• 02188725029
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

عکاسی حرفه ای

عکاسی حرفه ای

عکاسی حرفه ای، فریم نا محدود

عکاسی حرفه ای با فریم نامحدود یا پروژه ای از مزیت های رقابتی در عکاسی است.آتلیه عکاسی طرح گندم با بهره گیری از عکاسان حرفه ای و با تجربه و همچنین با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات عکاسی جذاب ترین آثار را تقدیم می کند.از مزیت های های عکاسی حرفه ای با فریم نا محدود، عکاسی حرفه ای پروژه ای می توان به عکاسی ارزان قیمت اشاره نمود.

خدمات عکاسی حرفه ای

عکاسی حرفه ایی عکاسی صنعتی – عکاسی تبلیغاتی - عکاسی حرفه ای پرتره - عکاسی حرفه ای از کودکان - عکاسی حرفه ای از کودک - عکاسی حرفه ای از نوزاد - عکاسی حرفه ای از تجهیزات پزشکی - عکاسی حرفه ای از طبیعت - عکاسی حرفه ای چهره - عکاسی حرفه ای از گل - عکاسی حرفه ای از کودک  - عکاسی حرفه ای از چهره

ابزار نورپردازی در عکاسی حرفه ای

ابزار نور پردازی در عکاسی حرفه ای می توان به چند دسته تقسیم کرد.

  • ابزار استودیویی
  • فلاش روی دوربین
  • فلاش های دستی و قابل حمل

فلاش های روی دوربین در عکاسی حرفه ای راحت ترین وسیله برای نور دادن به موضوع (سوژه)، مخصوصا برطرف کردن سایه های ناشی از نور است.اما این ابزار ضعف هایی هم دارد:مثلا باید از فاصله ی نزدیک عکس برداری کرد، چون برد نور فلاش محدود است.همچنین سایه های بسیار تندی ایجاد می کند.

در عکاسی حرفه ای چون عدسی و فلاش به هم نزدیک اند، در چشم تصویر نقطه ی قرمز ایجاد می شود.برای رفع این مشکل، فلاش هایی متحرک دستی کارایی بیشتری دارند.چون نور قوی دارند، می توانند در عکاسی حرفه ای زاویه ی آنها را تغییر داد و تنظیم نمود.مثلا می توان نور آنها را به سقف تاباند؛ و از نور بازتاب شده از سقف یا دیوار استفاده کرد؛ که نوری بی سایه است.این شیوه نور دهی، ضمن برخورداری از کیفیتی بهتر، فضای بیشتری را هم پوشش می دهد.

نکاتی در مورد کارت حافظه قبل از عکاسی

راز اول عکاسی : در بیشتر اوقات به مشکلات غیر قابل پیش بینی برخورد می کنید که مهم ترین آن کارت حافظه می باشد.قبل شروع به کار یا حتی چند ساعت قبل از آن کارت حافظه خود را چک کنید، در مرحله اول از سالم بودن آن اطمینان پیدا کنید.میزان حافظه را بررسی نمایید. میزان فضای مورد نیاز  را بررسی کنید تا با کمبود حجم در موقع عکاسی برخورد نکنید.

همیشه از تصاویر عکاسی شده خود یک فایل پشتیبان تهیه کنید، این کار را به عادت تبدیل کنید که پس از هر بار عکس برداری، تصاویر خود را ذخیره و به شکل مرتب بایگانی کنید و کارت حافظه خود را فرمت کنید.

عکاسی حرفه ای - کارت حافظه

چگونه عکس بهتری بگیریم ؟

تفاوت بین عکس عالی و معمولی فقط در تغییر مختصری که در زاویه دید دوربین و جهت تابش نور به وجود می آوریم.که اینها باعث شکل گرفتن یک ترکیب بندی بی نظیر می شود.در این قسمت توضیح می دهیم که یک عکاس با تجربه  چگونه با مسائل کاری در عکاسی درگیر می شود و بهترین نتیجه را بدست می آورد چه در داخل و چه بیرون استودیو.