• 02188725029
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

اهمیت طراحی سایت در بازاریابی

همه می دانیم که این روز ها در عصری از تکنولوژی به سر می بریم که فضای مجازی و شبکه های اجتماعی تقریبا کل زندگی ما را گرفته اند. اهمیت طراحی سایت در بازاریابی و شروع کسب و کار جدید در چنین شرایطی چند برابر بیشتر می گردد. به گونه ای که این روز ها کمتر کسی را پیدا می کنید که برای شروع،  به فکر طراحی سایت نباشد. در ادامه همراه ما باشید تا شما نیز متوجه شوید که طراحی سایت تا چه اندازه  می تواند روی رونق کسب و کار تاثیر بگذارد.

   مجموعه طرح گندم، با هزاران نمونه در طراحی کاتالوگ، طراحی لوگو، عکاسی صنعتی و....، شرکت تبلیغاتی معتبری در ایران است.  

طراحی سایت چیست و کاربرد آن

به عنوان پیش زمینه ای از موضوع مقاله و درک بهتر شما، بهتر است ابتدا بفهمیم که اصلا طراحی سایت چیست و چگونه امکان پذیر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که  Web-Designیا همان طراحی سایت، به مراحل  ایجاد و طراحی پایگاه اینترنتی مختص به یک فرد یا کمپانی می گویند. صاحبان مشاغل به واسطه این پایگاه اینترنتی، اقدام به ارائه محصولات تولیدی، معرفی کمپانی و اطلاع رسانی می کنند. به عبارت دیگر به پروسه ای  که شامل لایه سازی صفحه های وب، طراحی گرافیک، تولید محتوا و از همه مهم تر رعایت نمودن اصول سئو باشد، طراحی سایت می گویند.

تاثیر طراحی سایت بر بازاریابی

طراحی سایت مطابق با اصول خود، همواره یکی از مهم ترین عوامل موفقیت یک کمپین بازاریابی بوده است. در میان هزاران کمپانی بازاریابی، تنها کمپینی به پیشرفت و صعود دست خواهد یافت، که کارآمد ترین روش را برای جذب مخاطبان برگزیند. طراحی سایت در بازاریابی نمونه ای از همین روش ها است.

با توجه به گفته گوگل، فقط 50 میلی ثانیه زمان لازم است تا نخستین برداشت کاربران و مخاطبان از وب سایت شما شکل گیرد. نحوه طراحی و ابزار های موجود در وب سایت شما می تواند منجر به افزایش و یا کاهش جذب مخاطبان گردد. بنابراین برای دستیابی به نتایج هر چه بهتر و کمک به بازاریابی، می بایست برای طراحی سایت زمان و هزینه بیشتری صرف نمود. یک وب سایت خوب و جذاب می تواند به کاربران خود حس اعتماد را القا کند تا با تشویق و ترغیبشان، برند شما را در میان دیگر برند ها، برجسته تر کند.

اهمیت طراحی سایت در مشاغل چیست؟

طراحی سایت در بازاریابی چه تاثیرات و نتایجی را به بار می آورد؟ این سوال رایج و اساسی صاحبان ایده است. برای  ایجاد و شروع کسب و کار نو، در اینجا به بررسی اهمیت طراحی وب سایت خواهیم پرداخت.

  • کسب اعتبار با طراحی سایت

مهم ترین عللی که کارفرمایان را به طراحی سایت در مشاغل خود ترغیب می کند، بهره مند گشتن از اعتبار بالا می باشد. همه ما می دانیم که این روز ها کاربران پیش از هر اقدامی جهت یافتن محصول و خدمات مد نظر، به جستجو در اینترنت و شبکه های اجتماعی می پردازند. بر همین اساس، برخوردار بودن از یک پایگاه فروشگاهی یا شرکتی  که مورد قبول بسیاری از کاربران است، اعتبار والایی برای شما بین مخاطبین و رقبا به ارمغان می آورد. در مقابل، عدم وجود وب سایت مختص به کسب وکار شما، مشتریان را به سمت رقبای دیگر در زمینه شغلی شما هدایت می کند. به عبارتی می توان گفت بدون طراحی سایت در بازاریابی، امتیاز نخستین مرحله را از دست خواهید داد.پ

  • عدم وجود محدودیت های جغرافیایی

بر خلاف گذشته، این روز ها با قرار داشتن در هر موقعیت مکانی، می توان از نقطه به نقطه ایران و حتی کشور های خارجی، محصول مد نظر را مشاهده، انتخاب و در نهایت خریداری نمود. در این راستا باید توجه داشته باشید که معرفی کسب و کارتان صرفا نباید در محدوده جغرافیایی شما صورت گیرد. زمانی از اهمیت طراحی سایت در بازاریابی بهره مند خواهید شد که تبلیغات خود را به صورت گسترده تر و حتی در سطح جهانی انجام دهید.

  • برقراری ارتباط و تعامل آسان تر با کاربران

آن زمان که مردم برای رفع نیاز های خود از خانه بیرون می رفتند و در میان شهر جستجو می کردند، گذشت. این روز ها بیشتر افراد به جای این کار، ترجیح می دهند که در هر موقعیت مکانی، تنها با کمک یک تلفن هوشمند، به خرید و همکاری اقدام کنند. با وجود این شرایط، راه اندازی پایگاه اینترنتی، زمینه تعامل و ارتباط آسان تر مشتری با مشاوران مشاغل را فراهم می کند. به واسطه وب سایت می توانید مطالب مفید، تصاویر و ویدئو محصولات و نمونه کار های خود را با مشتریان به اشتراک گذاشته و آن ها را از بروز ترین اخبار شغلتان آگاه نمایید. همه این اقدامات اعتماد کاربران را به خود جلب می کند. در نهایت به هنگام نیاز، نام و لوگو برند شما نخستین چیزی است که در ذهن آن ها تداعی می شود.

  بخش طراحی کاتالوگ شرکت تبلیغاتی طرح گندم، با هزاران نمونه کاری جذاب و حرفه ای منتظر شما است  

  • دسترسی داشتن به محصولات و خدمات در هر زمانی

از بین رفتن مشکل محدودیت زمان جهت مشاهده، دسترسی و در آخر خرید کالا ها، مهم ترین اهمیت طراحی سایت در بازاریابی است. به وسیله یک پایگاه اینترنتی خوب و محبوب می توان در هر زمان از شبانه روز، خدمات را درون آن بارگذاری نمود تا مشتری و متقاضیان در اولین فرصت از نمونه کار ها بازدید کنند و به آن ها دسترسی داشته باشند.

  • بازاریابی و تبلیغات اقتصادی

به طور قاطع می توان گفت که طراحی سایت در بازاریابی، اقتصادی ترین و کارآمد ترین روش برای رونق بخشیدن به کسب و کار شما است. برای داشتن سایت مختص به خود، شما به 3 مولفه اساسی نیاز دارید. این مولفه ها دامنه، هاست و طراحی سایت می باشد. در حالت کلی در اولین مرحله خریداری دامنه و هاست هزینه های بالایی نداشته و تنها نیازمند تمدید سالانه است. طی این مسیر بیشترین هزینه صرف شده، هزینه های مربوط به طراحی سایت می باشد. خوشبختانه  این هزینه تنها یک بار در کل ساخت سایت باید پرداخت شود. در کل با پرداخت هزینه ای مقرون به صرفه و منطقی، می توان صاحب وب سایتی شد که منبع اصلی کسب درآمد شما است. دیده شده که حتی بسیاری از صاحبان مشاغل، در همان ماه های ابتدایی فعالیت خود، تمام هزینه های صرف شده برای طراحی سایت در بازاریابی را جمع آوری نموده اند.

 


Link Mofid

لینک های مرتبط

  • همه
  • عکاسی
  • چاپ
  • کاتالوگ
مشاهده بیشتر برای مشاهده همه shift را نگه دارید مشاهده همه