عکاسی صنعتی از الیاف پارچه ای

عکاسی صنعتی از پارچه و الیاف

عکاسی صنعتی از پارچه و الیاف پارچه ای

عکاسی صنعتی از الیاف پارچه ای به دنبال خود عکاسی از لباس و عکاسی از مدل را به همراه دارد. در عکاسی از پارچه می بایست تمامی بافت ها و طرح ها و ریزه کاری ها و جنس پارچه و مخصوصا رنگ آن دقیقا مشابه خود پارچه باشد. چنانچه در عکس تغییراتی در قسمت رنگ پارچه ایجاد شد مهارت گرافیک تیم عکاسی است که با ویرایش حرفه ای رنگ آن را به حالت اصلی تبدیل نماید.

در عکاسی از پوشاک می بایست دقت نمود که بافت، رج، طرح و رنگ آن به خوبی مشخص شود. مهمترین فاکتور که به هنگام مشاهده ی عکس پارچه یا لباس انتظار می‌رود قابل درک باشد، جنس پارچه یا لباس می باشد که باید تفکیک بین جنس مثلا پارچه ی نخی با الیاف مصنوعی یا ابریشم با حریر به خوبی قابل مشاهده باشد. یکی از بهترین شیوه های نمایش لباس و پوشاک، دیده شدن در تن مانکن یا مدل می باشد.

عکاسی صنعتی از پارچه و الیاف

در این حالت شکل کلی و تمام انحنا و ظریف کاری ها بر تن به خوبی قابل مشاهده خواهد بود. از این رو برای نمایش پوشاک خود در انواع مردانه یا زنانه یا بچه گانه می‌توانید از مدل ها و اشخاص معروف دعوت به همکاری نمایید. به هنگام عکاسی تبلیغاتی از پوشاک می‌بایست عکسبرداری از زوایای مختلف مانند نمای جلو، کناره ها، نمای عقب لباس مورد نظر گرفته شود که از انواع این گونه لباس ها می توان به مانتو، پیراهن مجلسی، شلوار جین، روسری و شال، بلوز و موارد از این قبیل اشاره کرد.

همچنین بخوانید: عکاسی تبلیغاتی از جواهرآلات

تنها عکاسی حرفه ای می داند که عکس او به نوعی می بایست نقش چشمان مشتری را ایفا نماید و به درستی و مطابق با واقعیت تمامی ویژگی های لباس از ظریف کاری ها تا تنوع رنگ ها و جنس آن را به طرز جذاب ولی واقعی نشان دهد. برترین خدمات حوزه عکاسی صنعتی را در مجموعه طرح گندم می توانید پیدا کنید.

به ما امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 4 =