عکاسی تبلیغاتی از عینک

عکاسی صنعتی از عینک

در این مقاله، به نکاتی درباره نحوه عکاسی تبلیغاتی از عینک برای نمایش محصولات در فروشگاه و وب سایت‌ها پرداخته ایم، پس با ما همراه باشید.

عکس تبلیغاتی عینک آفتابی

1- چیدمان عینک‌ها

دسته عینک ها را جهت عکاسی باز کنید و آنها را بر اساس دسته بندی، مدل / طرح و نوع (مانند عینک در مقابل عینک آفتابی) مرتب کنید. نام های مرتبط را برای هر دسته بندی انتخاب کنید. هم چنین موضوع اصلی در مورد عینک های طبی، نمایش جنس شیشه و فریم است. آماده‌سازی خوب به شما کمک می‌کند که هنگام عکس‌برداری با تعداد زیادی از آیتم‌ها، به نتیجه مناسب برسید. به عنوان مثال، می‌توانید با عکاسی از مدل‌های ساده‌ شروع کنید، سپس با طرح‌های منحصربه‌فرد که ممکن است به چیدمان متفاوتی نیاز داشته باشند، امتحان کنید. فراموش نکنید که قبل از شروع عکاسی، گرد و غبار، اثر انگشت و لکه روی عینک را پاک کنید.

2- نور پردازی در عکاسی

تنظیمات نور نکته ای بسیار ضروری است و باید حتما در حین عکاسی رعایت شود. برای برجسته‌تر شدن عینک ها، پس‌زمینه سفید باید تا حد امکان بی رنگ و درخشان باشد، بدون اینکه رنگ محصول محو شود. کیفیت نتیجه نهایی به تعادل مناسب این نکات بستگی دارد. از بازی با سه پارامتر اصلی دوربین خود نترسید: دیافراگم، سرعت و ISO. سپس می‌توانید با نورهایی که در جهت‌های مختلف گرفته شده‌اند آزمایش کنید تا زمانی که نوردهی و جلوه‌های حرفه ای مورد نظر را به دست آورید. همچنین می توانید از بازتاب های نور برای نتایج دقیق تر استفاده کنید.

نکته:

 استودیوی عکاسی حرفه ای طرح گندم، می تواند به شما در تنظیم نور برای عکاسی محصول عینک خود کمک کند. نرم افزاری که همراه با آتلیه عکاسی ارائه می شود استفاده از دوربین و عکاسی از عینک آفتابی و عینک را آسان تر می کند. این نرم افزار نورپردازی عالی و همچنین محافظت از وسایل شما در برابر نور اضافی در محیط را فراهم می کند. شما می‌توانید بهترین تنظیمات نور خود را ثبت کنید و فرآیند تنظیم نور و عکاسی را به طور جزئی یا کامل خودکار کنید. هم چنین به کمک استدیو و نرم افزار های مربوطه در وقت و زمان خود صرفه جویی خواهید کرد.

استدیو مجموعه طرح گندم با بیش از 2 دهه فعالیت در ضمینه انواع عکاسی صنعتی، با کمال احترام میزبان شما سروران گرامی خواهد بود.

عکاسی صنعتی از عینک

3- بهترین زاویه نور جهت عکاسی تبلیغاتی از عینک

برای توضیحات محصول شما باید موقعیت مناسبی جهت عکاسی تبلیغاتی از عینک انتخاب کنید. هم چنین هرچه اطلاعات بیشتری در مورد محصول ارائه دهید، مشتریان شما برای خرید به طبع ترغیب‌تر خواهند شد. یکی دیگر از عواملی که باید در نظر گرفت نحوه قرارگیری سه پایه دوربین است. سه پایه به شما این امکان را می دهد که در نحوه کادربندی تصاویر و همچنین تنظیم ارتفاع و فاصله عکس های خود بسیار دقیق باشید.

4- نمایش مختلف طرح یک عینک جهت عکاسی تبلیغاتی از عینک

چگونه از عینک آفتابی و فریم عینک عکاسی کنیم؟ طرح‌های عینک گاهی در ده‌ها رنگ و قاب در دسترس هستند. بسیار مهم است که گزینه های مختلف را برای هر یک از طرح های خود به نمایش بگذارید. وقتی هر مدل دقیقاً به یک شکل قرار می‌گیرد، فروشگاه شما ظاهری متعادل تر و ظاهر کلی قوی تری دارد.

همچنین بخوانید: عکاسی تبلیغاتی از جواهرآلات

چگونه از عینک آفتابی با سطح بازتابنده اش عکس بگیریم؟

همانطور که می دانید، برخی از فریم های عینک دارای اجزای فلزی یا نقره ای هستند. این اجزا بسیار بازتابنده هستند و به طور قابل توجهی روی عکس اثر دارند. توصیه می شود از یک بازتابنده نور استفاده کنید تا قسمت های خاصی از آیتم را کم نشان دهد از انعکاس های ناخواسته خلاص شوید. اگر به یک استودیوی عکاسی دسترسی دارید، به ندرت بع این مشکل بر میخورید. در نظر داشته باشید مشتریان ممکن است این انعکاس های تصویر را به عنوان نقص های نقص های عکس در نظر بگیرند. بطور کلی دوری از این مشکلات سخت است، به همین دلیل است که توصیه می‌شود حتما در استدیوهای عکاسی اقدام به عکاسی تبلیغاتی از عینک نمایید.

 

 

به ما امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *