• 02188717152
  • 09120044761
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 8:30 الی 19

فیلم تبلیغاتی

فیلم تبلیغاتی از ابزارهای مهم تبلیغاتی می باشد، که بیشترین طرفدار را نسبت به فیلم صنعتی دارد و البته ممکن است که هزینه فیلم تبلیغاتی برای تولید بیشتر یا کمتر از سایر تبلیغات باشد، اما از جهت نمایش تبلیغات بسیار موثر بوده و به همین دلیل است که شرکت ها و کمپانی های بزرگ برای توسعه و رشد تجاری و اقتصادی به این نوع از ابزار تبلیغاتی (Promotional Videos) مراجعه و با سرمایه گذاری هدفمند اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی خود می کنند. در تولید تیزر های تبلیغاتی احتیاج به تجربه و علم فراوان می باشد به این دلیل که هیچ کارخانه و کمپانی علاقه به صرف هزینه زیاد، بدون دریافت بازخورد مناسب ندارد، و در دنیای تبلیغات جزو سرمایه گذاری های حساس محسوب می گردد.

 اگر در تولید فیلم نکاتی اصلی رعایت شده و همچنین پروژه ساخت آن توسط گروه حرفه ای انجام شود و البته تجهیزات مورد نیاز نیز در دسترس گروه سازنده باشد، می توان امیدوار بود که هزینه انجام شده حتما با سود آن که همان بازخورد مناسب از سمت مشتریان می باشد به کارفرما برگردانده می شود. از آنجایی که تیزر تبلیغاتی جزو موثر ترین ابزار تبلیغات می باشد، حساسیت زیاد راجع به آن جایز است و تولید آن توسط گروه غیر حرفه ای ممکن است حتی نتیجه عکس داشته باشد.

ساخت یک تصویر زیبا از شما در اذهان مردم یک موفقیت محسوب می شود، اما علم تبلیغات می گوید برای داشتن یک کسب و کار موفق و پایدار ، باید از ابزار تبلیغات استفاده کرد و یک تصویر زیبا و از آن مهمتر درخور توجه و بیاد ماندنی ایجاد کرد. به این صورت که برای تولید فیلم تبلیغاتی موفق باید تصویری ایجاد کرد که مخاطبان علاوه بر اینکه مجذوب آن شده، و از نظر زیبایی شناختی آن را تائید می کنند، برایشان تبلیغات درخور توجهی نیز باشد، تا مدتها در ذهنشان نقش بسته و به ماندگاری برند شما بینجامد.

رعایت نکات اصلی در تولید فیلم تبلیغاتی باعث بالا رفتن شانس موفقیت شما می شود. مهمترین نکته ای که در ساخت تیزر باید رعایت کرد دور نشدن از موضوع اصلی می باشد. به دلایل زیادی در ساخت تیزرهای تبلیغاتی باید از زیاده گویی اجتناب کرد، اولین دلیل، کم بودن حوصله و تحمل مخاطب می باشد، مخاطبین تبلیغات کوتاه را جذاب تر از تبلیغات طولانی می دانند و اگر از موضوع اصلی دور شوید مجبور به توضیحات آنچنانی شده و این در حوصله مخاطب نمیگنجد. دلیل بسیار مهم دیگر هزینه زیاد ساخت تیزر تبلیغاتی می باشد، به طور میانگین بهترین تیزرهای تبلیغاتی در زمان بین 5 الی 20 ثانیه تولید می شوند.

در ساخت تیزر تبلیغاتی نکات بسیار زیاد دیگری نیز باید در نظر گرفته شود، گروه طرح گندم با داشتن کادری مجرب و با سابقه به شما این اطمینان را می دهد تیزر تبلیغاتی شما را با بکار گیری تمام اصول و علوم بازاریابی و همچنین با در نظر گرفتن تمامی موارد هنری و زیبایی شناختی تولید کرده و شما را در بازار پر رقابت تجارت یاری رساند.

حمایت از تولید ملی

حمایت از تولید ملی و کالای ایران این فرصت را برای شرکت تبلیغاتی طرح گندم فراهم نمود تا بلکه بتواند سهم کوچکی برای نمایش و معرفی برند، محصولات، خدمات و سایر موارد داشته باشد،

اگر تولید کننده محصولات و خدمات ایرانی هستید برای شما پیشنهاد های ویژه ای داریم، برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت تبلیغاتی طرح گندم تماس بگیرید.

شماره تماس :
52 71 71 88 - 021 
29 50 72 88 - 021
تماس مستقیم با کارشناس فروش : 80 46 323 0912

تیزر تبلیغاتی

فیلم تبلیغاتی شرکت بلومبرگ

تیزر تبلیغاتی شرکت الکترورعد

فیلم تبلیغاتی گیتار ALHAMBRA

فیلم تبلیغاتی شرکت طرح گندم

تیزر تبلیغاتی (معرفی شرکت طرح گندم)

فیلم تبلیغاتی (کفش ارک)

فیلم تبلیغاتی شرکت نما نوین

تیزر تبلیغاتی (کلیپ مونتاژ رکسونا)

فیلم تبلیغاتی (مواد غذایی ناربن)

شماره تماس :
52 71 71 88 - 021 
29 50 72 88 - 021
تماس مستقیم با کارشناس فروش : 80 46 323 0912

ساخت فیلم تبلیغاتی و فیلم تلویزیونی

ساخت فیلم تبلیغاتی و فیلم تلویزیونی جزء فعالیتهای تبلیغاتی بسیار حساس می باشد که نیاز به همکاری و فعالیت تیم تبلیغاتی بسیار حرفه ای دارد.  طرح گندم با سابقه فراوان و استفاده از نیروی فوق متخصص در تمامی امور تبلیغات طراحی گرافیک (catalog design) همچنین مبحث ساخت فیلم تبلیغاتی ، به شما کمک می کند پروژه های تبلیغاتی پر بازده ای داشته باشید..

از نکات حائز اهمیت در ساخت تیزر تبلیغاتی:

  • دور نشدن از موضوع اصلی

برای ساخت تیزر موفق، قدم ابتدایی تهیه فیلم نامه قوی و موثر می باشد. گرفتن بهترین نتیجه منوط به داشتن فیلم نامه قوی است، و فیلم نامه قوی هم در مورد Promotional teaser به فیلم نامه ای اطلاق می شود که به هیچ عنوان به حاشیه نپردازد. زیرا مخاطبان عام ترجیح میدهند ذهن خود را بیش از چند ثانیه درگیر دیدن تیزر تبلیغاتی و تلویزیونی نگه ندارند، به همین دلیل پرهیز از گزافه گویی و شاخ و برگ دادن به فیلم نامه جزو اصول اولیه ساخت تیزر تبلیغاتی می باشد.

  • مخاطب قرار دادن گروه مشتریان خاص

برای تولید تیزر موفق باید گروه مشتریان خاص آن محصول را شناخت، و آنها را مورد خطاب قرار داد. به عنوان مثال اگر محصول شما یک اسباب بازی باشد، داشتن یک تیزر تبلیغاتی کودکانه بازده بیشتری خواهد داشت. برای شناخت گروه مشتریان می توانید با مشاوران تبلیغاتی ما مشورت کنید، طرح گندم خدمات مشاوره رایگان خود را در تمامی ساعات اداری به شما عزیزان ارائه می دهد.

  • پیام را روشن و واضح انتقال دهید

برای جلب توجه ذهن مخاطب باید پیام تبلیغاتی خود را به صورت شفاف و واضح و همچنین گویا به مخاطب انتقال دهید، در تبلیغات اصلی وجود دارد به نام بازی ذهنی کوچک، که اگر از آن استفاده کنید مخاطبان بیشتری جذب خواهید کرد، اما حتما باید این بازی ذهنی به راحتی و در عرض 2-1 ثانیه قابل حل باشد تا مخاطب را خسته نکند، اگرپیام تبلیغاتی، دچار ابهام و یا نا مربوط انتقال پیدا کند، پروژه تبلیغاتی شما به حد نهایت موفقیت نخواهد رسید.

نکات درج شده در بالا مطالبی بود جهت درک اهمیت فیلم تبلیغاتی، رعایت کردن تمامی اصول ساخت تیزر به کارفرما این امکان را می دهد که سرمایه گذاری قابل وصولی در زمینه تبلیغات انجام دهد. این بدان معناست که اگر ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی توسط گروهی حرفه ای انجام شود، در فروش و توسعه محصول تبلیغ شده در بازار پر رقابت تجارت، تاثیر بسیار زیاد و مؤثری دارد.

انواع فیلم تبلیغاتی

انواع فیلم تبلیغاتی می تواند در سبک های انیمیشن، متنی، ترکیب (عکس، فیلم و موزیک، رئال و موشن گرافیک) باشد. قبل از تولید، ابتدا باید نوع تبلیغات آن مشخص شود که این بستگی به خواست و سلیقه کار فرمای پروژه دارد. 

 گروه در نظر گرفته شده برای فیلم های تبلیغاتی به کار فرمای پروژه مشاوره می دهند تا نسبت به وضعیت بازار و جامعه، نوع محصول تبلیغی و گروه مخاطبان موفق به انتخاب نوع تیزر مورد نظر خود شود. فیلم تبلیغاتی با فیلم تلویزیونی تفاوتی ندارد و هر نوع تیزر تبلیغاتی را می توان در مکانهای مختلف توسط نمایشگر به نمایش گذاشت مانند نمایشگاه ها، بیلبورد های شهری، لابی های ساختمان های تجاری، فروشگاه های بزرگ و

فیلم تبلیغاتی انیمیشن

فیلم تبلیغاتی انیمیشن همواره جزو کارهای پر طرفدار بسیار بحث برانگیز بوده، زیرا گروه مخاطبان بسیار گسترده ای دارد. شاید در دهه های گذشته چنین باوری وجود داشت که انیمیشن و کارتون بیشتر مورد توجه کودکان قرار می گیرد، اما با توجه به تحقیقات اخیر، کارشناسان بازار تبلیغات بر این باورند که انیمیشن و کارتون گروه مخاطبان گسترده تری دارد یعنی از کودکان تا افراد میانسال و کهنسال همگی مجذوب تیزر های تبلیغاتی انیمیشن می شوند.توضیحات : طرح گندم افتخار طراحی یا چاپ یا عکاسی صنعتی یا طرح ها و عکس ها در شرف پیشنهاد به برنده های درج شده را در لوح ذرین خویش دارد.برخی از تصاویر درج شده در این تیزر ها به عنوان نمونه و پیشنهاد، طراحی شده است و لزوما با صاحب برند انعقاد قرار داد نشده است.در تولید تیزر تبلیغاتی انیمیشن و البته هر نوع دیگر از تیزر های تبلیغاتی، فیلم نامه بخش بسیار حساس آن می باشد. با توجه به گروه گسترده مخاطبان تیزر تبلیغاتی انیمیشن، طراحی فیلم نامه باید به شدت مورد توجه قرار گیرد و تمام نکات روانشناسی بازار فروش و تبلیغات مد نظر قرار گرفته و رعایت شوند. از آنجایی که فیلم نامه تبلیغاتی شالوده کار می باشد، هرچه قدرت آن بیشتر باشد، بنای بلند مرتبه تری بر روی آن خواهید ساخت، و این به معنای ماندگاری تیزر تبلیغاتی شما در اذهان مخاطبان است.

شخصیت پردازی، صدا گذاری، انتخاب نوع و روش تولید تیزر انیمیشن همه و همه احتیاج به تخصص بالا و علم بازاریابی و تبلیغات دارند. یک تیم حرفه ای برای ساخت تیزر از متخصصان بسیاری از جمله کارشناس جامع شناسی، کارشناس بازاریابی و فروش، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و فیلمبردار حرفه ای با داشتن مدرک مرتبط و سابقه درخشان، متخصص نرم افزارهای خلق انیمیشن و بسیاری افراد دیگر تشکیل می شود تا یک پروژه موفق صورت پذیرد.

گروه طرح گندم با داشتن سابقه درخشان در امر تبلیغات و در اختیار داشتن گروه کامل و حرفه ای جهت انجام تمامی امور تبلیغاتی از جمله ساخت و تولید انواع فیلم و تیزر انیمیشن به شما این مژده را می دهد که حرفه ای ترین و با سابقه ترین گروه را در اختیار شما عزیزان قرار داده و رضایت شما از نتیجه نهایی را تضمین می کند.

فیلم تبلیغاتی ارزان

فیلم تبلیغاتی ارزان از خدمات ویژه ای است که در حال حاضر شرکت تبلیغاتی به صنعتگران عزیزی که طی این مدت محدود با ما تماس حاصل فرمایند، عرضه می دارد. حمایت از تولید ملی و کالای ایران این فرصت را برای شرکت تبلیغاتی طرح گندم فراهم نمود تا بلکه بتواند سهم کوچکی برای نمایش و معرفی برند، محصولات، خدمات و سایر موارد داشته باشد، اگر تولید کننده محصولات و خدمات ایرانی هستید برای شما پیشنهاد های ویژه ای داریم، برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت تبلیغاتی طرح گندم تماس بگیرید.

آدرس : تهران - میدان آرژانتین - خیابان 21 وزرا - پلاک 9 - واحد 3 | شماره تماس : 52 71 71 88 - 021 و 29 50 72 88 - 021 | پست الکترونیک : info[at]tarhegandom.com | © تمامی حقوق مطالب برای شرکت تبلیغاتی طرح گندم محفوظ می باشد