معرفی 7 نرم افزار برتر طراحی بروشور با گوشی

طراحی بروشور با گوشی

معرفی بهترین نرم افزارها برای طراحی بروشور با گوشی

طراحی بروشور با گوشی را در این مقاله بخوانید!

مدت زمان مطالعه: 10 دقیقه

 

در اینجا لیستی از بهترین برنامه های طراحی بروشور رایگان با گوشی اندروید و ios آمده است. عموماً برای طراحی بروشورها از ابزارها و نرم افزارهای گرافیکی در سطح حرفه ای استفاده می شود. اما امروزه تقریباً می توانید همین کار را در تلفن همراه خود نیز انجام دهید. اگر به دنبال برنامه ای برای ساخت بروشور هستید، این لیست می تواند به شما کمک کند.

 

این لیست دارای 7 برنامه رایگان بروشور ساز است. همه این برنامه ها از رویکرد مشابهی برای ساختن بروشور پیروی می کنند. این برنامه ها دارای یک گالری الگو هستند که دارای طرح های حرفه ای برای طراحی بروشور با گوشی، پوسترها، کارت ها، اینفوگرافیک ها، منوها و غیره است.

برخی از این برنامه ها همچنین به شما امکان می دهند بروشورهایی را از ابتدا طراحی کنید. می‌توانید پس‌زمینه، متن، عکس، گرافیک و غیره اضافه کنید. ما این برنامه‌ها را با مقدمه‌ای مختصر به همراه نکات برجسته توضیح داده ایم. می توانید خودتان این موارد را بررسی کنید و متناسب با نیاز خود یکی را انتخاب کنید.

 

طراحی بروشور در Nilesh Jain

بروشور ساز Nilesh Jain برنامه طراحی بروشور با گوشی محبوب و پر طرفداری است. این یک برنامه ساده برای استفاده کسانی است که دانش طراحی قبلی ندارند. این برنامه دارای مجموعه گسترده ای از الگوها است که می توانید آنها را سفارشی کنید تا خودتان بسازید. همچنین، می‌توانید از ابتدا با یک پس‌زمینه سفارشی شروع کنید و عکس‌ها، هنرهای متنی، تایپوگرافی، آیکون‌ها، برچسب‌ها و غیره را اضافه کنید. همچنین دارای قابلیت‌های اولیه ویرایش عکس است. این به شما امکان می دهد عکس را دقیقاً به گونه ای ویرایش کنید که با طرح مطابقت داشته باشد.

 

Brochure Maker by Nilesh Jain یک برنامه اندروید رایگان برای ساختن بروشور، پوستر، جزوه، اینفوگرافیک و غیره است. این یک برنامه واقعا خوب برای طراحی بروشور است. by Nilesh Jain مجموعه مناسبی از قالب ها را ارائه می دهد که کاربران می توانند از آنها بدون پرداخت هزینه استفاده کنند.

با استفاده از این نرم افزار استفاده می توانید از صدها فونت و سایر دارایی ها مانند برچسب ها، اشکال، نمادها و غیره ساده است. علاوه بر این، به کاربران امکان می دهد عکس هایی را به طرح اضافه کنند. همچنین دارای یک ویرایشگر عکس ساده است که در آن کاربران می توانند عکس را ویرایش کنند و آن را در طراحی خود قرار دهند.

 

نکات برجسته:

 •         گالری قالب
 •         100+ سبک قلم و تایپوگرافی
 •         شکل ها، برچسب ها، نمادها و هنرهای متنی را اضافه کنید
 •         افزودن عکس (ویرایش عکس)
 •         پشتیبانی از لایه ها

 

طراحی بروشور در Apps You Love

طراحی بروشور

 

Brochure Maker by Apps You Love یکی دیگر از برنامه های طراحی بروشور با گوشی است که امکان اضافه کردن، اینفوگرافیک را به کاربران می‌دهد. این برنامه به همراه یک گالری الگو ارائه می‌شود. کاربران برای انتخاب قالب بروشور می‌توانند گالری را مرور کنند تا طرحی را که دوست دارند پیدا کنند و سپس آن را برای سفارشی کردن انتخاب کنند.

در سفارشی سازی، کاربران میتوانند متن را در بیش از 100 سبک تایپوگرافی اضافه کنند. آنها می توانند اشکال، نمادها، برچسب ها و متن را به قالب اضافه کنند. با این حال، هیچ گزینه ای برای اضافه کردن عکس در این نرم افزار وجود ندارد. به هر حال کاربران می توانند بروشور را طراحی کرده و در دستگاه خود ذخیره کنند. هر بروشور ساخته شده با این برنامه را می توان به راحتی بعداً دوباره ویرایش کرد.

 

نکات برجسته:

 •         گالری قالب
 •         100+ سبک قلم و تایپوگرافی
 •         شکل ها، برچسب ها، نمادها و هنرهای متنی را اضافه کنید
 •         ویرایش مجدد بروشورها

 

طراحی بروشور در  Invoice Automation

E-book: Invoice Automation یک برنامه رایگان طراحی بروشور با گوشی برای اندروید است. این کاربری یک ساده ای برای کسانی که دانش و اصول طراحی بروشور را نمی دانند است. این مجموعه دارای بیش از 5000 الگو است که طرح‌های بروشور، کاتالوگ، پوستر و غیره را پوشش می‌دهد. کاربران می‌توانند مجموعه را مرور کنند و طرح دلخواه خود را انتخاب کنند.

برای طراحی یک بروشور، کاربران باید با یک الگو شروع کنند. آنها می توانند قالب را با متن، اشکال و سایر عناصر گرافیکی سفارشی کنند. ویرایشگر قالب دارای پشتیبانی لایه است، بنابراین کاربران می توانند عناصر مختلف طراحی را به طور جداگانه ویرایش کنند.

 

نکات برجسته:

 •         بیش از 5000 الگو
 •         مجموعه ای از سبک های فونت و تایپوگرافی
 •         شکل ها، برچسب ها، نمادها و هنرهای متنی را اضافه کنید
 •         پشتیبانی از لایه ها

 

طراحی بروشور در CA Apps

این برنامه رویکرد متفاوتی برای طراحی قالب در اندروید دارد. CA Apps به جای ارائه یک ویرایشگر درون برنامه ای، مجموعه گسترده ای از قالب ها را برای MS Word ارائه می دهد. کاربران باید برنامه MS Word را از فروشگاه Play نصب کنند. پس از آن، آنها می توانند مستقیماً یک الگو را از این برنامه به MS Word وارد کرده و در آنجا ویرایش کنند تا یک بروشور ایجاد کنند.

 

نکات برجسته:

 •         مجموعه عظیمی از الگوها
 •         ویرایش قالب ها در MS Word

 

طراحی بروشور در Brochure Maker

طراحی بروشور با گوشی

 

Brochure Maker یکی دیگر از برنامه های طراحی بروشور با گوشی برای اندروید است. از این برنامه می توان برای طراحی بروشور، پوستر، کارت، دعوت نامه و غیره استفاده کرد. برای این کار، مجموعه ای از بیش از 5000 قالب را ارائه می دهد. هر قالب به صورت حرفه ای طراحی شده است. کاربران می توانند یک الگو را انتخاب کرده و آن را به گونه ای سفارشی کنند که خود را بسازند. ویرایشگر ساده است. هر کسی می تواند به راحتی قالب ها را ویرایش کند و متن، هنرهای متنی، اشکال، استیکرها و غیره را اضافه کند. همچنین از لایه پشتیبانی می کند و می تواند هر طرحی که با این برنامه ساخته شده است را دوباره ویرایش کند.

 

نکات برجسته:

 •         گالری قالب با بیش از 5000 الگو
 •         100+ سبک قلم و تایپوگرافی
 •         100+ پس زمینه
 •         ویرایشگر ساده
 •         شکل ها، برچسب ها، نمادها و هنرهای متنی را اضافه کنید
 •         ویرایش مجدد بروشورها

 

طراحی بروشور در Canva

بروشور کانوا

 

مطالعه بیشتر » قبل از تصمیم گیری تفاوت کاتالوگ و بروشور را بدانید!

یکی دیگر از برنامه های طراحی بروشور با گوشی بروشور ساز Canva نرم افزاری با کاربری آسان است که قالب بروشور قابل تنظیم برای کسب و کارهایی مانند: املاک، مسافرت، اسپا، دانشگاه ها و موارد دیگر را ارائه می دهد. این نرم افزار دارای ابزار کشیدن و رها کردن است که توسط افراد غیر طراح نیز قابل استفاده است.

نکات برجسته:

 •         هزاران عکس استوک رایگان، قاب عکس، تصاویر و موارد دیگر
 •         کتابخانه فونت با بیش از 500 فونت
 •         حذف پس زمینه با یک کلیک
 •         سازنده لوگو و واترمارک
 •         ذخیره خودکار
 •         دارای نسخه هایی برای اندروید و ios

 

طراحی بروشور در Adobe Spark Post

طراحی بروشور با گوشی
طراحی بروشور با گوشی

برنامه Adobe Spark Post میتواند توسط هر کسی، از جمله کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک، برای طراحی بروشور با گوشی استفاده شود. هزاران الگوی دسته بندی وجود دارد که به شما در شروع کار کمک می کند، و می توانید تصاویر، متن، برچسب های متحرک، رنگ ها، فیلترها، فونت ها و اشکال و موارد مشابه را انتخاب کنید.

برنامه Spark Post همچنین امکان اضافه کردن همکاران به پروژه ها را فراهم می کند. می توانید بروشورها را ذخیره کنید یا آنها را از طریق پیامک، ایمیل، فیس بوک، اینستاگرام و موارد دیگر به اشتراک بگذارید.

 

نکات برجسته:

 

 •         1 میلیون+ عکس استوک با کیفیت بالا
 •         تغییر اندازه خودکار مبتنی بر هوش مصنوعی برای به اشتراک گذاری در سیستم عامل های مختلف
 •         حذف پس زمینه با یک کلیک برای جایگزینی
 •         نام تجاری فوری برای هر پروژه با یک ضربه
 •         همگام سازی ابری و پشتیبان گیری
 •         پلتفرم های پشتیبانی شده ios  

 

 

طراحی بروشور در Easy Online Printing

Brochure Maker by Apps You Love یکی دیگر از برنامه های اندروید رایگان برای ساخت بروشور، جزوه، اینفوگرافیک و غیره است. این برنامه به همراه یک گالری قالب ارائه می شود. کاربران می توانند گالری را مرور کنند تا طرحی را که دوست دارند پیدا کنند و سپس آن را برای سفارشی کردن انتخاب کنند. در سفارشی سازی، کاربران می توانند متن را در بیش از 100 سبک تایپوگرافی اضافه کنند. آنها می توانند اشکال، نمادها، برچسب ها و متن را اضافه کنند. با این حال، هیچ گزینه ای برای اضافه کردن عکس وجود ندارد. با، کاربران می توانند بروشور را طراحی کرده و در دستگاه ذخیره کنند. هر بروشور ساخته شده با این برنامه را می توان به راحتی بعداً دوباره ویرایش کرد.

 

نکات برجسته:

گالری قالب

100+ سبک قلم و تایپوگرافی

شکل ها، برچسب ها، نمادها و هنرهای متنی را اضافه کنید

ویرایش مجدد بروشورها

 

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم شما را با برخی از محبوب ترین، کاربردی ترین و ساده ترین نرم افزارهای طراحی بروشور با گوشی آشنا کنیم و مزایای هر یک را نیز شرح دهیم امیدواریم که با توجه به توضیحات بالا بتوانید برنامه کاربردی مناسب خود را پیدا کنید.

شرکت تبلیغاتی طرح گندم با سالها تجربه در زمینه ی طراحی انواع ابزارهای تبلیغاتی مانند بروشور، کاتالوگ و… توانسته است، در میان رقبا و در کنار برندهای معتبر سابقه ای درخشان از خود برجای بگذارد؛ جهت دریافت مشاوره رایگان، قیمت طراحی بروشور و مشاهده نمونه کارهای طراحی بروشور کافی است با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *