عکاسی تبلیغاتی از لوازم آرایشی و بهداشتی

ایده عکاسی از محصولات آرایشی و بهداشتی

اگر از تولیدکنندگان و یا فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی هستید، حتما با مشکل نداشتن و یا کمبود ایده در عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی و بهداشتی دچار شده‌اید. دیگر نگران نباشید، ما کارشناسان عکاسی صنعتی در طرح گندم با تجربه طولانی در گرفتن بهترین عکس های صنعتی در این حوزه تصمیم به گرفتن مطلبی در این خصوص گرفتیم تا راهنمای شما عزیزان باشد.
لیستی از شش ایده جذاب که می تواند الهام بخش شما در گرفتن عکس های بهتر و جذاب‌تر باشد. سعی نمودیم تا این ایده‌ها در فضای کوچک و با تجهیزات اولیه گرفته شود. تا علاوه بر آسانی و کارایی بهتر راهی برای تمرین و اصلاح در برخی از مهارت های مهم عکاسی محصول و رشد خلاقیت شما باشد.
در ادامه برای خواندن و دیدن این نکات برای عکاسی از محصولات آرایشی با ما همراه باشید.

1. یک چیدمان ساده برای محصول بسازید

عکاسی صنعتی لوازم آرایشی و بهداشتی

گاهی اوقات سادگی، زیبایی و جذابیت بیشتری دارد. پس سعی کنید یک آرایش ساده از محصولات آرایشی ایجاد کنید.

به عنوان مثال، شاید بخواهید از لوگوی حک شده روی محصول و یا رژ لب یا آرایش هندسی مدادهای خط چشم، از نمای نزدیک بگیرید.
از پس زمینه های مختلف کمک بگیرید و خلاقیت به خرج دهید. از رنگ های مشابه با محصول و یا آینه استفاده نکنید. زوایای عکس‌برداری و پرسپکتیوهای مختلف را امتحان کنید. از نور، استفاده کنید و با دادن زاویه نور و میزان نور مختلف، حال و هوای خاص ایجاد کنید. روی محصول تمرکز کنید و سعی کنید به لوازم جانبی و موارد دیگر تکیه نکنید.
عکس های ساده راه بسیار خوبی برای تمرین نورپردازی عکاسی، آزمایش تکنیک‌های ترکیب‌بندی مختلف، و حتی تجربه امتحان کردن پس زمینه های مختلف هستند. و با امکانات کمی مانند محصولتان، یک پس زمینه مناسب و نور قابل اجراست.

 

2. با نمونه های آرایشی خلاقیت به خرج دهید

رنگ در عکاسی از محصولات آرایشی

از مجلات مد گرفته تا بیلبوردها، نمونه‌های زیادی از عکس‌های آرایشی در همه جا وجود دارد.
ممکن اسن به نظر برسد که این گرفتن این تصاویر چشم نواز، وقت گیر بوده و صبر و حوصله زیادی نیاز داشته است. عکسبرداری از آن‌ها ساده است و اصلا نیاز به تجهیزات زیادی ندارد. اگر نور دارید، نور سریع فلاشر استودیویی یا نور محیط و یک پس زمینه و یک دوربین همه آنچه نیاز دارید فراهم است.
با محصولات مختلف شکل های جالب ایجاد کنید، یا با پس زمینه‌های رنگی مختلف آزمایش کنید. احتمالا بخواهید محصول را برای یک تصویر واقعی به سبک تبلیغاتی در عکس بگنجانید.

 

3. تصویری به سبک تبلیغاتی بگیرید تا مهارت های خود را آزمایش کنید

عکاسی صنعتی لوازم آرایش

اگر تجربه عکسبرداری از محصولات آرایشی و بهداشتی را دارید، امتحان تکنیک‌های جدید و ممارست در مهارت‌های مختلف و عبور از چهارچوب امن‌تان را پیشنهاد می کنم.

به برندهایی مانند Clinique، Estēe Lauder ،Dior ،Dove یا Maybelline نگاه بیندازید تا احساسی نسبت به تصاویر آنها پیدا کنید. به جای استفاده از ایده های خلاقانه خود، سعی کنید به سبک ها و مفاهیم استفاده شده توسط برند پایبند باشید. به سبک تصاویر، نور و حال و هوای آنها فکر کنید.
برند و پرسونایی برند و تجسم این الگوها راه خوبی برای شناسایی و برنامه ریزی برای عکس‌برداری از محصولات است. استفاده از این الگوها و روش ها به شما این حس را می دهد که کار برای یک مشتری و اجرای ایده چطور باید باشد.

 

4. عکاسی تک رنگ محصول را آزمایش کنید

ایده عکاسی از محصولات آرایشی و بهداشتی

در عکاسی رنگ نقش مهمی را ایفا می کند. به جای انتخاب رنگ‎‌های جسورانه و متفاوت، رنگ های ساده را هم امتحان کنید.
عکاسی از تصاویر تک رنگ راهی عالی برای برای امتحان تاثیرات مختلف رنگ و درک بهتر تاثیر رنگ بر روی تصاویر است.
برای تجربه و خلاقیت این ایده به امکانات زیادی نیاز ندارید. آزمایش ساده با پس زمینه‌های مختلف می‌تواند یک تصویر را کاملا متحول کند. بهتر است روی کارت بافتی و یا اکلریلیک مات صاف عکس بگیرید و آنها را مقایسه کنید و تفاوت‌شان را بسنجید.
این ایده کمک به افزایش مهارت نورپردازی شما می کند. عکاسی از تصاویر تک رنگ غالبا نیاز به نورپردازی لبه خوبی دارند. تصور کنید عکاسی از محصولات مشکی بر روی پس زمینه مشکی چطور باید باشد. با نوردهی، سختی و نرمی نور، سایه‌ها و حالت و زاویه نور باید خلاقیت به خرج دهید.

 

5. یک چیدمان تخت ایجاد کنید

 

چیدمان صاف در عکاسی صنعتی لوازم آرایش

برای زیبایی عکس صنعتی، عکاسی مسطح و تخت سبکی است که توسط بسیاری از برندهای آرایشی و بهداشتی، خصوصا عکس های لوازم آرایشی استفاده می‌گردند.
ضمنا به فضا و تجهیزات زیادی نیاز ندارید با استفاده از دو نور یک عکاسی صاف انجام دادم که روی پس زمینه‌ها، رنگ، بافت و ترکیب بندی های مختلف با کمی خلاقیت انجام شد.

 

6. به اصول اولیه برگردید و یک عکس محصول پس زمینه سفید بگیرید

عکاسی صنعتی لوازم آرایش با زمینه سفید

7.استفاده از مدل در عکاسی صنعتی از محصول

حتما از چندین مدل با رنگ های مختلف پوست برای عکاسی صنعتی از لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده کنید. این به مشتریان از همه نوع پوستی کمک می کند تا درک بهتری از ظاهر محصولتان بر روی پوست خود داشته باشند.

شاید این ایده ها در ابتدا ساده به نظر برسند، اما مزایای زیادی برای بیزینس ها خصوصا کسب و کارهای کوچک به همراه دارند از این نکات مهم غافل نشوید و حتما دیدگاه و تجربه خودتان را برای ما ارسال بفرمایید.

به ما امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =