طراحی کارت ویزیت | ✅ قیمت + تخفیف ویژه

طراحی کارت ویزیت یکی از ملزومات طراحی ست اداری می باشد. کارت ویزیت (Business Card)  را می‌توان یکی از قدیمی ترین؛ اما مؤثر ترین راه ارتباطی بین مخاطبین دانست. کارت ویزیت می تواند برای معرفی ساده شما بسیار مؤثر باشد.شاید برای شما پیش آمده است که در گفت و گو با مخاطبین نیاز داشته باشید که خود و یا حرفه‌ی خود را معرفی کنید اما نمی‌دانید چگونه؛ یا اینکه فرصتی برای معرفی نداشته باشید. با داشتن یک کارت ویزیت خاص نه تنها می‌توانید معرف خود یا بیزینس خود باشید بلکه می‌توانید آن را با ارائه کارت ویزیت در ذهن مخاطبین خود ماندگار کنید.
کارت ویریت زیبا می تواند نقش تاثیر گذاری در صنعت و یا در حرفه ی شما داشته باشد. نکته ای که باید در طراحی کارت ویزیت رعایت کنید، خوانایی فونت و همچنین استفاده از خلاقیت به همراه هارمونی مشخص شده در طراحی کارت ویزیت می باشد.
 

طراحی انواع کارت ویزیت

برای معرفی خود در هر گفت و گویی نیاز دارید که اطلاعات تماس خود را از قبیل: شماره، آدرس و… را در اختیار مخاطبین خود قرار دهید. طراحی کارت ویزیت خاص و جذاب یکی از رکن های اساسی در طراحی کارت ویزیت می‌باشد.
شرکت تبلیغاتی طرح گندم با داشتن کادری مجرب و متخصص آماده خدمت خدمت رساتی در امر طراحی کارت ویزیت می باشد. شما می توانید به طور رایگان با کارشناسان واحد طراحی تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.
 

کارت ویزیت چیست؟

تعریف کارت ویزیت: کارتی که می‌تواند اطلاعات و کسب و کار یک فرد را معرفی کنید، همچنین می‌توانید برای معرفی رسمی شرکت یا شخصی خاص مورد استفاده قرار دهید.
کارت ویزیت می‌تواند شامل اطلاعاتی از قبیل: نام، لوگو شرکت، آدرس و دیگر اطلاعات تماس باشد.
تماس با ما 📞
ویژگی کارت ویزیت عالی
ویژگی کارت ویزیت عالی
کارت ویزیت حرفه ای
کارت ویزیت خاص
قیمت کارت ویزیت خاص
طراحی کارت ویزیت
قیمت کارت ویزیت
کارت ویزیت لمینت
طراحی و چاپ کارت ویزیت
کارت ویزیت لمینت
کارت ویزیت لمینت براق
قیمت کارت ویزیت لمینت برجسته
قیمت کارت ویزیت لمینت برجسته

کارت ویزیت حرفه‌ای بیزینسی

طراحی حرفه ای کارت ویزیت می تواند شما را در میان اقشار مردم برجسته و مهم بنمایاند. طراحی بیزینس کارت همراه با ایده های ابتکاری بدیع و نو می‌باشد.
کارت ویزیت ابزاری ساده اما قدرتمند است که می‌تواند به شما در ایجاد ارتباط با مشتریان بالقوه، معرفی برندتان و افزایش فروش کمک کند. فرقی نمی‌کند که شما یک کارآفرین نوپا باشید یا مدیر یک شرکت بزرگ، داشتن یک کارت ویزیت حرفه‌ای می‌تواند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند.

کارت ویزیت لاکچری

در طراحی کارت ویزیت لاکچری اغلب به سمت مینیمالیسم گرایش دارد.طرح را تمیز نگه دارید و از بهم ریختن کارت با عناصر زیاد خودداری کنید.

از لوگوهای با وضوح بالا استفاده کنید،تصاویر،و فونت برای اطمینان از ظاهر حرفه ای.

یک طرح رنگی پیچیده انتخاب کنید که نشان دهنده برند شما باشد.استفاده از رنگ های متالیک را در نظر بگیرید، زنگ های تیره،یا رنگ های جواهری غنی

به تراز و فاصله عناصر خود توجه زیادی کنید تا ظاهری صیقلی داشته باشید.

با ترکیب این عناصر،شما می توانید یک کارت ویزیت لوکس در فتوشاپ ایجاد کنید که تاثیری ماندگار بر مشتریان و همکاران بالقوه بگذارد.

طراحی کارت ویزیت املاک

تعادلی بین حرفه ای بودن مورد انتظار در املاک و رفتار دوستانه و قابل دسترس که تعامل با مشتری را آسان می کند ایجاد کنید.

مطمئن شوید که طراحی با برند موجود شما (لوگو، رنگ، فونت) مطابقت دارد. اگر از تصویری استفاده می‌کنید، عکسی با وضوح بالا انتخاب کنید که نمایانگر منطقه یا جایگاه شما باشد (مثلاً خط افق شهر، خانه لوکس، محله جذاب). اطمینان حاصل کنید که بر اطلاعات غلبه نمی کند.

مطالب و اطلاعات مفید مانند

ملزومات: نام، عنوان (“ملاک، ” “نماینده املاک، ” و غیره )، نام شرکت (اختیاری)، شماره تلفن، آدرس ایمیل، و وب سایت (در صورت وجود) را درج کنید.

هد شات (اختیاری، مطمئن شوید که کیفیت بالایی دارد)

یک شعار کوتاه یا پیشنهاد فروش منحصر به فرد (USP) که تخصص شما را برجسته می کند

یک کد QR که به وب سایت یا نمایه رسانه های اجتماعی شما پیوند می دهد.

با در نظر گرفتن این عناصر، می توانید یک کارت ویزیت ملکی در فتوشاپ طراحی کنید که به طور موثر حرفه ای بودن و شخصیت شما را به تصویر می کشد و تاثیر مثبتی بر مشتریان بالقوه می گذارد.

کارت ویزیت معماری

گاهی طراحی کارت ویزیت با رنگ ها و فرم های جسورانه نظر یک مخاطب متهور را به شما جلب می‌کند.
به هرحال مهم این است که کارت شما شخصیت یک شرکت معماری و یا خود شخص معمار را برساند.

کارت ویزیت کاشت ناخن

طراحی کارت ویزیت تنوع زیادی را در برمی‌گیرد و اصناف و مشاغل بی شماری برای معرفی خدمات خود از کارت ویزیت استفاده میکنند.

طراحی کارت ویزیت ارایشگاه

سبکی را انتخاب کنید که فضای آرایشگاه شما را منعکس کند. طرح‌های کلاسیک ممکن است از تصاویر و فونت‌های قدیمی آرایشگر استفاده کنند، در حالی که سبک‌های مدرن می‌توانند مینیمالیستی با خطوط تمیز و تایپوگرافی جسورانه باشند.

فونت های پررنگ و خوانا برای خواندن آسان ضروری هستند. فونت های اسکریپت را برای لمس کلاسیک یا فونت های مدرن sans-serif برای ظاهری تمیز در نظر بگیرید.

از اشکال هندسی برای ایجاد پس‌زمینه تمیز یا بخش‌های اطلاعات جداگانه استفاده کنید.

تماس با ما 📞
طراحی کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت پزشکی

بازاریابی در حوزه پزشکی می تواند دشوار باشد، زیرا اغلب احساس می کنید فعالیت های تبلیغاتی و تبدیل خارج از کنترل شما هستند. کارت‌های ویزیت که به دور از تاریخ گذشته هستند، می‌توانند فوق‌العاده مؤثر باشند. اگر بدانید چگونه آنها را طراحی کنید.

فکس را فراموش کنید اگر اطلاعاتی را که در جامعه امروزی بی فایده است روی آنها قرار دهید، کارت ویزیت قدیمی می شود! صفحه فیس بوک را به جای شماره فکس قرار دهید.

یک عبارت ساده و مختصر می تواند تمرین شما را در یک لحظه مشخص کند و شما را از رقبا متمایز کند.

هدف یک کارت ویزیت ایجاد تبدیل است، بنابراین حتماً یک فراخوان برای اقدام برای تشویق آنها به انجام این کار درج کنید!

فراموش نکنید که یک کارت ویزیت به دلیلی دو طرف دارد. املاک و مستغلات ارزشمند پشتی را از دست ندهید! بسیاری از چاپگرها دو طرفه را به صورت رایگان یا با حداقل هزینه چاپ می کنند، پس فقط بپرسید!

اگر کارت شما هیچ چیز هیجان انگیز یا بدی نداشته باشد، بدون نگاه دوم در سطل زباله پرتاب می شود. از رنگ‌های پررنگ، یک لوگوی جالب استفاده کنید و تغییرات ساده‌ای مانند متن زاویه‌دار را برای جلب توجه در نظر بگیرید.

مهمتر از همه، کارت باید خوانا باشد. اگر نتوانند آن را بخوانند، مهم نیست که شما چه نوشته‌اید.

طراحی کارت ویزیت زعفران

زمینه کارت باید بافت ظریفی مانند کتان یا پوسته تخم مرغ داشته باشد و می تواند حس لوکسی را به شما اضافه کند.

یک گرادیان ظریف در رنگ های زعفرانی می تواند به عمق و ظرافت بیافزاید. فونت های ظریف و خوانا را انتخاب کنید. فونت‌های sans-serif را برای لمس کلاسیک یا فونت‌های پررنگ را برای ظاهری مدرن در نظر بگیرید. احساس لوکس بودن را تقویت کنید، یک تصویر محتاطانه می تواند جذابیت بصری را اضافه کند. اطمینان از تمام آرم ها، تصاویر و فونت ها با وضوح بالا برای چاپ واضح هستند. از لایه ها به طور موثر برای ایجاد یک طرح بصری جذاب با عمق استفاده کنید. طراحی نهایی خود را به عنوان یک ذخیره کنید.

طراحی کارت ویزیت هتل

طراحی کارت ویزیت هتل باید از نظر بصری جذاب و آموزنده باشد و منعکس کننده فضای منحصر به فرد و هویت برند محل شما باشد.

طراحی را با برند کلی هتل خود هماهنگ کنید. مخاطبان هدف و شخصیت هتل (لوکس، خانواده پسند، بوتیک و غیره ) را در نظر بگیرید. از یک تصویر با وضوح بالا و جذاب استفاده کنید که جذاب ترین ویژگی هتل را به نمایش بگذارد (به عنوان مثال ، استخر خیره کننده، اتاق مجلل، منظره خیره کننده).

برای یک رویکرد هنری تر، طرحی انتزاعی را در نظر بگیرید که فضای هتل را تداعی می کند.

اطلاعات دقیق از هتل را روی کارت چاپ کنید. مثل آدرس هتا، آدرس صفحات اجتماعی، ذکر شعاری کوتاه مانند فرار شما به بهشت که خود منعکس کننده ارامش هتل شماست. یه نکته مهم جهت یادآوری: کد QR که به وب‌سایت هتل یا پلتفرم رزرو پیوند می‌دهد را حتما ذکر کنید.

طراحی کارت .یزیت

کارت ویزیت رایگان

طراحی کارت ویزیت رایگان یکی از پیشنهادات ویژه مجموعه طرح گندم می‌باشد که از سوی مخاطبان خود استقبال فروانی را به همراه داشته است.

طراحی کارت ویزیت در تهران

طرح گندم با ارائه کارت ویزیت با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای مشتریان خود گام موثری برای جلب رضایت مشتریان فراهم آورده است.

طراحی کارت ویزیت فوری

طراحی کارت ویزیت در کوتاه ترین زمان ممکن تاثیر بسزایی جلب رضایت مشتریان طرح گندم داشته است.

طراحی کارت ویزیت تهران

مجموعه طرح گندم اولین و برترین برند طراحی و چاپ در زمینه چاپ و تبلیغات در سطح تهران می‌باشد. این مجموعه بر آن است که جلب رضایت مشتری اصلی ترین گام و مهمترین گام در پیش برد اهداف شرکت می‌باشد.

کارت ویزیت تبلیغاتی

طراحی کارت ویزیت می تواند ابتدایی ترین و ساده ترین راه تبلیغی برای شخص حقیقی یا حقوقی باشد. که در آن شخص یا مجموعه به ارائه اطلاعات مورد نیاز مخاطب خود می پردازد.

کارت ویزیت تاتو

کارت ویزیت موارد استفاده متعددی برای مشاغل و حرفه های گوناگون دارد. ابتدایی ترین راه برای شناساندن شخص یا مجموعه به مخاطبان خود است کارت ویزیت علاوه بر سهولت دسترسی راه ساده ای برای تبلیغ بشمار می آید.

کارت ویزیت تاسیسات

کارت ویزیت می تواند با داشتن ویژگی های منحصر بفرد همه مشاغل را در بربگیرد. نوع کارت ویزیت بسته به نوع صنف و حرفه متفاوت و هماهنگ با ویژگی های آن می باشد. بیانگر هویت شخص یا مجموعه و یا خدمات ارائه شده می باشد.

طراحی کارت ویزیت تاکسی سرویس

کارت ویزیت دربرگیرنده همه سلیقه ها و دارای تنوع بی شماری نسبت به سایر اوراق اداری می باشد.

نحوه طراحی کارت ویزیت: 10 قانون طلایی

کارت ویزیت نشان دهنده گام بعدی در تحقق رویای تجارت کوچک شماست و برای بسیاری از مشتریان بالقوه، این اولین تعاملی است که با نام تجاری شما انجام می دهند. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که تعامل مثبت باشد.
کارت ویزیت با فکر طراحی شده، کاری بیشتر از انتقال اطلاعات تماس شما نیست. این باعث می شود شما حرفه ای به نظر برسید، اعتماد مشتری را تقویت کنید و تجارت کوچک خود را از دیگران جدا کنید. اما قبل از طراحی از خود بپرسید: چه چیزی کارت ویزیت خوب را ایجاد می کند؟ چگونه می‌توانید آن را برجسته کنید، و در نهایت تجارت بیشتری ایجاد کنید؟
پاسخ: ترکیبی دقیق از اطلاعاتی که در آن گنجانده اید و نحوه ارائه آنها.
در اینجا، ما 10 نکته اساسی در مورد چگونگی طراحی کارت ویزیت را ارائه می دهیم که به بهترین وجه شما (و تجارت شما!) را نشان دهد.
 
طراحی کارت .یزیت

برای شروع آماده هستید؟ در اینجا نحوه طراحی کارت ویزیت آورده شده است:

الگویی پیدا کنید که نشان دهنده شخصیت برند شما باشد.
حروف چاپی مناسب برای کارت ویزیت انتخاب کنید
اندازه و شکل را مناسب با برند خود انتخاب کنید
اطلاعات خود را سازماندهی کنید.
ویژگی های مضاعف به کارت خود اضافه کنید
از لوگو استفاده کنید.
مقداری فضای سفید روی کارت ایجاد کنید
اضافه کرن یک ویژگی خاص روی کارت ویزیت

اطلاعات تماس را به طور دقیق وارد کنید.

کارت ویزیت خود را چندبن بار چک کنبد.

الگویی پیدا کنید که نشان دهنده شخصیت برند شما باشد.

کارت ویزیت شما چیزهای زیادی در مورد شما و تجارت کوچک شما می گوید. بنابراین، طرحی را انتخاب کنید که نشان دهنده برند شما باشد. شاید شما یک دکوراتور داخلی باشید که در سبک سازی مدرن تخصص دارد و عاشق خطوط تمیز است. این را با الگوی تمیز و ساده منعکس کنید.
نکته:
اگر شک دارید، با یک طراح صحبت کنید. برای اطمینان از مطابقت طرح کارت ویزیت با نام تجاری خود، با یکی از دوستان خود که متخصص گرافیک چاپی است صحبت کنید و یا از مشاورین متخصص ما.

حروف چاپی مناسب برای کارت ویزیت انتخاب کنید

اگر در وب سایت و… از قلم خاصی استفاده کرده اید‌، آن را وارد کارت خود کنید. قلم انتخابی شما باید نشان دهنده نام تجاری شما باشد. اگر مربی آداب و معاشرت هستید‌، شاید یک اسکریپت زیبا باشد یا اگر نویسنده هستید می‌توانید از قلم های خاصی استفاده کنید تا خواندن آن آسان باشد. اطلاعات مهم تر (مانند نام یا نام تجاری شما) را می‌توان در اندازه بزرگتر، حروف چاپی متفاوت یا پررنگ چاپ کرد.
توصیه طراحان؟ “یک قانون خوب این است که نام شرکت را بزرگتر از یک فونت 12pt قرار دهید و هرگز از اندازه قلم کوچکتر از 8pt استفاده نکنید.”

اندازه و شکل روی کارت را اصلاح کنید.

اندازه و جهت کارت شما بر اندازه متن و میزان اطلاعاتی که می توانید وارد کنید تأثیر می گذارد… و همچنین در مورد نام تجاری خود بیانیه می دهد.
بیشتر کارت ها مستطیل شکل هستند، تقریباً به اندازه کارت اعتباری است و به صورت افقی قرار دارد. مردم با این قالب آشنایی دارند، بنابراین یک انتخاب ایمن است. اما اگر می‌خواهید برجسته شوید، استفاده از یک شکل مربع، گوشه های گرد یا جهت عمودی را در نظر بگیرید.

اطلاعات خود را سازماندهی کنید.

صحبت از اطلاعات شد… کارت شما باید هر آنچه را که مشتریان لازم دارند به آنها بدهد تا با شما تماس بگیرند، شما را به صورت آنلاین پیدا کنند یا ویترین فروشگاه شما را پیدا کنند. جدا از نام و عنوان شغلی خود، نام کسب و کار، شماره تلفن، وب سایت، آدرس ایمیل یا جیمیل و حتی آدرس رسانه های اجتماعی خود را اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که تمام این اطلاعات را در کارت خود وارد کرده اید تا مشتریان بتوانند به راحتی با شما تماس بگیرند.
وقتی اطلاعات خود را به الگوی کارت خود اضافه کردید ، نحوه ارائه آن را در نظر بگیرید. هر یک از اطلاعات باید به وضوح قابل تشخیص باشد، اما به خوبی با یکدیگر جریان داشته باشند.
طراحان پیشنهاد می کنند: “یک جریان بصری مناسب برای طراحی کارت ویزیت باید با لوگو شروع شود ، سپس نام ، سپس به اطلاعات ثانویه مانند آدرس های ایمیل و شماره تلفن بروید”. “شما همیشه می توانید با تنظیم اندازه یک عنصر ، تغییر مکان آن یا اضافه کردن فضای سفید اضافی ، جریان بصری را تغییر دهید.”

ویژگی‌های مضاعف به کارت ویزیت خود اضافه کنید

کارت ویزیت خود را برای خود و تجارت کوچک خود دو برابر سخت تر کنید. به عنوان مثال، اگر یک رستوران اداره می‌کنید، یک دستورالعمل کوتاه برای یک غذای آماده یا نوشیدنی اضافه کنید. آیا کالاهای دست ساز می‌فروشید؟ از کارتهای بازرگانی به عنوان برچسب جواهرات، لباس، لوازم جانبی و سایر صنایع دستی استفاده کنید.
روش دیگر چسباندن کارت شما و تبدیل آن به آهن ربا است. این روش به ویژه برای مشاغل ارائه دهنده خدمات تکراری مانند لوله کشی، باغبانی، حیوانات خانگی، آرایشگاه، خدمات اتومبیل، رستوران‌ها و موارد دیگر به خوبی کار می‌کند. مشتریان برای دسترسی آسان و عالی  به اطلاعات تماس شما ، آنها را روی یخچال های خود می‌چسبانند.
این گزینه ها بسیار هستند، و مطمئنا تأثیر بیشتری بر روی مشتریان شما می‌گذارد.
طراحی کارت .یزیت
 

لوگو خود را روی کارت به حداکثر برسانید.

طراحان می گویند، “کارت شما چیزی فراتر از اطلاعات تماس شماست. این نمایندگی از شما و نام تجاری شما است. قبل از اینکه به فکر ایجاد کارت های بازرگانی جدید باشید، دو مولفه مهم در طراحی وجود دارد: لوگو نهایی و رنگ های تجاری شما. این ها مهمترین عناصر قسمت های مارک تجاری بصری شما هستند و به شما در زمینه های دیگر روند طراحی کارت کمک می کنند. “
کارت ویزیت همه چیز درباره لوگو است. اختصاص دادن یک طرف کارت خود را فقط به لوگو خود در نظر بگیرید. به عنوان یک نمایش بصری از کسب و کار شما، شایسته یک مکان برجسته است که بلافاصله نظر مشتریان بالقوه را به خود جلب می‌کند.
چگونه می توانیم کمک کنیم
هنگامی که لوگو دارید، هدف خود را، ایجاد یک هویت کامل برای نام تجاری خود قرار دهید. شما باید مجموعه ای از رنگ ها و فونت‌ها را برای استفاده در تمام مواد بازاریابی خود داشته باشید‌، لحنی را که در همه ارتباطات از آن استفاده خواهید کرد و ایده کلی “پرنشاط” نام تجاری خود را داشته باشید. اگر هنوز لوگو ایجاد نکرده اید‌، فرایند طراحی را به ما بسپارید. تیم خدمات طراحی ما برای کمک به طراحی آرم، وب سایت، مواد بازاریابی و موارد دیگر اینجا هستند.

مقداری فضای سفید روی کارت بگذارید.

کارت خود را با متن زیاد شلوغ نکنید. اگر عناصر زیادی روی کارت وجود داشته باشد، همه آنها برای جلب توجه خواننده رقابت می کنند و هیچ چیز برجسته نخواهد شد. (و به یاد داشته باشید، می توانید از هر دو طرف کارت استفاده کنید!) از نظر طراحی، فضای سفید کمی روی چشم راحت تر است… و می تواند به جلب توجه به مهمترین جزئیات کمک کند.
بعلاوه، ممکن است بخواهید قبل از اینکه کارت خود را به شخصی تحویل دهید ، یک یادداشت اضافه کنید. اگر فضای کمی بگذارید ، فضای کافی برای یادداشت کردن تلفن داخلی جدید یا نام همکار به مشتریان بالقوه دهید.
طراحان به ما یادآوری می کنند که “هرچه عناصر کمتری داشته باشید ، تأثیر بیشتری بر روی هر یک وارد می شود. بنابراین به این فکر کنید که چگونه می توانید برای ایجاد یک تأثیر ماندگار ، شلوغی را پاک کنید.”

ویژگی های خاصی را به کارت ویزیت خود اضافه کنید.

به گفته طراحان، “پایان های ویژه می توانند تاثیری طولانی مدت در ایجاد تأثیر ماندگار بر مشتریان، شرکا و مشتریان بالقوه داشته باشند.”
یک روش آسان برای برجسته کردن کارت خود ، افزودن عنصر غیرمعمول طراحی یا روش چاپ خاص است.شما با استفاده از برخی از چاپ های براق ، به راحتی کارت های 3D را فراموش می کنید.
موجودی کاغذ روش دیگری برای افزودن چیز خاصی به کارت ویزیت است. لمس کاغذ ضخیم فوق العاده و فوری حس لوکس بودن را ایجاد می کند ، در حالی که کاغذ کرافت بازیافتی به شما ارگانیک می بخشد.
اطمینان حاصل کنید که این ویژگی های خاص برای مارک تجاری شما مناسب است .

فراخوان را روی کارت ویزیت وارد کنید.

کال تو اکشن، CTA مورد نیاز کارت ویزیت نیست ، اما می تواند مشتریان بالقوه را به برداشتن گام بعدی ترغیب کند. خواه یک پیشنهاد ویژه باشد، یا یک نکته مفید، یا یک کد تخفیف، انگیزه ای در کسب و کار خود ایجاد می‌کنید تا به مشتریان انرژی دهید.
استفاده از کد QR را به عنوان بخشی از دعوت به عمل خود در نظر بگیرید. از آنجا که مردم به راحتی با اسکن کدهای QR راحت هستند، افزودن یکی به کارت ویزیت شما روشی عالی است که با یک کلیک می توانید افراد را به وب سایت خود بفرستید، آنها را در لیست پستی خود مشترک کنید یا تبلیغات ویژه ای به آنها بدهید. پیشنهاد ما این است که کد را در پشت کارت ویزیت خود قرار دهید. این اطمینان می دهد که برجستگی لوگوی شما را کم نکند.

تصحیح… و سپس دوباره تصحیح.

آیا چیزی بدتر از آن است که یک جعبه کارت ویزیت (یا منوها یا آگهی های تبلیغاتی) تازه چاپ شده ببینید که اشتباه تایپی در آن وجود دارد؟ قبل از اینکه سفارش خود را ثبت کنید، از یک همکار یا دوست خود بخواهید کارت ویزیت شما را از نظر غلط املایی دوباره بررسی کند. اگر می‌خواهید کاملاً مطمئن شوید که کارت شما کاملاً دقیق است، از یک متخصص کمک بگیرید. از آنجا که در کارت ویزیت متن بسیار کمی وجود دارد، این کار باید یک کار نسبتاً سریع و کم هزینه باشد.

نتیجه

چاپ کارت ویزیت یکی از مقرون به صرفه ترین روش های بازاریابی است و انجام آن آسان و مقرون به صرفه است. تا زمانی که طراحی جذاب و شرکت تبلیغاتی قابل اعتمادی دارید، می‌توانید مجموعه‌ای از کارت‌های ویزیت تولید کنید که به انتشار اخبار در مورد کسب و کار شما در کمترین زمان کمک ‌کند. شرکت تبلیغاتی طرح گندم با ارائه بهترین طرح و کیفت عالی ساخت می توانید یک کارت ویزیت لاکچری و در عین حال مقرون به صرفه برای شما طراحی کند. همچنین می توانید برای دریافت خدمات عکاسی صنعتی با ما تماس بگیرید.

 
به ما امتیاز دهید!