• 02188725029
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
10 نکته برای طراحی کاتالوگ

10 نکته برای طراحی کاتالوگ

هنگام طراحی کاتالوگ ، هرکسی می تواند به راحتی در روند کار گم شود و برخی از مهمترین قوانین طراحی را فراموش کند. در زیر 10 نکته برای طراحی کاتالوگ به عنوان یادآوری هنگام طراحی کاتالوگ آورده شده است.

1. هنگام طراحی جلد  افزودن شماره صفحاتی که محصولات در آن یافت می شود به مشتریان این امکان را می دهد تا به راحتی کالاهای مورد نظر خود را بدون جستجو پیدا کنند و محصولاتی که برای آنها مهم نیست را رد می کنند. تنها اشکال این است که ممکن است از بقیه کاتالوگ رد شوند.

2. هنگام انتخاب سبک ، مخاطبان خود را بخاطر بسپارید و سطح استاندارد ایده آل آنها را رعایت کنید تا نظر آنها را جلب کنید. ایجاد حسی دوستانه به شما کمک می کند تا با مشتریان ارتباط برقرار کنید.

3. برند خود را برجسته کنید : در صورت استفاده از برند آشکار ، مشتریان کاتالوگ های شما را تشخیص می دهند.

4. چشم نوازترین مورد را در صفحه در گوشه بالا سمت راست و بهترین کالای فروش را در گوشه بالا سمت چپ قرار دهید. هنگام ورق زدن صفحات ، مشتریان معمولاً نگاهی به گوشه سمت راست می اندازند ، سپس به سمت چپ حرکت می کنند و اگر در نگاه اول چیزی توجه آنها را جلب نکند ، مرتباً ورق می زنند.

5- از حداقل چهار رنگ در طراحی کاتالوگ استفاده کنید. رنگ های متضادی را انتخاب کنید که از تصویر شما پشتیبانی می کند. چهار رنگ کاتالوگ های پر جنب و جوش و جذاب را تولید می کنند.

همچنین بخوانید : 7 نکته در نوشتن متن کاتالوگ

6. در فونت زیاده روی نکنید : تعداد فونت ها  را محدود کنید و در عوض برای تأکید بر تخفیف ها یا سایر متن های مهم از رنگ پررنگ یا همان بولد استفاده کنید و یا از زیر خط یا یک رنگ متضاد استفاده کنید.

7. طرح سازگار در کل کاتالوگ خوانایی را افزایش می دهد اما می تواند کسل کننده باشد. با قرار دادن یک یا دو صفحه منحصر به فرد ، یکنواختی یک طرح را از بین ببرید و آن را غیر قابل پیش بینی کنید.

8. با استفاده از تصاویر بزرگتر برای نمایش ، بر بهترین محصولات تأکید کنید. این روش چشم را به خود جلب می کند و بنابراین توجه خواننده را به راحتی جلب می کند. همچنین ، چند محصول را در یک عکس جمع نکنید ، زیرا یک عکس تنها ، محصول را بهتر نشان می دهد.

9. تمام تصاویر باید از بالاترین کیفیت برخوردار باشند. اطمینان حاصل کنید که تصاویر واضح هستند و پیکسلی نیستند. تصاویر با کیفیت پایین این پیام را ارسال می کنند که محصولات ذکر شده بی کیفیت هستند.

10. هزینه ها را با چاپ کاتالوگ  در 16 صفحه کاهش دهید. چاپخانه های تجاری به طور همزمان 16 صفحه مختلف تولید می کنند ، بنابراین چاپگرها معمولاً برای مضربی از شانزده صفحه هزینه کمتری دریافت می کنند.

 در نهایت برای تاطلاعات بیشتر و مشاهده ایده های طراحی کاتالوگ میتوانید به صفحه طراحی کاتالوگ ما مراجعه کنید.


Link Mofid

لینک های مرتبط

  • همه
  • عکاسی
  • چاپ
  • کاتالوگ
مشاهده بیشتر برای مشاهده همه shift را نگه دارید مشاهده همه