تبلیغات کلیکی گوگل چیست؟

با انتخاب تبلیغات گوگل ادورز شما میتونید رو هر کلمه ای که مناسب کسب و کار شماست در گوگل  لینک اول نمایش داشته باشید تا مخاطب با سرچ کلمه با مجموعه شما آشنا شود. با ما همراه باشید ما سعی بر این داریم که شما را در این راه همراهی کنیم.

لیست پلن ها و قیمت ها

پلن شماره 1

نامحدود کلیدواژه

کنترل پنل اختصاصی

دریافت گزارش لحظه ای

مدت نمایش نامحدود

30 دلار

1,130,000
پلن شماره 2

نامحدود کلیدواژه

کنترل پنل اختصاصی

دریافت گزارش لحظه ای

مدت نمایش نامحدود

50 دلار

1,809,000
پلن شماره 3

نامحدود کلیدواژه

کنترل پنل اختصاصی

دریافت گزارش لحظه ای

مدت نمایش نامحدود

100 دلار

3,558,000
پلن شماره 4

نامحدود کلیدواژه

کنترل پنل اختصاصی

دریافت گزارش لحظه ای

مدت نمایش نامحدود

200 دلار

6,998,000

چرا تبلیغات کلیکی گوگل

 هدف گذاری دقیق

 رتبه اول گوگل

 افزایش فروش

 افزایش مشتری

 امکان انتخاب زمانبندی

 امکان نمایش براساس مکان

سوالات متداول

بلی. امکان درج تبلیغات کلیکی گوگل برای دامنه آی‌آر وجود دارد. البته با توجه به محدودیت‌هایی که برای نمایش تبلیغ گوگل دامنه های ملی وجود دارد پیشنهاد می‌کنیم یک دامنه بین المللی ثبت کرده و در آن شروع به تبلیغات خدمات یا محصولات خود نمایید.

بلی. در پلن‌های تبلیغات کلیکی گوگل ادز شما دسترسی مشاهده تمام اطلاعات تبلیغات‌تان را دارید و می‌توانید جزئیات اکانت گوگل ادز خود را با ورود به سایت ads.google.com مشاهده کنید.

محدودیتی برای حداقل نمایش در روز وجود ندارد. میتوانید بودجه روزانه برای تبلیغات خود تعیین کرده و یا نمایش تبلیغات را برای چند روز متوقف کنید. نمایش تبلیغات تا اتمام بودجه شما ادامه خواهد داشت.

پس از بررسی سایت و پرداخت هزینه حدود 1 تا 6 ساعت کاری طول می‌کشد تا تبلیغات شما در گوگل نمایش داده شود.

بلی. شما می‌توانید تبلیغات چند محصول/خدمات خود را همزمان در گوگل نمایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

درخواست مشاوره

[gravityform id=”2″ title=”false” description=”false”]

عوامل موثر بر هزینه هر کلیک در تبلیغات گوگل

ساز و کار تبلیغات کلیکی در گوگل به این صورت است که سایتهای مختلف در اکانت گوگل ادوردز قیمت پیشنهادی خود به ازای هر کلیک برای کلمات کلیدی مختلف را معین می کنند. این اعداد و ارقام یکی از عوامل تعیین رتبه و هزینه تبلیغات کلیکی در گوگل محسوب می شود.

رقبای بازار​

علاوه بر هزینه پیشنهادی در مزایده، کیفیت سایت هم تحت عنوان پارامتری به نام نمره کیفیت بر هزینه هر کلیک تاثیرگذار است. هرچه نمره کیفیت صفحه فرود (که عددی بین یک تا ده است) بالاتر باشد، تبلیغ شما با هزینه کمتر و در رتبه های بالاتر کلیک دریافت خواهد کرد.

کیفیت سایت​

مطمئناً همه وبسایتها تمایل دارند که تبلیغشان در رتبه های بالای صفحه اول گوگل نمایش داشته باشد. سوال اینجاست که کدام تبلیغ به این هدف میرسد؟ بدین منظور لازم است به طور همزمان به دو مقوله هزینه هر کلیک و همچنین کیفیت تبلیغ توجه ویژه شود تا برآیند آن رسیدن به این هدف باشد.

رتبه تبلیغ​

پرسش و پاسخ

خیر پرداخت هزینه فقط به ازای کلیک و ورود کاربر انجام خواهد شد.

خیر
تبلیغ در گوگل دارای محدودیت زمانی نبوده و تا زمان پایان اعتبار نمایش داده می شود.

بله
بصورت خودکار قبل از پایان اعتبار یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد تا شما بتوانید بدون توقف تبلیغ خود را تمدید نمایید همچنین یک ایمیل در هنگام پایان اعتبار برای شما ارسال خواهد شد.

بله در صورت سفارش تبلیغ همزمان در محیط فارسی و انگلیسی تبلیغ شما در گوگل فارسی نمایش داده می شود

بله تبلیغات در تمامی مرورگرها نمایش داده می شود.

بله، شما می توانید مبلغی را به عنوان سقف هزینه روزانه تعیین نمایید. این مقدار سقف هزینه می باشد و نه هزینه روزانه، به این صورت که مثلا اگر سقف هزینه روزانه شما 10 دلار باشد هرگاه در روز هزینه شما به 10 دلار رسید، تبلیغ شما تا روز بعد متوقف خواهد شد اما اگر روزی این هزینه کمتر باشد به همان میزان کمتر هزینه می شود این سرویس رایگان میباشد.

بله شما می توانید کشور خاصی را به عنوان منطقه پخش معرفی نمایید.

بله در هر زمان می توان انجام داد.

خیر تمامی پلن ها از 30 تا 200 دلار دارای کیفیت یکسان بوده و تنها تفاوت آنها در میزان اعتبار و حداکثر تعداد کلیدواژه می باشد.

درصد نسبت تعداد دفعات کلیک بر روی آگهی به تعداد دفعات نمایش آن را CTR گویند، و معیاری برای تعیین عملکرد آگهی های تبلیغاتی در ادوردز به حساب می آید. هر چقدر متن آگهی شما با کلمات کلیدی تعریف شده برای آن، تناسب و ارتباط بیشتری داشته باشد به همان میزان CTR آگهی شما بالا می رود و این نشاندهنده عملکرد خوب آگهی شماست. هر چقدر CTR بالا برود، میزان Quality Score نیز افزایش یافته و با افزایش QS حداقل هزینه ای که برای نمایش آگهی باید پرداخت شود کاهش می یابد و در کل شما هزینه تبلیغاتی کمتری پرداخت می کنید! پس افزایش CTR بسیار مهم است. همچنین گوگل در بسیاری مواقع هنگامی که درصد نمایش به کلیک شما کمتر از 2 درصد باشد آن کلمه را با این فرض که نا مرتبط می باشد غیر فعال می نماید

فعال سازی تبلیغ از طرف طرح گندم طی همان روز سفارش انجام می‌پذیرد اما گوگل دارای یک سیستم بررسی می‌باشد که پس از بررسی سایت و متن تبلیغ کاربر آن را فعال می‌نماید. این زمان ممکن است از 15 دقیقه تا چند روز بطول بیانجامد اما بطور معمول طی 2 ساعت پس از فعال سازی از طرف طرح گندم به نمایش درخواهد آمد علت دیر تایید شدن بعضی سایت ها معمولا به دلیل اشکال در ساختار محتوایی سایت مربوطه و یا هاستینگ آن می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)