7 نکته مهم برای عکاسی صنعتی از ابزار آلات

عکاسی صنعتی از ابزار آلات

هفت نکته مهم عکاسی صنعتی از ابزار آلات سبک و سنگین

عکاسی صنعتی از ابزار آلات سبک و سنگین از آن دسته عکس هایی است که ایمنی در درجه اول و عکاسی خوب در رتبه دوم قرار می گیرد. از آنجایی که در کنار ماشین‌هایی کار می‌کنید که می‌توانند به راحتی شما را خرد کنند، قبل از اینکه به سراغ آن ترکیب خلاقانه بروید، فکر کنید. “آیا این امن است؟” به اطراف خود نگاه کنید و از اطراف خود آگاه باشید.

توجه شما کجاست و کجا باید باشد. ایمنی، اگر جدی گرفته نشود، می‌تواند عواقب پایداری بر زندگی شما داشته باشد. اگر نزدیک ماشین‌ها ایستاده‌اید، وقتی ماشین‌ها شروع به کار کنند، معمولاً هیچ شانسی برای متوقف کردن فوری آنها وجود ندارد. خاموش کردن آنها به زمان نیاز دارد، بنابراین یک تصادف کوچک به راحتی می تواند به یک حادثه جدی تبدیل شود.

برای یادگیری نکات مهم برای عکاسی صنعتی از ابزار آلات سبک و سنگین با ما همراه باشید.

ایمنی حرف اول را می زند.

البته ایمنی شما در اولویت است. اما شما همچنین باید به بیننده نشان دهید که اطراف شما کاملا امن است. عکس شما باید این را نشان دهد که هر چیزی که اتفاق می‌افتد از قوانین ایمنی پیروی می کند و هرکسی که در عکس قرار گرفته ایمن است.

 

عکاسی صنعتی چالش های منحصر به فردی دارد. در حالی که در عکاسی پرتره ، منظره یا رویداد با افراد کار می کنید و به همین دلیل می توانید کمی احساسات را در عکس دریافت کنید. این امر همیشه با عکاسی صنعتی امکان پذیر نیست. وقتی بازیگران داستان اشیای بی جان هستند، چگونه داستانی خلق می کنید ؟ اگر اشیای شما فقط ماشین باشند، چگونه داستانی را تعریف می کنید؟ اصلا امکانش هست؟

 

به عنوان یک عکاس صنعتی، وظیفه شما نشان دادن تجربه و گفتن داستان به مخاطبی است که اگر واقعاً آنجا بودند، احتمالاً همان احساسات را تجربه نمی کردند. افرادی که به این عکس ها نگاه می کنند سرمایه گذاران و مدیرانی هستند که به دنبال سرمایه گذاری در چنین پروژه هایی هستند.

عکاسی صنعتی از ابزار آلات شما باید اهمیت مکان یا گرمای سازه در حال ساخت را به تصویر بکشد. ترفندهایی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و در این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

داستان شما تا حد زیادی به این بستگی دارد که چه کسی شما را استخدام کرده و برای چه هدفی از عکس ها استفاده می شود. معمولاً، کارهای عکاسی صنعتی گرفتن عکس هایی است که می توان در کاتالوگ محصولات استفاده کرد، آنها را در وب سایت شرکت به نمایش گذاشت، برای سرمایه گذاران فضایی ایجاد کرد، و غیره. در برخی موارد نادر، ممکن است برای گرفتن عکس های هنری برای گالری ها و نمایش های داخلی استخدام شوید. صنعت.

 

عکاسی صنعتی یک عکاسی تجاری است، بنابراین هنگام عکاسی باید به آن توجه داشته باشید. ممکن است وسوسه شوید که کار را به سبک خود انجام دهید، اما مطمئن باشید که سبک شما هر چه باشد، چیزی است که فردی که شما را استخدام می کند با آن موافق است. این برای نشان دادن شرکت استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که کار را انجام می دهد.

 

در اینجا چند نکته و ایده کلی در مورد اینکه چگونه باید این اتفاق بیفتد آورده شده است:

همچنین بخوانید: عکاسی صنعتی آزمایشگاهی

 

عکاسی صنعتی از ابزار آلات

 

1-همیشه سعی کنید از لوگوی شرکت استفاده کنید

در حین عکس گرفتن از کارگران، سعی کنید لوگوی شرکت را روی پیراهن و کلاه خود بیاندازید. این باعث می شود که همه افرادی که به تصاویر نگاه می کنند، حال و هوای شرکت درک کنند.

همچنین این شرکت را به عنوان یک برند تجاری بزرگ در نظر می گیرند؛ که نه تنها از ایمنی و لباس افراد خود مراقبت می کند، بلکه از برند خود نیز مراقبت می کند.

 

2- کثیف شدن

از آنجایی که شما در این یک صنعت بزرگ فعال هستید، این احتمال وجود دارد که لباس های خود را کثیف یا خیس کنید. از این موضوع نترسید زیرا امری طبیعی است و نباید در محیط های کاری صنعتی لباس های رسمی و مهم خود را بپوشید. این مکان ها ممکن است کثیف باشند و برای اینکه عکس های خوبی داشته باشید، باید خمیده شوید یا حتی روی زمین دراز بکشید.

 

3 – محل کار را به مردم متصل کنید

این امر در عکاسی صنعتی از ابزار آلات به راحتی با کارگرانی که ابزارها و تجهیزاتی را که برای محل کار آنها در نظر گرفته شده است در دست دارند یا از آنها استفاده می کنند، به دست می آید. البته به فردی که کت و شلوار تجاری است چکش ندهید. جعلی به نظر می رسد و از داستان کلی کاسته می شود.

 

4- همیشه، همیشه ابزار ایمنی را نشان دهید

کلاه ایمنی یا جعبه کمک های اولیه را در پس زمینه قرار دهید، و آن را نشان دهید. جزئیاتی از این دست می توانند تاثیر زیادی بر روی تصویر داشته باشند. کفش مناسب، دستکش، کلاه ایمنی و عینک، همه اینها را می توان در تصویر استفاده کرد.

 

مطالب مرتبط

» عکاسی صنعتی چیست و چرا برای هر کسب و کاری مهم است؟

» عکاسی صنعتی از ماشین آلات

 

5 – مکان را جستجو کنید

از قبل به منطقه بروید و دوربین خود را به همراه نداشته باشید. اگر دوربین دارید، وسوسه می شوید که چند عکس بگیرید. زمان آن است که به تمام قسمت ها و مناطق کارخانه یا چشم انداز نگاه کنید. برنامه ریزی کن از کجا می‌خواهید عکس بگیرید و کدام مناطق را می خواهید نشان دهید؟

برای اطمینان از اینکه فضای کافی برای کار در اختیار دارید و تصمیم می‌گیرید که به کدام تجهیزات نیاز دارید. هیچ چیز ناامید کننده‌تر از ورود به منطقه و نداشتن فضای کافی برای خاموش کردن نور یا نداشتن نور مناسب در وهله اول نیست.

 

6- فهرستی از فرآیند مورد نظر خود تهیه کنید

از آنجایی که می خواهید تمام کارهایی که صنعت انجام می دهد را به تصویر بکشیدار فردی بخواهید که قدم به قدم این فرایند کار را برای شما توضیح دهد. این به شما این امکان را می دهد که از قبل برنامه ریزی کنید که در هر مرحله چه چیزی و کجا عکس بگیرید.

همچنین، بپرسید که آن منطقه در چه زمانی کار می کند. شاید برخی مناطق خیلی زود شروع شوند. بنابراین، برنامه ریزی کنید، برنامه ریزی کنید، بازهم می گوییم برای عکاسی صنعتی از ابزار آلات برنامه ریزی کنید.

در چنین شرایطی که فقط یک یا دو روز فرصت دارید تا عکس ها را بگیرید، تاکید بر کلمه طرح را نمی توان به اندازه کافی انجام داد. بنابراین، از قبل فکر کنید.

 

7- به دنبال زوایای جالب یا غیرمعمول باشید

زوایا را می توان، اگر نه با دست، بلکه توسط جرثقیل به دست آورد. سرمایه گذاری در این نوع جرثقیل های دوربین در دراز مدت مفید خواهد بود. از ماشین ها از دید پرنده عکس بگیرید. از دید قورباغه و غیره. جرثقیل و سه پایه واقعا در این مورد کمک خواهند کرد. بنابراین، در مورد سرمایه گذاری در این موارد تردید نکنید.

همچنین بخوانید: عکاسی صنعتی محیطی چیست؟

کلام آخر

در این مقاه تلاش کردیم شما را با برخی نکات درمورد نحوه ی عکاسی صنعتی از ابزار آلات سبک و سنگین آشنا کنیم واصولی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

شرکت تبلیغاتی طرح گندم با سالها تجربه در زمینه‌ی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی توانسته است سابقه ای درخشان از خود برجای بگذارد، به همین جهت تصمیم گرفته ایم در راستای کمک به علاقه مندان به عکاسی برخی نکات و تکنیک ها را آموزش دهیم. امیدواریم که مطالب برای شما مفید بوده باشید.

 

به ما امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 11 =