راهنمای برنامه ریزی طراحی کاتالوگ

برنامه ریزی طراحی کاتالوگ

راهنمای برنامه ریزی طراحی کاتالوگ

اگر می خواهید اولین کاتالوگ محصول خود را تهیه کنید، این راهنمای برنامه ریزی طراحی کاتالوگ از ابتدا تا انتها شما را در هر مرحله راهنمایی می کند. ما دقیقاً توضیح می دهیم که چه انتظاری از طراح کاتالوگ شما داریم و مهمترین مراحلی را که باید در نظر داشته باشید کل روند را برای شما آسان و بدون مشکل می کند.

برنامه ریزی برای طراحی کاتالوگ

برنامه ریزی طراحی کاتالوگ با یک برنامه واقع بینانه برای تکمیل برجسته کردن نقاط عطف اصلی تحویل آغاز می شود.

طرح صفحه برای طراحی کاتالوگ

یک طرح ساده مسطح ایجاد کنید تا ساختار و ترتیب مطالب را در صفحات کاتالوگ خود ترسیم کنید. این یک طرح صفحه تخت است، نه سند نهایی. این یک نقطه شروع عالی است و به شما کمک می کند تا ساختار را ایجاد کنید، به ویژه برای یک کاتالوگ چند صفحه ای، در جریان اطلاعات کار کنید تا بتوانید همه آنها را با یک نگاه مشاهده کنید.

ممکن است چند بار طول بکشد تا به جایی برسید که از ساختار و ترتیب صفحه راضی باشید. به یاد داشته باشید، این یک برنامه است و ممکن است لازم باشد در ادامه کار موارد را تنظیم کنید. کاملاً قابل قبول است که فاز برنامه ریزی طراحی کاتالوگ با ادامه کار تغییر کند.

بسته به پیچیدگی یا گستردگی کاتالوگ خود، می توانید طرح مسطح خود را با استفاده از قلم و کاغذ به صورت دستی بسازید یا از یکی از بهترین ابزارهای آنلاین موجود برای ایجاد آن بدون دردسر و سریع استفاده کنید. در اینجا دو مورد آزمایش شده است که استفاده از آنها بسیار ساده است. آنها دوره های آزمایشی رایگان (حداقل 15 روز) را ارائه می دهند که معمولاً بیش از زمان کافی برای تکمیل این تمرین است.

خلاصه طراح خود را هنگامی که یک برنامه صفحه مسطح برای کاتالوگ خود تهیه کردید، خلاصه ای از طراحی پروژه را بنویسید، و هر دو را به طراح خود نشان دهید که چه کارهایی باید انجام شود. حتماً اطلاعات کافی در مورد کسب و کار، جزئیات نزدیکترین رقبا و مهمتر از همه توضیحات مشخص در مورد بازار هدف خود ارائه دهید.

در صورت تمایل یا عدم تمایل خاص به خلاقیت، ترجیحات و انزجارهای رنگ و سبک، در این مرحله اولیه واضح باشید. طراح شما باید این سوالات را از قبل بپرسد. اگر در تهیه خلاصه طرح خود به کمک نیاز دارید، لطفاً به راهنمای مختصر طراحی رایگان ما مراجعه کنید.

همچنین مطالعه کنید: 6 قانون طلایی طراحی جلد کاتالوگ

هزینه های برنامه ریزی طراحی کاتالوگ

 

 

برنامه ریزی طراحی کاتالوگ
برنامه ریزی طراحی کاتالوگ

 

 

برنامه ریزی دقیق طراحی کاتالوگ همچنین شامل به دست آوردن پیشنهادات مقایسه ای هزینه ای از حداقل دو یا سه طراح مختلف است که به آنها خلاصه طراحی یکسان ارائه می دهد. برای کمک به شما در انتخاب بهترین طراح یا آژانس طراحی، پیشنهادات را با دقت مقایسه کنید. اجازه ندهید قیمت به تنهایی اساس تصمیم شما باشد. چه کسی بهترین نیازهای شما را درک کرده است؟ به شواهد و نمونه های دیگر پروژه های طراحی که طراحان روی نشان دادن توانایی خلاقیت و سابقه خود کار کرده اند، نگاه کنید.

شما باید انتظار داشته باشید که تجزیه و تحلیل کاملی در مورد جزئیات فرایندهای خلاقانه و آثار هنری آنها و آنچه انتظار دارید در نتیجه کار آنها از طراح خود دریافت کنید، مشاهده کنید. اگر از راه حل های طراحی ارائه شده راضی نباشید، چه تضمین هایی وجود دارد؟ به دنبال هرگونه هزینه پنهان باشید و هر چیزی را که از آن مطمئن نیستید سوال کنید.

اکثر طراحان یا آژانس های طراحی می توانند قیمت تولید چاپ را نیز براساس مقدار توافق شده، مشخصات و دامنه پروژه ارائه دهند. این امر خصوصاً ارزشمند است زیرا آنها قادر خواهند بود مقرون به صرفه ترین گزینه ها را متناسب با نیازهای شما پیشنهاد دهند. این کار شما را از سردرد معاملات مستقیم با چاپگرها به علاوه تمام اصطلاحات ناشناخته و زبان فنی استفاده می کند.

 

برنامه ریزی هزینه های تولید چاپ 

طراحان اغلب روابط کاری بسیار خوبی با چاپگرهای قابل اعتماد و با کیفیت بالا دارند که قیمت های بسیار رقابتی را به آنها ارائه می دهند. همچنین ، طراحان وظیفه شناس با افتخار خاص در کار خود، بر روند تولید نظارت می کنند تا از بروز هرگونه مشکل در این راه جلوگیری کنند.

اگر مجبورید دامنه کاتالوگ خود را به هر طریقی تنظیم کنید با طراح خود بررسی کنید که چگونه این امر بر هزینه ها تأثیر می گذارد. هم هزینه طراحی و هم قیمت تولید چاپ می تواند تحت تأثیر قرار گیرد.

با خلاصه ای از طرح و هزینه های توافق شده، اکنون باید آماده باشید تا به طراح خود بپردازید تا با مفاهیم اولیه طراحی و ایده های طرح، پیش برود.

 

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم شما را با برنامه ریزی طراحی کاتالوگ آشنا کنیم و چندین نکته مهم را ذکر کنیم امیدواریم که مطالب برای شما مفید بوده باشد.

شرکت تبلیغاتی طرح گندم با سالها تجربه و به کارگیری افراد مجرب توانسته است آوایی خوش از خود بر جای بگذارد جهت مشاهده نمونه کارهای طراحی کاتالوگ چاپی و کاتالوگ دیجیتال کافی است با ما تماس بگیرید.

 

 

به ما امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *