کاربرد سر رسید چیست؟

سر رسید

سررسید چیست؟ و انواع سررسید کدامند؟

کاربرد سررسید را در این مقاله بخوانید!

سررسید در سایز وزیری، رقعی، پالتوئی، اروپائی، خشتی در انواع مدل‌ها، جلد نرم و جلد سخت، ارگانایزر، تک رنگ، دو رنگ با لت های داخلی 4 رنگ اختصاصی جهت تبلیغات سررسیدها با عناوین مختلفی به چاپ می‌شود که از آن جمله می‌توان سررسیدهای مهندسی، سررسیدهای دستیار، سررسیدهای ورزشی را نام برد. به خاطر کاربردی بودن سررسید و عمر طولانی آن (یکسال) می‌تواند به عنوان یک محصول تبلیغاتی بسیار سودمند مورد استفاده قرار گیرید. سررسید را می‌توان بر اساس عمومی یا اختصاصی بودن آن، اطلاعات صفحات داخلی، نوع جلد، نوع صحافی و حتی سایز سررسید طبقه‌بندی کرد.

 

چرا مردم خاطرات روزانه خود را در سررسید می‌نویسند؟

یادداشت روزانه منظم به ما نظم و انضباط و خودکنترلی را می‌آموزد. مردم عشق، غم، خشم، شادی، شادی، علاقه، کنجکاوی، هیجان و قدردانی خود را ابراز می‌کنند. که گاهی حس خوبی به آنها می‌دهد.

انواع مختلفی از خاطرات وجود دارد که می‌توانید از آنها برای نوشتن چیزهایی که می خواهید استفاده کنید.

گاهی اوقات ما نمی‌توانیم احساسات خود را بیان کنیم، اما نوشتن آنها در یک تکه کاغذ باعث می‌شود احساس آرامش کنیم.

و اینکه بعدها به سراغ سر رسید خود بیایم و مرور خاطرات را با توجه به تاریخ دقیق انجام دهیم می‌تواند بسیار لذت بخش و شیرین باشد، به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل به استفاده از سررسید برای نوشتن خاطرات دارند.

روزها و هفته های خود را برنامه ریزی کنید.

با یک یادداشت برنامه هر روز خود را کنترل کنید، وظایف خود را مشخص کنید، نکات مهم روزمره‌ی خود را یادداشت کرده و پیوند دهید، حتی زمان را دقیقاً در تقویم خود مسدود کنید. دقیقاً آنچه در تقویم شما وجود دارد را ببینید، از قبل برنامه‌ریزی کنید و برنامه‌های گذشته خود را نگاه کنید و کارهای عقب افتاده را مجدد برنامه‌ریزی کنید.

 

بیشتر بخوانید» انواع هدایای تبلیغاتی را بشناسید!

 

سررسیدهای کلاسیک در مقابل هوشمند

 

چاپ سر رسید

 

 

دو نوع سررسید وجود دارد:

  • تقویم های کلاسیک
  • تقویم های هوشمند

تقویم های کلاسیک به صورت دستی توسط شما یا تیم شما ایجاد می‌شوند. آنها یک راه حل انعطاف پذیر ارائه می‌دهند که به شما امکان می‌دهد فقط کارهایی را که به صورت جداگانه انتخاب کرده‌اید نمایش دهید.

 

تقویم‌های کلاسیک در صورتی مفید هستند که وظایف زیادی در چندین پروژه دارید و فقط می‌خواهید مهم‌ترین یا اولویت‌دارترین آن‌ها را نظارت کنید. به همین ترتیب، اعضای تیم می‌توانند تقویم کلاسیک خود را ایجاد کنند تا بتوانند تنها مجموعه محدودی از وظایف را مدیریت کنند، مانند وظایف خود و کارهایی که مستقیماً قبل از آنها هستند.

 

سررسیدهای هوشمند به طور خودکار نماهای تقویم را ایجاد می‌کنند که همه وظایف را در یک پروژه یا پوشه خاص نمایش می‌دهد. همچنین می‌توانید از فیلترها برای ایجاد تقویم‌های هوشمند استفاده کنید که فقط معیارهای مشخص‌شده را برآورده می‌کنند.

 

کلام آخر

شرکت تبلیغاتی طرح گندم با سالها تجربه در زمینه طراحی و چاپ انواع سررسیدها توانسته سابقه ای درخشان از خود در میان رقبا و در کنار برند‌های معتبر کسب کند، جهت دریافت مشاوره رایگان و مشاهده نمونه کارهای هدایای تبلیغاتی کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. جهت نمونه‌کارهای تقویم تبلیغاتی، رومیزی، دیواری کلیک نمایید.

 

 

به ما امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − شش =