی که کالاها از مکانی به مکان دیگر می روند، فضای مناسبی را در بین آن ها خواهد داشت.

مطالب مرتبط : 15 نکته طراحی و چاپ جعبه بسته بندی برای اولین تجربه شما

 

با دقت مواد جعبه را انتخاب کنید

نکته مهم دیگری که باید به خاطر بسپارید مواد جعبه است. مواد باید محکم باشد. شما نباید جعبه در هنگام حمل کالاهای گرانبها شما بشکند. این یکی دیگر از مزایای انتخاب جعبه های سفارشی است. می توانید موادی را که از جعبه ساخته می شود انتخاب کنید. اگر یکی را انتخاب کنید که از مواد ضعیف ساخته شده باشد، ایمنی محصولات خود را به خطر می اندازید.

جعبه ها از مواد مختلفی ساخته می شوند. جعبه های مقوایی و غیره، گفته می شود جعبه های ساخته شده از این مواد محکم هستند. گفته می شود که جعبه های هارد باکس، محکم و مناسب برای حمل محصولات گرانبها هستند. در مورد جعبه های مقوایی مستحکم نیز همین امر وجود دارد.

چاپ روی جعبه

شما باید روی چاپ جعبه نیز تمرکز کنید. این کار باید به گونه ای انجام شود که مشتری را به سمت آنچه می فروشید، جذب کند. شما نباید محصولاتتان روی قفسه های فروشگاه خوابیده باشند اما کسی را به خود جلب نکند.

باید تحقیق شود که چه چیزی مشتری را به سمت آنچه شما می فروشید، می کشاند. با توجه به این موارد می توانید چاپ جعبه را دنبال کنید. به عنوان مثال اگر مشتریان کودک دارید، می توان از کارتون و تصاویر روشن روی بسته بندی استفاده کرد.

چاپ چیزی است که می تواند نظر مشتریان را جلب کند. این همان چیزی است که شما باید در هنگام فروش چیزی به دنبال آن باشید. مردم باید متوجه فروش شما شوند و در واقع محصول شما را خریداری کنند.

 

چاپ جعبه

مارک تجاری

همچنین بخوانید: رنگ در چاپ جعبه ها و کاتالوگ ها

 

شکل نیز مهم است به ویژه اگر جعبه های چاپی سفارشی جعبه هایی باشند که در فروشگاه ها تبلیغ می شوند. یک شکل سرگرم کننده قادر است مشتریان بالقوه را به خود جلب کند. چیزی منحصر به فرد حتی می تواند مردم را به سمت خود سوق دهد.

برخی از اسباب بازی ها درون جعبه های سرگرم کننده قرار می گیرند. شاید دیده باشید که اتومبیل ها درون جعبه هایی قرار می گیرند که به شکل ماشین هستند.

حتی اگر می خواهید محصولات خود را حمل کنید، ممکن است لازم باشد یک جعبه شکل خاص تهیه کنید که بتواند محصولات شما را در حین سفر ایمن نگه دارد.

 

جزئیات مربوط به جعبه و بسته بندی

برخی از جزئیات وجود دارد که می تواند به برند کمک کند. در جعبه های چاپی سفارشی می توان آرم، نام شرکت، اطلاعات تماس و غیره را روی بسته بندی قرار داد. این می تواند در مورد شرکت شما به مشتریان بگوید. حتی اگر آرم محبوب شود ، قابل شناسایی است. بنابراین مشتریان می توانند آن را از دور حتی تشخیص دهند.

 

نتیجه گیری
جعبه های چاپی سفارشی می توانند به برند کمک کنند. با در نظر گرفتن نکات بالا می توانید جعبه ای فوق العاده را بدست آورید که بتواند به تجارت شما کمک کند. با کمک جعبه ای از این دست می توانید کالای خود را به بازار عرضه کنید. اگر می خواهید دیگران را به خود جلب کنید باید با دقت آن را طراحی کنید.

برای مشاهده نمونه کارها یه صفحه چاپ جعبه و بسته بندی مراجعه کنید.

 

 

به ما امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =