6 اصول مهم طراحی پاکت نامه

اصول مهم طراحی پاکت نامه

قوانین اساسی برای طراحی پاکت نامه:

اصول مهم طراحی پاکت نامه را در این مقاله مطالعه کنید!

1. تعریف “حرفه ای”

اولین قدم شما این است که هرگونه پیش داوری در مورد معنی کلمه “حرفه ای” داشته باشید. حرفه ای به معنای اعتبار نیست، اگرچه اغلب در این زمینه کاربرد دارد. حرفه ای به این معنی است که در کاری که انجام می دهید بسیار خوب عمل کنید. طراحی پاکت نامه حرفه ای زمانی است که پاکت شما گیرندگان را تشویق می کند تا آن را باز کنند. خودشه. با فرض اینکه شما دو عملکرد اساسی برای پاکت های خود دارید – ارتباطات و فروش – در واقع برای دستیابی به این هدف به دو پاکت احتیاج دارید.

2. از تیزر محتوا برای انتخاب مخاطبان خود استفاده کنید

باید در یک نگاه واضح باشد که پیام شما مخصوص مخاطبان شما است. از کلمات کلیدی مرتبط با علایق یا هویت مشتری احتمالی خود استفاده کنید، مانند “پیشنهاد ویژه برای خریداران” یا “فقط برای سرمایه گذاران جدی”.

3. به محتویات پاکت نامه مراجعه کنید

به خواننده خود بگویید که چیزی رایگان، ارزشمند، جدید یا منحصر به فرد در داخل آن وجود دارد. اگر واقعاً چیزی را ضمیمه کرده اید. مانند کتابچه، چک لیست، کوپن تخفیف، راهنمای نحوه کار یا خبرنامه این را بگویید.

4. روش آدرس دهی خود را در نظر بگیرید

طراحی پاکت نامه شما می تواند بستگی به این داشته باشد که چگونه مشتری شما آدرس ها را به پاکت های خود اضافه می کند. آیا از چاپخانه می خواهند نام و آدرس هر پاکت را چاپ کنند؟ آیا از برچسب های چاپی خالی چاپ شده خود استفاده می کنند؟

این جزئیات را بدست آورید و مطمئن شوید که آن را در طراحی خود لحاظ کرده اید.

5. دریابید که طرح های دو طرفه چگونه بر بودجه شما تأثیر می گذارد

 

 

اصول مهم طراحی پاکت نامه
اصول مهم طراحی پاکت نامه

 

شما به دلیل داشتن یک قسمت هنری از طراحی گرافیک شروع به کار کردید. بخواهید یا نخواهید، اما محدودیت های بودجه ای در کار شما وجود دارد.

دریابید که بودجه چاپ مشتری شما به شما امکان می دهد طرح را در دو طرف پاکت داشته باشید یا فقط یک طرح. تفاوت قیمت بستگی به نحوه تهیه پاکت های چاپخانه شما دارد.

اگر بر روی پاکت های از پیش ساخته شده چاپ می کنید، هزینه چاپ دوطرفه دو برابر بیشتر است زیرا دوبار از طریق چاپگر عبور می کند. اگر چاپخانه پاکت ها را قبل از برش و تا زدن روی کاغذ تخت، چاپ می کند، طراحی دو طرفه تأثیر کمی در هزینه خواهد داشت یا هیچ تاثیری نخواهد داشت.

درباره 5 نکته برای طراحی کاتالوگ عمده با فروشی موثر بیشتر بدانید

6. با مطالب هماهنگ کنید

اگر می خواهید طرح شما بهترین تاثیر اولیه را داشته باشد، طراحی پاکت نامه را برای محتویات آن هماهنگ کنید.

به عنوان مثال، اگر مشتری شما یک دعوت نامه طراحی شده ارسال می کند، عناصر طراحی مشابه را در طراحی پاکت خود قرار دهید.

به ما امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 18 =