• 02188725029
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
بایدها و نبایدهای طراحی کاتالوگ

بایدها و نبایدهای طراحی کاتالوگ

 کاتالوگ ها ، به طرز شگفت آور و  بزرگی، بازگشت خوبی را دارند. با بازگشت سرمایه زیاد ، کاتالوگ ها از هر معادله دیجیتالی برتر هستند ، بنابراین مشاغل بیشتری نسبت به سال های گذشته در حال چاپ آنها هستند. اگر به چاپ کاتالوگ علاقه مند هستید ، برخی دستورالعمل ها وجود دارد که می توانید آنها را دنبال کنید تا کاتالوگ های شما مشتری بیشتری را به دست آورند.

نویسندگان و طراحان کاتالوگ کار سختی دارند. آنها باید محصولات دقیق را با توضیحات کوتاه توضیح دهند و آن را با آنچه سازمان نیاز دارد توازن دهند. اگر به هر طریقی در طراحی یا نوشتن متن کاتالوگ مشارکت دارید ، یا حرف آخر را در پروژه می زنید ، ما برای کمک به شما اینجا هستیم. در اینجا برخی از بایدها و نبایدها آورده شده است تا به شما در طراحی کاتالوگ با فروش موثر کمک کند.

هنگام طراحی کاتالوگ ، انجام دهید

 

1.) یک عنوان جالب توجه بنویسید.

 

باید تیتر را جذاب کنید به طوری که در نگاه اول سریع شخص را بگیرد. از کلماتی استفاده کنید که توجه مردم را به خود جلب کند و باعث شود محصول شما را بخواهد.

 

2.) نامه ای از طرف ، بنیانگذار یا مدیر عامل شرکت را در خود داشته باشید.


به طور کلی  روی کاور یا کاور پشتی مخصوص پیام های خاص با چهره است که میتواند موسس ، مدیر عامل یا معاون باشد و یا هر سفیر تجاری . این نامه باید به مشتری درمورد تعهد شرکت به مشتری ، کیفیت محصولات و تأکید بر اینکه رضایت مشتری را تضمین میکند را توضیح دهد.

این نامه همراه با یک عکس و یک امضا ، یک تماس دوستانه را به مشتری می دهد که باعث می شود مشتری احساس کند با شرکت رابطه دارد. دیدن چهره یک شخص به مردم یادآوری می کند که آنها با افراد سر و کار دارند ، نه یک شرکت بزرگ و بدچهره!

 

3.) واقعیت ها را بیان کنید.

 

توضیحات محصول شما باید تا حد ممکن کامل باشد. نظر خود را به توصیفات اضافه نکنید - فقط واقعیت ها را بیان کنید. شما می توانید در فرم سفارش یا در مجاورت آن ، توصیفات را اضافه کنید ، اما توضیحات محصول را به طور کامل ، همیشه بگذارید. این موارد باید شامل رنگ ، مواد  و اندازه گیری دقیق باشد - فقط مواردی که مشتری برای تصمیم گیری به آن نیاز دارد را بگویید. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید از کلمات قانع کننده یا جزئیات جذاب محصول استفاده کنید ، اما کلمه "من" را برای توصیفات کنار بگذارید.

 

 

1.) به همه محصولات خود فضای برابر را ندهید

 

 

همه محصولات شما باید فضای طرح مخصوص خود را داشته باشند ، اما محصولات پرفروش خود را در مرکز قرار دهید. برای کالاهای پرفروش خود از نیم صفحه یا کل صفحه استفاده کنید و به موارد نه چندان محبوب خود یک هشتم یا چهارم صفحه اختصاص دهید.

همچنین بخوانید : 10 نکته برای طراحی کاتالوگ

 

2.) از عنوان برای توصیف محصول استفاده نکنید.

عنوان باید به عنوان یک روش جذاب برای کشاندن افراد به صفحه استفاده شود ، نه به عنوان توصیف محصولات. در غیر این صورت ، چرا اول از همه زحمت نوشتن تیتر را می کشیم؟

 

3.) تخفیفان را فراموش نکنید.


اگر در فروشگاه خود کالایی برای فروش دارید ، مطابقت آن را در کاتالوگ خود در نظر بگیرید. برخی از بازاریاب های کاتالوگ در واقع برعکس عمل می کنند تا فروش کاتالوگ را افزایش دهند و کالایی را فقط از طریق کاتالوگ به فروش برسانند. تخفیف شما هر چه باشد ، مطمئن شوید که به صورت برجسته در جلد کاتالوگ شما نمایش داده شده است.

4.) شماره تلفن و ایمیل خود را مخفی نکنید.

 

 

هنگام ایجاد طرح بندی کاتالوگ ، اطلاعات تماس خود را در هر صفحه قرار دهید تا مشتریان مجبور نباشند سخت به دنبال آن بگردند. این کار را برای مشتری راحت می کند و می توانید نظر افراد بیشتری را جلب کنید.

5.) صفحات خود را بهم نریزید.


اگرچه ممکن است صرفه جویی در هزینه ها با پر کردن محصولات بیشتر در یک صفحه وسوسه انگیز باشد ، اما در حقیقت ممکن است نرخ تبدیل شما کاهش یابد. اگر محصولات زیادی را در یک صفحه قرار دهید ، طراحی شما بهم ریخته و دیدن صفحات برای شما جذاب نخواهد بود. اگر افراد صفحه را ورق بزنند دلیل آن است که نمی خواهند وقت بگذارند تا همه گرافیک ها و متن ها را مرور کنند و فروش را از دست می دهید.

 

6.) دعوت به تماس را فراموش نکنید

 

 به مشتری بگویید فرم سفارش را پر کرده و فوراً از طریق پست الکترونیکی ارسال کند یا برای گرفتن تخفیف ویژه با شما تماس بگیرد. 

 

آیا ایده های بیشتری برای طراحی کاتالوگ خود میخواهید ؟ به شما پیشنهاد میکنیم برای مشاهده آموزش های بیشتر  همچنین نمونه کارها به صفحه آموزشی طراحی کاتالوگ مراجعه کنید.

 


Link Mofid

لینک های مرتبط

  • همه
  • عکاسی
  • چاپ
  • کاتالوگ
مشاهده بیشتر برای مشاهده همه shift را نگه دارید مشاهده همه