12 نکته عکاسی صنعتی از کیف

عکاسی تبلیغاتی از کیف

12 نکته برتر عکاسی صنعتی از کیف شگفت انگیز

نکات مهم عکاسی صنعتی از کیف را در این مقاله بخوانید!

اگر لازم است در مورد نحوه عکاسی از کیف ها یک نکته را بدانید ، همیشه به یاد داشته باشید که جلوه های خوب و ضروری دارند.

عکاسی صنعتی از کیف

نکات مربوط به عکاسی تبلیغاتی از کیف که در این پست ذکر شده است ، از جمله سبک هایی است که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ، با این وجود افراد خلاق میتوانند که  از این نکات شگفت انگیز چشم پوشی کنند و یا زمانی که از کیف ها به تنهایی عکاسی می کنید ، به سبک خود اضافه کنید.

آن را درست نگه دارید

عکاسی از کیف زنانه

اولین و مهمترین نکته عکاسی کیف برای شما نگهداری آن به صورت قائم با پر کردن است. می توانید از روزنامه ها یا لباس های قدیمی استفاده کنید ، تا کیف پف کرده به نظر برسد.
علاوه بر این ، به یاد داشته باشید که مواد پر شده را تا جایی که بافت ها یا الگوها چشم نواز هستند حفظ کنید. هیچ طرف شل یا طرف کاملا کشیده کیف نباید وجود داشته باشد.
به این ترتیب وقتی عکاسی با کیف را انجام می دهید ، به وضوح به ظرفیت مورد انتظار اشاره می کند ، به همراه نحوه ای که هنگام پر کردن بیننده به نظر می رسد.

بندها مهم هستند

 

 عکاسی صنعتی از کیف

طراحان اغلب بند کیف ها را در ظاهر کلی محصول وارد می کنند. در عکاسی از کیف ، شما باید مطمئن شوید که بند کیف به وضوح به نمایش گذاشته شده است.
اگر به طور خاص عکاسی از کیف دستی را انجام می دهید که دارای بند است ، مطابق طراحی مطمئن شوید که در برخی از تصاویر یا اکثر تصاویر مرتفع شده است. بهترین پیشنهاد استفاده از سیم Fishing برای آن است.

بافت ها را به نمایش بگذارید

عکاسی تبلیغاتی از کیف

عکاسی صنعتی از کیف

هنگامی که از کیف ها عکاسی می کنید ، یک نکته اصلی ثبت تصاویر به همان اندازه است که برای اقناع مشتری لازم است. همچنین ، هنگام عکاسی از کیف دستی ، اطمینان حاصل کنید که بر بافت بسیار تأکید داشته باشید.
عکاسی از کیف دستی مخصوصاً از شما می خواهد بافتی را برای مشتری بگیرید تا قبل از خرید کیف ، نگاه مناسبی به کیف داشته باشد.
هر مشتری که ممکن است به آن تصویر نگاه کند ، کیفیت محصول را با توجه به جزئیات موجود در بافت قضاوت می کند.
برای اطمینان از اینکه مشتریان می توانند به راحتی بافت مواد استفاده شده یا بافت الگو را مشاهده کنند ، مطمئن شوید که تصاویر شما با نور مناسب و تنظیمات دوربین ، بافت را نشان می دهند.

از زاویه های مختلف استفاده کنید

عکاسی صنعتی

 عکاسی صنعتی از کیف

همانطور که قبلاً ثابت کردیم عکاسی از کیف برای جلب مشتری نیاز به چیز دیگری دارد. بنابراین به دنبال گزینه های زاویه ای باشید که می توانید در عکاسی از محصول استفاده کنید.
هرچه شاخه ها همه کاره باشند ، گزینه های بسیار بهتری برای انتخاب خواهید بود. اگر زاویه خاصی یا کنار کیف چیزی منحصر به فرد یا چشم نواز دارد ، از آن برای جلوه دادن عکاسی خود استفاده کنید.
علاوه بر این ، در حالی که این کار را انجام می دهید ، به یاد داشته باشید که به چشم انداز مشتری و اینکه چگونه یک کیف در زندگی روزمره خود را می بینند ، پایبند باشید.

زمینه خود را در اولویت قرار دهید

 عکاسی تبلیغاتی از کیف

پس زمینه نقش اساسی را در تصمیم گیری در مورد لحن تصویر کلی بازی می کند. اگر محصول پر از رنگ های بد نباشد ، رنگ های روشن ممکن است توجه محصول را به خود جلب کنند.
از طرف دیگر ، اگر محصول شامل برخی از رنگ های جذاب باشد ، می توانید با استفاده از کیف دستی کنتراست ایجاد کنید که می تواند تصاویر جذابی از محصول را به شما ارائه دهد.
اگر به تازگی کار خود را شروع کرده اید و برای تصمیم گیری در مورد انتخاب بهترین زمینه برای تجارت الکترونیک خود نگران هستید ، می توانید سفید یا خاکستری خالص را انتخاب کنید.

از متن استفاده کنید

 

اکنون که از  عکاسی با کیف آگاه شدید ، در اینجا نکته ای چالش برانگیز برای شما ارائه شده است. هنگامی که از کیف ها عکس می گیرید ، از زمینه اضافی همراه تصویر نیز استفاده کنید.
به عنوان مثال ، اگر کیف یک مسافرت عالی است ، آن را با وسایل مسافرتی که در اطراف کیف خوابیده است نشان دهید. همین موضوع برای کیف اداری و پرونده ها صادق است و سایر موارد اداری را که معمولاً افراد در کیف دستی حمل می کنند را تنظیم کنید.
در آخر ، اگر می خواهید یک گام جلوتر با این مسئله کنار بیایید ، حتی می توانید به مکانی بروید که مشتری معمولاً از کیف دستی استفاده کند.

پاک کردن

هیچ کس دوست ندارد در هر عکاسی از کیفی که انجام می دهید ، خاک یا لکه ها را ببیند. بدیهی است که این کار در مراحل پس از تولید نیز قابل انجام است ، اما برای سرعت بخشیدن به کار از کنار خود و ارائه بهترین ها ، باید مطمئن شوید که محصولات در اوج تمیز بودن هستند.
نکته حرفه ای: اگر می خواهید کمی محصول خود را درخشش دهید تا سطح آن تمیزتر و صاف تر شود ، می توانید از براق کننده مومی یا براق کننده  روی آن استفاده کنید.

بدون نور مستقیم

 عکاسی تبلیغاتی از کیف

مطمئن شوید که از نور مستقیم استفاده نمی کنید.در مرحله اول ، آنها سایه های سختی را در عکاسی از کیف ایجاد می کنند.
برای از بین بردن  از تجهیزات روشنایی مانند Softbox یا Umbrella استفاده کنید.

بدون بازتاب از کیف

نحوه گرفتن عکس تبلیغاتی

در حالی که از کیف ها عکس می گیرید ، یک یادداشت مخصوص نیز وجود دارد که باید از آنها مراقبت ویژه ای داشته باشید. اگر سطح خیلی براق است ، هنگام عکس گرفتن مستعد انعکاس است. وقتی می خواهید عکاسی از کیف را به صورت انبوه انجام دهید ، این می تواند وقت زیادی از شما بگیرد.
از این رو با نور نرم در کناره ها یک تنظیم ایجاد کرده و آنها را برای نور مناسب و بدون انعکاس تنظیم کنید. همچنین ، فلاش را خاموش کنید زیرا می تواند دلیل اصلی آن بازتاب مرکزی باشد.

2/5 - (1 امتیاز)

1 دیدگاه در “12 نکته عکاسی صنعتی از کیف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 9 =