تجهیزات مورد نیاز عکاسی صنعتی

تجهیزات مورد نیاز عکاسی صنعتی

یک عکاس صنعتی از چه تجهیزاتی استفاده می‌کند؟

حرکت به سمت حرفه ای بودن در عکاسی مملو از اضطراب ناشی از نداشتن تجهیزات مناسب است. بنابراین عکاسان تجاری از چه تجهیزاتی استفاده می‌کنند؟ یک عکاس تجاری بودن تقریباً به اندازه یک دستیار اداری بودن یک شرح شغل مبهم است.

نقش عکاس صنعتی یا تجاری ترکیبی از حل مسئله، رویاهای خلاقانه و بازگشت سرمایه خوب است.

برای رسیدن به این هدف، بسیاری از ما به مقدار زیادی ابزار عکاسی نیاز داریم، و این ابزارها به دوربین ها و چراغ ها ختم نمی شوند. برای افراد خوش شانس یا کسانی که واقعاً با سبک خود نامی برای خود دست و پا کرده اند، لذت کار با یک دوربین، یک لنز و شاید نور خوب خیلی زیاد است. اگرچه برای همه این گونه نیست.

دوربین

برای کاری که انجام می دهیم به وضوح نیاز داریم. برای یک عکسبرداری با کیفیت متوسط، از Canon 5ds استفاده می‌کنیم که وضوح بالای را در اختیار عکاس قرار می‌دهد.

هر برند دوربین 35 میلی‌متری دیگری که با رزولوشن بالا ارائه می‌کند، به همان اندازه خوب یا کمی بهتر خواهد بود، استفاده از Canon پیشنهاد می شود، بنابراین به آن پایبند باشید و به جای اینکه 10 سال دیگر را صرف یادگیری کار با یک دوربین، سنسور و سیستم لنز جدید از ابتدا کنید، روی یک دوربین تمرکز کنید.

کارهای یک عکاس حرفه ای تماماً با نور مصنوعی و تقریباً همیشه از یک سه پایه گرفته شده است، بنابراین رزولوشن تنها عامل تعیین کننده واقعی در انتخاب دوربین است.

پس از آن، برای اطمینان از عمق کمی رنگ به آن می رسیم. ما می توانیم تا حد امکان به یک گرادیان رنگ دقیق برسیم. ISO، فوکوس خودکار، و اسلات کارت دوگانه الزامی نیستند.

توانایی فوکوس دستی لنز در حین استفاده از عکس گرفتن از یک نمای زنده برای یک عکاس بسیار ارزشمندتر از ۱۰۰ نقطه AF است.

هنگامی که بدانید جایگاه شما قرار است چه باشد، انتخاب هایی که در اختیار دارید از نظر اینکه کدام سیستم دوربین را می توانید بخرید احتمالاً تنها یک گزینه یا شاید یک مدل خاص در هر مارکی را به شما می دهد که کارایی داشته باشد.

تجهیزات مورد نیاز عکاسی صنعتی

 

لنز

تعداد زیادی لنز زوم و سایر لنزهای پرایم برای عکاسی وجود دارد، اما برای عکس‌های واقعی و پرینت‌های بزرگ، لنزهای خاصی توصیه می شوند. لنزهایی که بیشتر برای عکاسی از غذا استفاده می شود، لنز شیفت شیفت Canon TS-E 45mm F2.8 و لنز Tilt-Shift Canon TS-E 90mm f/2.8 هستند.

این لنزها به ما اجازه می‌دهند کارهای دیوانه‌کننده‌ای را با فوکوس انجام دهیم و به ما اجازه می دهد تا با f/5.6 عکاسی کنیم و در عین حال همه چیزهایی را که می‌خواهیم در فوکوس داشته باشیم که برای عکس اهمیت دارد، وجود داشته باشد.

آنها همچنین به من این امکان را می دهند که با سیستم کانن کامپوزیت بزرگ بسازیم تا تصاویر غذا با وضوح بسیار بالا برای چاپ های بزرگ در نمایشگاه ها و غیره ایجاد کنیم. زمانی که بودجه مشتری به خرید دوربین متوسط نمی رسد.

بهتر است از یک پرایم 35، 50 و 100 میلی‌متری استفاده شود که به ما اجازه می‌دهد تا از غذا، در فضاهای تنگ، سطوح مسطح عکس برداری کنیم. اگر روی افراد در عکاسی صنعتی تمرکز می‌کردید، مطمئن هستید که یک لنز 85 میلی‌متری در آنجا می‌خواهید و اگر با عکاسی داخلی کار می‌کردید، یک لنز شیبدار 24 میلی‌متری یا حتی یک سیستم دمش بخشی از کیت دوربین 35 میلی‌متری شما خواهد بود. وقتی با فرمت متوسط کار می کنیم، بهتر است از لنزهای ماکرو 45، 80 و 120 میلی متری استفاده کنیم.

 

نور

نورپردازی متنوع‌تر از گزینه‌های دوربین است. داشتن چراغ های زیاد برای عکاسی کلیدی است. در مورد عکاسی هنری مرتبط با فیلم، کارگردان ها می خواهند تابش نور در گوشه سمت راست قاب حذف شود، اما در پیش زمینه سمت چپ باقی بماند.

ژل ها و فیلترهای پلاریزه کننده بیرون می آیند و 2000 وات نور دیگر وارد می شود. سپس مقدار اصلاح کننده ها و انواع اصلاح کننده ها به شدت تغییر کرد.

استودیو

داشتن یک میز کار در استودیوی برای کمک در ساخت، اصلاح و به طور کلی تطبیق وسایل مورد نیاز برای عکاسی به اندازه خرید تجهیزات در وهله اول مهم است.

سپس برای کسانی که به سرعت بالا نیاز دارند، عدد خوب t0.1 است. این سرعت و قدرت بالا تقریباً شما را در بسته‌ها و هدهای بزرگ قرار می‌دهد که هزینه زیادی دارند، به همین دلیل است که حرفه‌ای‌ها از چنین کیت گران قیمتی استفاده می‌کنند.

مهم ترین پکیج های استودیویی پرچم‌دار Broncolor ،Elinchrom یا Profoto می باشند، که البته هزینه قابل توجهی نیز به همراه دارند. هنگامی که نیازهای خود را بدانید، انتخاب واقعاً به سرعت محدود می شود، بنابراین هنگام انتخاب، در مورد مشکلی که می خواهید حل کنید واقعاً صریح صحبت کنید. مطمئن شوید که چیزی قابل اعتماد بخرید، چراغ ها به اندازه دوربین و لنز شما مهم هستند.

تجهیزات مورد نیاز عکاسی صنعتی

چیدمان و استایل

این بدیهی است که برای هر ژانر عکاسی تجاری متفاوت است. ممکن است تجهیزات مورد نیاز عکاسی صنعتی، یا ممکن است به کیت کامل تجهیزات عکاسی نیاز داشته باشید تا بتوانید برندسازی کنید. مطمئن شوید که عکسبرداری به‌طور روان انجام می‌شود، به‌عنوان عکاس کاملاً بر روی شانه‌های شماست، بنابراین می‌خواهم مطمئن شوم که همه پایه‌ها را پوشانده‌اید.

کلام پایانی

در این مقاله تجهیزات برای عکاسی صنعتی و حرفه ایی را بررسی کردیم و بهترین آنها را نام بردیم امیدوارم با آماده سازی کامل و فراهم نمودن تجهیزات بهترین و حرفه ایی ترین عکس های خود را بگیرید. 

عکاسی صنعتی در طرح گندم !

ما در طرح گندم با تیمی از حرفه ایی ترین متخصصان سابقه درخشانی در زمینه ساخت فیلم صنعتی و عکاسی صنعتی همچنین طراحی و چاپ در زمینه تبلیغات داریم. منتظر دریافت دیدگاه شما عزیزان هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + سه =