• 02188725029
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آیا طرح بروشور شما همه موارد را دارد؟

اگر متخصص طراحی بروشور نیستید ، ممکن است توانایی تشخیص یک طرح خوب از یک طرح معیوب را نداشته باشید. همه آنها یکسان هستند ، درست است؟ خوب واقعا نه. طراحی موثرتری نسبت به رنگ آمیزی و گرافیک بدون توجه به چشم انداز بینندگان و بازده بازار وجود دارد.

بنابراین ، چه عناصری بهترین طراحی بروشور را ایجاد می کنند؟ مانند همه اجزای طراحی نام تجاری ، بروشورها اهداف خاص خود را برای تقویت گردش و حضور مشتری در یک برند ارائه می دهند. برای دستیابی به این هدف ، بروشور شما باید برخی از موارد مهم را با موفقیت پشت سر بگذارد ، در غیر این صورت ناموفق خواهد بود. در اینجا نکاتی وجود دارد که طراحان بروشور باید آنها را حتماً در نظر داشته باشند.

مینیمالیستی باشید


همانطور که قبلاً بحث شد ، طراحی بروشور وظیفه خاصی دارد. مهم این است که طراحی شما به جای پر کردن همه چیز با انواع عناصر ، این نیاز را تسهیل کند. بله ، عناصر طراحی مانند 3D ،gradient،glitter ، تایپوگرافی ، برای تکمیل تلاش زیادی می طلبد. اما در مورد یک بروشور ، همه اینها ممکن است بیننده را گیج و غرق کند. بهتر است از یک رویکرد مینیمالیستی استفاده کنید و اجازه دهید نام تجاری به طور خلاقانه صحبت کند. این کار باعث می شود که طراحی به آسانی در نظر گرفته شود و برای تحقیقات بیشتر و پاسخ به فراخوان به عمل فرصت باقی می گذارد.

مطالب مرتبط : آموزش طراحی بروشور در کورل (0 تا 100)

مدرسه قدیمی نباشید


مینیمالیستی به این معنی نیست که ساده و خسته کننده باشید. مشتریان این روزها پیروان هوش و مد هستند ، بنابراین الگوها و طرح های قدیمی و رایج کار نمی کنند. این امکان وجود دارد که برخی از مارک ها در طراحی سرگرم کننده تر از دیگران باشند ، بهترین طرح های خلاقانه را می توان با کمترین امکانات ایجاد کرد . به دنبال چیزی باشید که معمولاً مردم تمایل به دیدن آن دارند. این می تواند هر چیزی باشد ، حروف برجسته ، عریض و بدون تصویر در صفحه اول ، یا تصاویر پر جنب و جوش بدون تایپوگرافی. این می تواند یک سوال خالی در صفحه اول یا یک سبک تاشو منحصر به فرد باشد ، خلاق باشید!

CTA INTEGRATION


تمرکز اصلی برای طراحی بروشور شما باید بر روی اقدام باشد. اساساً ، این همه سر و صدا برای همین است ، اگر در آخرین خط ، در آخرین صفحه ، به دنبال اقدام هستید ، پس بروشور شما چه فایده ای دارد؟ اطمینان حاصل کنید که طرح شما به آن فضا می دهد تا برجسته و واضح و بلند باشد ، در غیر این صورت بروشور مانند سایر ابزارهای تبلیغاتی ظاهر می شود و به هدف خاص خود نمی رسد. همچنین می توانید چندین بار آن را در بروشور خود قرار دهید ، مادامی که اجباری به نظر نرسد. نکته این است که CTA باید به گونه ای تنظیم شود که به محض اینکه به دست مشتری برسد ، آنها آن را از دست ندهند ، حتی اگر فقط بدون خواندن همه چیز ، آن را مرور کنند.

همچنین بخوانید : نکات مهم در طراحی بروشور

با همه اینها گیج نشوید ، نکات تا آنجا که می توانند روشن هستند ، فقط مطمئن شوید که:

طراحی جلب توجه می کند
CTA موثر ارائه می دهد
نام تجاری خود را همانطور که هست به نمایش می گذارد
هنگامی که همه این موارد را رعایت کردید ، می توانید مطمئن باشید که شرکت طراحی بروشور برای  شما کار خوبی انجام داده است ، و طرح شما آماده دسترسی به عموم مردم است!


  • همه
  • عکاسی
  • چاپ
  • کاتالوگ
مشاهده بیشتر برای مشاهده همه shift را نگه دارید مشاهده همه