چاپ پوستر

چاپ پوستر معمولا به دو شیوه چاپ دیجیتال و چاپ افست انجام می گیرد. چنانچه می‌خواهید پوستر شما با کیفیت بالایی صورت گیرد پیشنهاد می گردد از چاپ افست چهار رنگ بهره بگیرید. می بایست خاطر نشان کرد چاپ طراحی پوستر دو عنصر مکمل برای خروجی با کیفیت از مرحله چاپ می باشد. از این رو بهتر است چاپ و طراحی آن در مجموعه ای انجام گیرد که تیم طراحی آن آشنایی به صنعت چاپ داشته باشد، زیرا که این آگاهی موجب می گردد گرافیست مربوطه طراحی خود را به گونه ای انجام دهد تا بهترین کیفیت مورد نظر در مرحله چاپ حاصل شود. هدف اصلی از چاپ این ابزار تبلیغاتی اطلاع رسانی و تبلیغات می باشد و می بایست محل نصب آن و ابعاد پوستر به گونه ای باشد که افراد در حال عبور و مرور براحتی بتوانند آن را مطالعه نمایند و پیام مورد نظر را دریافت نمایند. معمولا بزرگترین چاپ ها برای فاصله های دور در ابعاد 50 در 70 و A1 و A2  انجام می گیرد. برای فاصله های نزدیک تر معمولا از ابعاد 35 در 50 و A3 و A4 بهره گرفته می شود. از دیگر سایزهایی که برای پوستر ها استفاده می شود. می توان به پوستر B4 با حداکثر ابعاد 24 در 34، پوستر B3 با حداکثر ابعاد 34 در 48، پوستر B2 با حداکثر ابعاد 48 در 68  اشاره کرد. به عبارتی دیگر در چاپ آنها هیچگونه محدودیتی در سایز و تیراژ و ابعاد پوستر وجود ندارد. لازم به ذکر است تیراژ بالا در چاپ مربوط  به پوستر بسیار مقرون به صرفه تر از تیراژ پایین می باشد. کاغذ مورد استفاده در  پوستر معمولا گلاسه 150 به بالا می باشد. مجموعه طرح گندم با تیمی مجرب در زمینه ی طراحی و کادری متخصص در زمینه چاپ پوستر، افتخار همکاری با بسیاری از ارگان های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر را در پیشینه کاری خود دارد.

چاپ پوستر تبلیغاتی

پوستر تبلیغاتی به همراه طراحی خیره کننده ای می تواند یکی از موثرترین و مقرون به صرفه ترین شیوه اطلاع رسانی و تبلیغاتی محسوب گردد. در مکان هایی که عبور و مرور افراد بسیار زیاد است، پوستر تبلیغاتی و نصب آن در موقعیتی مناسب می تواند قشر زیادی از جامعه را در برگیرد و پیام مورد نظر شما را منتقل نماید. چنانچه می خواهید  پوستر تبلیغاتی شما با کیفیت بالایی چاپ شود، بهتر است از چاپ افست با شیت اختصاصی بهره گیرید. ضمنا برای دوام بهتر پوستر در مقابل باران و نور شدید خورشید و وزش شدید باد بهتر است از خدمات پس از چاپ، پوستر تبلیغاتی مانند روکش یووی و سلفون های دیگر، استفاده نمایید. در نمایشگاه ها و کنگره های علمی و سمینار ها، پوستر تبلیغاتی و یا آموزشی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. پیشنهاد اکید می گردد قبل از چاپ به طراحی گرافیکی آن بسیار دقت نمایید و می بایست از تیم طراحی حرفه ای استفاده نمایید، چرا که فقط یک گرافیست خبره و خلاق می تواند طرحی جذاب و موثر خلق کند که فرد به محض تماشا پیام مورد نظر را دریافت نماید و تحت تاثیر قرار بگیرد و برند تجاری شما در خاطر فرد ماندگار شود. دقت کنید به یاد آوردنی بودن بسیار اهمیت ویژه ای دارد، گاهی شعار تبلیغاتی کوتاه و به یاد ماندنی تاثیرش از هزاران جمله بیشتر است. پس از متن، تاثیر عکس و تصویر را دست کم نگیرید، یک عکس صنعتی یا تبلیغاتی می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای جملات و توضیحات باشد و تنها حالتی که کیفیت دلخواهی در چاپ پوستر تبلیغاتی خود خواهید داشت، زمانی است که برای تصویر مورد نظر خود از عکاسی صنعتی استفاده کرده باشید. پوستر تبلیغاتی معمولا در ابعاد A1 ،A2 ،A3 ،A4 و B1 ،B2 ،B3 ،B4 و به عبارتی دیگر در سایز های متدوال مانند 50*70 و 35*50 و 48*68 و 34*48 و 24*34 قابل چاپ و ارائه می باشد.

چاپ پوستر دلخواه

چاپ با کیفیت پوستر دلخواه زمانی میسر می گردد که یکسری المان های مشخص در طراحی و سپس در چاپ رعایت شده باشد. نخستین المان درطراحی پوستر دلخواه رعایت صداقت در توضیحات و تصاویر گرافیکی یا عکس کالا می باشد که متناسب با محصول یا خدمات ارائه شده نمایش داده می شود. دومین المان در چاپ استفاده از فونت مناسب برای نوشته ها و ابعاد متناسب پوستر با توجه به فاصله ای است که عابران از محل نصب پوستر دارند. سومین و مهمترین المان نیز طراحی گرافیکی متناسب با محصول ارائه شده می باشد که چطور با ایده هایی خلاقانه ارائه گردد تا بیننده را به خود جلب نماید. در این مرحله مشاهده شده است که بعضا مشتریان طراحی انجام شده بر روی پوستر را نمی پسندند، می بایست خاطر نشان کرد تیم مجرب این مجموعه با آگاهی از سلایق مشتریان و سبک و سیاق آنها و تاثیر روانشناسی رنگ ها و تصاویر و مطالب بر روی مخاطبان و چاپ آن سوژه گرافیکی در ابعاد بزرگ و مهارتی ویژه در تمام این موارد، طراحی گرافیکی شما را انجام می دهد و از تاثیر اثر بخش آن بر قشر کثیری از جامعه اطلاع دارند. از این رو پیشنهاد می گردد سلیقه ی شخصی خود را درگیر نکنید چرا که گرافیست های برجسته ما طرحی عام پسند تر از طرح ذهنی شما ارائه می دهند. چهارمین المان شیوه چاپ می باشد که روش افست با کیفیت تر و مقرون به صرفه تر از روش های دیگر می باشد. پنجمین المان بهره گیری از خدمات پس از چاپ است، روکش یووی  یا سلفون، پوستر را در مقابل سایش و فرسایش با دوام می سازد. با رعایت تمامی این المان ها یقینا به  پوستر دلخواه خود خواهید رسید. این مجموعه صفر تا صد کار طراحی و چاپ را با قیمتی رقابتی و کیفیتی مطلوب تقدیم حضورتان می نماید.

چاپ خاص و ارزان

ارائه خدمات چاپ لمینت و پوستر در ابعاد بزرگ و تعرفه ای ارزان در اندازه های  دلخواهپوستر را می توان یک صفحه حاوی اطلاعاتی شامل عکس و تعریف کرد. پوستر می تواند در زمینه تبلیغات، اطلاع رسانی و حتی در هنر و گرافیک مورد استفاده قرار بگیرد. از مهم ترین ویژگی و خروجی پوستر می توان به طراحی پوستر و چاپ آن اشاره کردطراحی و چاپ پوستر هر دو مکمل یکدیگر می باشد و باید در سطح عالی طراحی شده و با بهترین کیفیت ممکن چاپ شود تا بتواند خروجی خوبی داشت باشد. پوستر را می توان در اندازه های گوناگونی چاپ کرد که می توان به چند مورد پر استفاده نام برد :

  • پوستر بزرگ
  • پوستر سه بعدی
  • پوستر لمینت
  • پوستر a3
  • پوستر a2
  • پوستر a1
  • پوستر 100*70
  • پوستر 35*50
  • پوستر 50*70

قیمت چاپ 

در نظر بگیرید که قرار است قیمت یک پوستر 75*50 را حساب کنیم. می توان هزینه چاپ  را به دو صورت حساب کرد. تعرفه چاپ اول چهار رنگ، روی کاغذ گلاسه 145 گرمی با UV و هزینه چاپ دوم بدون UV می باشد. برای محاسبه قیمت چاپ به تیراژ 3000 عدد می توان به روش زیر عمل کرد:

700.000 ریال = 50 * 4 * 70*50

50*70 = ابعاد

4 =  تعداد رنگ

50 = بهای هر سانت

قیمت چاپ برای پوستر های a3 / هزینه  پوستر a3 / عرفه چاپ  a2 / هزینه پوستر a1 / قیمت پوستر a1 / قیمت پوستر a2 / قیمت پوستر 50 در 70 / هزینه پوستر 50*70 / قیمت پوستر 50*70 / قیمت پوستر 100*70

قیمت چاپ افست پوستر تبلیغاتی رنگی بر روی کاغذ گلاسه بر اساس نوع و جنس کاغذ، گرماژ، تیراژ سفارش محاسبه می شود استفاده از روکش سلفون یا یووی سیلندری خدمات تکمیلی این کار می‌باشد که بر هزینه چاپ می‌افزاید.

چاپ ارزان

 پوستر ارزان: مجموعه طرح گندم این اطمینان را به شما می دهد که کلیه کارهای چاپی از جمله چاپ پوستر تعرفه و هزینه ای پایین تر نسبت به رقبای خود در خدمات چاپی دارد. اما چگونه؟ خرید نقدی کاغذ کره ای درجه یک و مرکب، بدون واسطه بودن مجموعه این امکان را می دهد تا بتوانیم پوستر ارزان و با کیفیت را چاپ و ارائه دهیم.