5 نکته برای طراحی کاتالوگ عمده با فروشی موثر

طراحی کاتالوگ

5 نکته برای طراحی کاتالوگ عمده با فروشی موثر

برای طراحی کاتالوگ عمده باید چه اصولی را رعایت کرد؟

چاپ کاتالوگ هنوز مشتریان را برمی گرداند و به تقویت سایر کانال های بازاریابی و افزایش فروش در فروشگاه و اینترنت کمک می کند.

5 نکته برای طراحی کاتالوگ عمده با فروشی موثر

1. برای بازار هدف خود طراحی کنید

طراحی کاتالوگ عمده  برای فروش با یک مفهوم و هدف مشخص آغاز می شود. بهترین طراحی کاتالوگ همیشه به شدت مورد توجه مخاطبان شما قرار خواهد گرفت. کاتالوگی ارائه دهید که خواندن آن برای مشتریان شما آموزنده و لذت بخش باشد. با طراحی گرافیکی چشم نواز و مارک خوب ، علاقه برای خریدار ایجاد کنید. محصولات یا خدمات خود را به عنوان مفید ، ارزشمند و محبوب نشان دهید. با کدهای QR ارزش را به کاتالوگ خود اضافه کنید. کانال های رسانه های اجتماعی خود را برجسته تبلیغ کنید.

مطالب مرتبط : هنگام طراحی کاتالوگ از کجا شروع کنیم(در کاتالوگ چه بنویسیم)

چرا با نظرسنجی ها و فرم های بازخورد ، بینش بیشتری در مورد بازار هدف خود کسب نمی کنید؟ بازار هدف خود را بشناسید – آنها چه کسانی هستند ؛ کی ، کجا و چه چیزی می خرند. فروش خود را با کاتالوگ طراحی شده سفارشی که به نیازها و آرزوهای آنها بسیار مرتبط است افزایش دهید.

2. در توصیفات محصول خود دقیق باشید

 

طراحی کاتالوگ عمده

 

 

شما نه تنها باید این توصیفات داستان محصول شما را بیان کند ، بلکه اطلاعات تاکتیکی مورد نیاز یک خرده فروش را برای تعیین اینکه آیا محصولات شما برای آنها مناسب است یا خیر ، ارائه دهید. مواردی که باید در اینجا ذکر شود ، محصولات شما ، محل تولید ، اندازه ، قیمت ، حداقل مقادیر است.

3. تصویر همه چیز است

یک عکس عالی محصولات شما را جذاب تر می کند. اگر بودجه اجازه می دهد ، استفاده از خدمات عکاسی حرفه ای ارزش هزینه را دارد. عکسهای واضح با وضوح بالا برای چاپ – توصیه می کنیم 300dpi یا بالاتر – با نور مناسب گرفته شود چشم را به خود جلب کرده و به تجربه بصری کاتالوگ محصولات شما می افزاید. در طراحی کاتالوگ عمده نباید اهمیت کیفیت و منحصر به فر بودن تصاویر را دست کم گرفت زیرا آنها برای جلب اطمینان مخاطبان و مشتریان بالقوه بسیار حائز اهمیت است.

از عکس ها در محیط واقعی استفاده کنید و برای اثربخشی بیشتر تصاویری از افرادی که با محصولات شما در تعامل هستند را تهیه کنید. البته عکس های محصول هنوز لازم است. سعی کنید آنها را تا جایی که می توانید در درجه دوم تصاویر تجربی قرار دهید.

همچنین بخوانید : 8 نمونه طراحی کاتالوگ حرفه ای

4. سفارش را آسان کنید

 

طراحی کاتالوگ

 

چندین گزینه برای سفارش از جمله تلفن رایگان (در حالت ایده آل  شماره به یاد ماندنی!) ، وب سایت یا پست الکترونیکی ارسال کنید. جای تعجب نیست که استفاده از فرم پست در حال کاهش است اما همچنان باید در کاتالوگ شما گنجانده شود. بسیاری از خریداران ترجیح می دهند هنگام نگاه کردن به کاتالوگ آن را پر کنند تا بتوانند همه چیز را پیگیری کنند. شماره برای خریداران دارای سوالات مفید است. گزینه های سفارش را در هر صفحه یا گسترش کاتالوگ و برجسته کنید.

مطالب مرتبط : 21 ایده برای برجسته سازی کاتالوگ شما

5. بررسی عملکرد

برای تجزیه و تحلیل عملکرد و ROI کاتالوگ خود وقت بگذارید. همچنان به درک بینندگان خود ادامه دهید. از این اطلاعات برای تنظیم دقیق کاتالوگ بعدی خود برای نتیجه بهتر حتی دفعه بعد استفاده کنید. تا بتوانید طراحی کاتالوگ عمده را با موفقیت پشت سر بگذارید.

کاتالوگ ها محبوب هستند. آنها برای طیف وسیعی از محصولات یا خدمات تا بازار بزرگ عالی هستند. کاتالوگ ها به عنوان بخشی از یک کمپین رسانه ای سنتی عالی هستند – با این حال توزیع کاتالوگ آنلاین بدون هزینه اضافی وسیع تر می شود.

به ما امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 7 =