آموزش طراحی کاتالوگ در Microsoft Publisher

آموزش طراحی کاتالوگ در Microsoft Publisher

آموزش طراحی کاتالوگ در Microsoft Publisher

با دوره های آموزش طراحی کاتالوگ در Microsoft Publisher و ایجاد کاتالوگ، شخصی سازی و به اشتراک گذاری طیف گسترده ای از آن در نشریات با کیفیت حرفه ای کسب و کار خود را توسعه دهید.

Publisher برنامه انتشار دسکتاپ مایکروسافت است که قابلیت های صفحه بندی و طراحی کاربرپسند را ارائه می دهد.

Microsoft Publisher تعدادی الگو برای کاتالوگ ها دارد (املای آمریکایی کاتالوگ است). برای باز کردن یک کاتالوگ موجود، جدید را انتخاب کنید و یک بار روی “انتشارات برای چاپ” کلیک کنید. “کاتالوگ ها” را از لیست انتخاب کنید و یکی از الگوهای موجود را انتخاب کنید.

هنگامی که یک الگوی کاتالوگ را باز می کنید، باید “اطلاعات شخصی” را نمایش دهید، برخی از اینها در انتشارات گنجانده شده است. اگر اطلاعات شخصی را نمی‌بینید، یا اگر می‌خواهید بعداً آن را تغییر دهید، ویرایش اطلاعات شخصی را انتخاب کنید. با انتخاب Insert / Personal Information و انتخاب مورد می توانید اطلاعات را در یک نشریه درج کنید. برخی موارد از اطلاعات شخصی در قسمت های هدر صفحه قرار داده شده است.

چگونه از قالب های آماده ی طراحی کاتالوگ در Microsoft Publisher استفاده کنیم؟

  • قالب های کاتالوگ شامل موارد زیر است:
  • یک جلد یا کاور اصلی
  • یک صفحه داخلی خالی برای استفاده خودتان
  • فهرست مطالب (برخلاف Word، Publisher امکانات فهرست مطالب خودکار ندارد)
  • یک صفحه توضیحات
  • یک صفحه اصلی (” جلب توجه “)
  • دو صفحه از آیتم های کاتالوگ

 

طراحی کاتالوگ در Microsoft Publisher

 

پس از انتخاب الگوی خود، حتماً قبل از ادامه، طرح رنگ و طرح متن خود را ویرایش کنید.

 

 

طراحی کاتالوگ

زمانی که قالب های طراحی کاتالوگ در Microsoft Publisher را دیدید ویژگی های آن ها را انتخاب کنید.

قدم مهم بعدی که بخش اعظم کار آن وارد کردن مواردی است که برای فروش دارید، لوگوها، تصاویر اقلام برای فروش و آدرس کسب و کار، اما ابتدا کاتالوگ خود را بیشتر ساختار دهید.

 

طراحی کاتالوگ در Microsoft Publisher
طراحی کاتالوگ در Microsoft Publisher

 

در الگو برخی از صفحاتی که ممکن است بخواهید آنها را کپی کنید تا برای صفحات فهرست بیشتر و صفحات متمرکز بیشتر استفاده کنید. روی یک صفحه کلیک راست کرده، Insert Duplicate Page را انتخاب کنید و کادر محاوره ای را تایید کنید.

 

طراحی کاتالوگ حرفه ای

 

صفحه را در صفحه ناوبری خود به سمت چپ حرکت دهید و آن را در جایی که می خواهید قرار دهید.

طراحی کاتالوگ در Microsoft Publisher

 

قبل از اتمام تنظیم صفحاتبرای طراحی کاتالوگ در Microsoft Publisher، فرم سفارش مورد نیاز است. روی تب Insert کلیک کنید، به قسمت Building Blocks بروید و روی فلش گوشه کلیک کنید تا Building Block Library باز شود.

 

طراحی کاتالوگ دیجیتال

 

قبل از تنظیم صفحات، فرم سفارش مورد نیاز است. روی تب Insert کلیک کنید، به قسمت Building Blocks بروید و روی فلش گوشه کلیک کنید تا Building Block Library باز شود.

 

مطالب مرتبط: آموزش طراحی جلد کاتالوگ صنعتی

 

ساخت کاتالوگ

 

هنگامی که فرم سفارش در حال انتشار است، اندازه آن را تغییر داده و در جای خود قرار دهید. به هر حال می توان آن را با استفاده از خطوط، متن، اشکال و موارد دیگر ویرایش کرد. پس از انجام این کار، شروع به اضافه کردن و ویرایش کاتالوگ خود به دلخواه خود کنید.

 

شرکت تبلیغاتی طرح گندمطراحی کاتالوگ در Microsoft Publisher

 

 

کلام آخر

تلاش کردیم در این مقاله شما را با مراحل طراحی کاتالوگ در Microsoft Publisher آشنا کنیم، و گام گام آن را به آموزش دهیم،

طراحی کاتالوگ چاپی و طراحی کاتالوگ دیجیتال کار ساده و راحتی نیست و نیاز به دانش طراحی و شناخت اصول طراحی و بازار های موجود دارد، به همین جهت اگر برای رفع نیاز فوری می خواهید خودتان دست به کار شوید این مقاله کاملا مناسب است اما اگر قصد توسعه ی کسب و کار خود را دارید توصیه ما این است که از یک فرد خلاق و حرفه ای کمک بگیرید یا آن را به شرکت های تبلیغاتی مانند طرح گندم بسپارید تا بدون هیچ نگرانی یک کاتالوگ پویا، اصولی و موثر تحویل بگیرد. امیدواریم که مطالب برای شما مفید بوده باشد. سپاسگذاریم که تا پایان مطلب با ما همراه بوده اید.

به ما امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =