10 نکته برای ایجاد تبلیغات ویدیویی موثر در اینستاگرام

تبلیغات ویدیویی موثر

تکنیک ایجاد تبلیغات ویدیویی موثرتر در اینستاگرام

تکنیک های تبلیغات ویدیویی موثر در اینستاگرام را در این مقاله بخوانید!

اینستاگرام بیش از 400 میلیون کاربر دارد كه روزانه 80 میلیون پست به اشتراک می گذارند ، و آن را به یك بستر جذاب برای تبلیغ كنندگان تبدیل می كند –

آمار اینستاگرام

اینستاگرام خود دارای مخاطب بسیار است و می گوید تبلیغات آن به رشد آگاهی کمک می کند. این پلتفرم گزینه های مختلفی از جمله تبلیغات عکس و تبلیغات چرخ فلک و همچنین تبلیغات ویدیویی و تبلیغات در Instagram Stories را ارائه می دهد – با دو مورد اخیر نمایش ، صدا و حرکت برای ارتباط بیشتر با کاربران. و همه ما می دانیم که ویدیو در حال حاضر بازار داغی دارد.

“وقتی بینندگان با Stories درگیر می شوند ، انتظار دارند که ویدیو ببینند و اغلب تعامل برقرار می کنند – بنابراین قرار دادن یک آگهی ویدیویی [درون] Stories اینستاگرام می تواند به کاربرانی که برای تماشای ویدیوها آمده اند بازخورد مثبتی بدهد تا محصولات شما را ببیند و یا برای اطلاعات بیشتر صفحه را بالا بکشند.

علاوه بر این ، ویوین کانوی ، بنیانگذار آژانس Ace the Gram متمرکز در اینستاگرام ، گفت که کاربران استوری ها را به اندازه خوراک خود تصحیح می کنند ، و این امر باعث می شود تبلیغات راحت تر باشد.

در اینجا ده نکته برای به حداکثر رساندن اثربخشی تبلیغات ویدیویی موثر اینستاگرام آورده شده است.

1. اولین ثانیه ها را بشمارید

کاربران اینستاگرام به سرعت از طریق فیدهای خود پیمایش می کنند ، بنابراین خواه یک تبلیغ پستی و تصویری اینستاگرام باشد یا یک تبلیغ استوری اینستاگرام ، مارک ها باید تبلیغات ویدیویی انجام دهند که کاربران را مجبور به متوقف کردن کنند.

به گفته ناتاشا کورتنای اسمیت ، مدیر عامل شرکت بازاریابی دیجیتال Bolt Digital ، این به معنای ترکیب حرکت در سه ثانیه اول است.

وی گفت: “شما زمانی  برای جلب توجه هیچ کس ندارید.” “با درهای باز کند آهسته نباشید …باید چیزی روشن باشد ، حرکت کند و شما را جلب کند.”

اطمینان حاصل کنید که مصرف کنندگان می توانند بلافاصله بگویند تبلیغ شما یک ویدیو است.

“اطمینان حاصل کنید که ثانیه اول ویدیوی شما حرکت کافی را دارد که با خاموش شدن صدا ، بینندگان بلافاصله بفهمند که این یک ویدیو است و نه یک تصویر ثابت.” “اگر چند ثانیه اول آنقدر ظریف باشد که به نظر رسد یک تصویر است ، بدون اینکه متوجه شوند چیزی از قلم افتاده است  ، به سمت راست پیمایش می کنند.”

2. متن را اضافه کنید

از آنجا که صوت اینستاگرام به طور پیش فرض نادیده گرفته میشود(صدا در مرحله اول قطع است)، جاناتان جیکوبز، شریک آژانس دیجیتال گروه دیجیتال بومی ، گفت که برند ها باید با استفاده از تصاویر و یا متن پیشرو باشند.

چاک کوترمن ، متخصص بازاریابی شبکه های اجتماعی در شرکت بررسی نرم افزار و خدمات تجاری G2 Crowd ، گفت: “شما می توانید توجه آنها را به خود جلب کنید، یا فقط پیام خود را به گوش دیگران برسانید.جلوه های متنی پویا را با استفاده از برنامه هایی مانند Apple Clips ایجاد کنید تا نکات اصلی را برجسته کنید که نمی خواهید هیچ بیننده ای آنها را از دست بدهد.”

ایهود بیسس ، مدیر ارشد خرید آنلاین در پلت فرم کشف Outbrain، موافقت کرد که این نوع متن می تواند به تقویت مهمترین پیام های یک برند برای ارائه کمک کند.

با این حال ، ورونیکا رامنی ، رئیس آژانس بازاریابی دیجیتال LoSoMo، از استفاده بیش از اندازه متن احتیاط کرد.

وی گفت: “چند زیرنویس کوتاه در ویدئو به علاقه مخاطبان شما کمک می کند تا آنها کل ویدیو را تماشا کنند و حتی بعداً صدا را پخش کنند.” “متن زیاد ، می تواند برای بیننده طاقت فرسا باشد و باعث شود فیلم به هم ریخته به نظر برسد.”

3. یک مسئله را حل کنید

 

تبلیغات ویدیویی موثر

 

 

 

تبلیغات ویدیویی اینستاگرام باید مشکلی را شناسایی کرده و نشان دهد که چگونه یک محصول یا خدمات خاص آن را حل می کند.

تام کالتون ، متخصص رشد دیجیتال در آژانس دیجیتال Dijitul ، گفت: “با شناسایی مشکلی که مشتریان بالقوه شما دارند ، شما با آنها پیوند عاطفی ایجاد کنید ، بنابراین آنها به آنچه شما ارائه می دهید شیفته میشوند ، هنگامی که آنها را گرفتار کردید ، به آنها نشان دهید که چگونه محصول یا خدمات شما این مشکل را حل کند.

4- روی یک هدف واحد تمرکز کنید

ناتالی آتاناسیادیس ، رئیس دیجیتال در آژانس بازاریابی Digital Visibility Group ، گفت که برای هر تبلیغ بر روی یک سوژه ، سوژه و هدف اصلی فوکوس کنید.

وی گفت: “این می تواند آگاهی از برند ، آموزش محصول یا گزینه های” اکنون بخر “باشد.” “فقط سعی نکنید همه اینها را در یک آگهی بگنجانید زیرا مخاطبان خود را بمباران می کنید و آنها فقط از آگهی شما عبور می کنند.”

جان سوداکوفسکی ، بنیانگذار آژانس دیجیتال Avex Designs  عنوان کرده است که هر بار روی یک چیز تمرکز کند.

وی گفت: “اگر تبلیغات ویدئویی شما حاوی محصولات یا امتیازات فروش زیادی باشد ، به نظر می رسد یک زنگ خطر باشد.” “پایگاه مشتری خود را هدف قرار دهید و محتوای ویدیویی متناسب با آنها ایجاد کنید.”

5- کمتر شبیه تبلیغات باشید

آتاناسیادیس گفت ، تبلیغات ویدیویی موثر باید به طور طبیعی با خوراک های اینستاگرام برای بهترین استقبال ترکیب شود و بیش از حد خود تبلیغ نباشد.

سوداکوفسکی موافقت کرد که تبلیغ کنندگان باید اطمینان حاصل کنند که تبلیغات ویدیویی به صورت ارگانیک در خوراک ها قرار گیرند.

وی گفت: “هنگامی که کاربران از طریق فیدهای خود پیمایش می کنند ،باید توجه آنها را به خود جلب کنید.” “ارسال محتوای ویدئویی به احتمال زیاد تعامل ایجاد خواهد کرد.”

6. در ابعاد مناسب شات کنید 

 

تبلیغات ویدیویی موثر

 

 

 

اولومید گبنرو ، بنیانگذار آژانس بازاریابی رسانه ای Globo Media Marketing ، گفت: “بهترین تبلیغات آگهی هایی است که کل فضا را پر کند.” “فیلم های افقی را بریده و با فرمت ویرایشگر 600×600 داشته باشید. این کاملاً متفاوت است و باید توجه بینندگان را بیشتر جلب کند. ”

با این حال ، Basis توصیه می کند که از نسبت ابعاد 1: 1 1080×1080 و 1080×1920 برای Stories استفاده کنید.

7. از اوایل به ریز عکسها فکر کنید

الیزابت ونانزی​​، مدیر بازاریابی آنلاین در آژانس بازاریابی Sparq Designs ، به تفاوت دیگری با سیستم عامل هایی مانند Facebook یا YouTube اشاره کرد، جایی که تبلیغ کنندگان می توانند تصاویر کوچک را سفارشی کنند. با تبلیغات اینستاگرام ، مارک ها باید از تصاویر کوچک ویدیوها استفاده کنند.

وی گفت: “این باید در هنگام فیلمبرداری یا تهیه تبلیغات ویدیویی موثر در ذهن شما باشد، زیرا تصویر کوچک مهمترین قسمت تبلیغات ویدیویی اینستاگرام شما است.” “تصویر کوچک تعیین می کند که آیا کسی برای تماشای تبلیغ شما وارد صفحه اصلی میشود یا نه .

8. صفحه فرود خود را برای موبایل بهینه کنید

سورداکوفسکی گفت، اگر تماس برای اقدام در یک تبلیغات ویدیویی موثر منجر به یک صفحه فرود شود ، مارک باید مطمئن شود که این صفحات برای موبایل بهینه شده اند. اینستاگرام از طریق دستگاه های تلفن همراه به طرز چشمگیری قابل دسترسی است.

وی افزود: “هیچ چیز بدتر از ضربه زدن روی” بیشتر بدانید “نیست و صفحه ای که به آن هدایت می شوید برای دستگاهی که در آن هستید بهینه نشده است.”

روبن فیلد ، مدیر خلاق شرکت تولید ویدیو Lights Camera Business ، موافقت کرد که تبلیغ دهندگان از مصرف کنندگان می خواهند به راحتی بتوانند اقدامات مورد نظر را از دستگاه های تلفن همراه خود انجام دهند.

وی افزود: “شما به محض اینكه این كار را به هر طریقی برای او دشوار كنید ، کاربر خود را از دست می دهید.”

9. از قوام بصری استفاده کنید

علاوه بر این ، جیکوبز گفت که برند ها باید جنبش را با محتوای پشتیبانی کننده و همسو با تبلیغ حفظ کنند.

رامنی گفت که این مورد در کل برای آگهی صادق است.

وی گفت: “این شامل رنگها ، سبک فیلم و موسیقی درگیر در تبلیغات ویدیویی است.” “هر مولفه کوچک تأثیر قابل توجهی بر روی ویدئو به طور کلی دارد. اگر پیام ویدئو با هویت نام تجاری شما مطابقت نداشته باشد ، غیر واقعی است و کاربران از کنار آن پیمایش می کنند. ”

10. تست

به گفته فیلد، تبلیغ کنندگان باید نسخه های مختلفی از تبلیغات، تبلیغات ویدیویی موثر اینستاگرام خود را بسازند و A / B آنها را آزمایش کنند تا ببینند کدام یک با مخاطبان خود بهترین تعامل را دارد.

برای مشاهده تیزرها و فیلم ها به صفحه فیلم تبلیغاتی اینستاگرام مراجعه کنید.

به ما امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 8 =