ساک مقوایی طرح گندم

اک دستی از گذشت های دور وسیله ای برای حمل وسایل بوده است. اما امروزه علاوه بر جنبه حمل و نقل، جنبه تبلیغاتی نیز گرفته است. ساک مقوایی یکی از روش های تبلیغاتی است که در کنار ارائه وسیله ای برای حمل، جایی برای تبلیغات و برندسازی نیز برای خود در نظر گرفته است. در این مقاله مختصر به بررسی ساک مقوایی طرح گندم، یکی از خروجی های طراحی و چاپ این شرکت تبلیغاتی را نیز خواهیم پرداخت.

جنس ساک مقوایی

مقوای گلاسه به دلیل خواص بی نظیر خود در صنعت چاپ و تبلیغات کاربردهای فراوانی دارد. از جمله این قابلیت های بی شمار میتوان به پذیرش چاپ اُفست اشاره کرد. در این نوع چاپ شما هیچ محدودیتی در رنگ و طرح ندارید و هرگونه طرح و هر تعداد رنگ قابلیت اجرا دارد. مقوای گلاسه بهترین نوع کاغذ می باشد و بدلیل سطح صاف و صیقلی خود چاپ بصورت کاملا یکنواخت روی آن می نشیند. هرچه تراکم رنگی کار بالاتر باشد نیاز به گرماژ بالاتری از مقوای گلاسه داریم تا نتیجه ای بهتر بدست بیاوریم. ما در طرح گندم از مقواهایی با گرماژ ۳۰۰،۲۵۰،۲۰۰،۱۷۰ گرم برای تولید بگ های مقوایی استفاده می کنیم که پرکاربردترین اینها مقوای ۱۷۰ گرم است.

از امتيازات اين محصول با قابليت چاپ چند رنگ با کيفيت عالی، زيبايی منحصر بفرد و توليد در سايزهای بسيار متنوع ميتوان اشاره کرد.

کاربرد ساک های مقوایی

ساک دستی تبلیغاتی اغلب در موارد زیر کاربرد دارد:

1. بسته بندی کالاهای فروشگاهی مانند پوشاک، ساعت، طلا و جواهر، آرایشی و بهداشتی، قطعات کامپیوتر

2. بسته بندی هدایای تبلیغاتی مانند سالنامه (سررسید)، ارگانایزر، کتاب های نفیس، ست های مدیریتی، لوح تقدیر و یادبود.

3. بسته بندی برای کاتالوگ ها، فولدر ها، اسناد و لیست قیمت ها و علی الخصوص در زمان برگزاری همایش ها، سمینار ها و یا شرکت در نمایشگاه ها.

شایان ذکر است این کالا خود به تنهایی در دست هر فرد می تواند نقش یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک را ایفا نماید که طبیعتاً نقش بسزایی را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت شما بازی کند.

ساک مقوایی و سایر محصولات تبلیغاتی را در صفحه زیر مشاهده کنید

هدایای تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =