چاپ کارت ویزیت، خاص، حرفه ای

چاپ کارت ویزیت

یک کارت ویزیت خوب حس کار و نوع تجارت مشتری رو به تصویر می‌کشد که یکی از مشخصه‌های چاپ کارت خوب کارت ویزیتی است که توجه مشتری رو جلب کند و او را به خرید ترغیب کند. چاپ کارت یکی از روش های معرفی شما به مخاطب می باشد.

داشتن یک کارت ویزیت منحصر به فرد، عالی و چشم گیر باعث به یاد ماندن شما در ذهن مخاطب می شود.

کاغذ مورد استفاده برای کارت ویزیت

کاغذ مورد استفاده در چاپ منایب برای کارت ویزیت

کارت ویزیت: مقوای گلاسه و کارتنی 250 گرم معمولا برای کارت ویزیت هایی در ابعاد متداول 5 * 8 سانتی متر مناسب، همچنین از مقوا های فانتزی فابریانو و شبیه به آن نیز در گرماژ گفته شده استفاده می کنند. مقوای کرافت و PVC نیز اخیرا به مدیای چاپ کارت ها اضافه شده است.

چاپ کارت ویزیت آنلاین

سفارش کارت ویزیت در کوتاه ترین زمان ممکن

چاپ کارت های  ویزیت آنلاین این امکان رو به مشتری می دهد که از قالب های موجود که قابلیت ویرایش را دارا می باشد استفاده کند تا به طرح مورد نظر برسد.

چاپ کارت ویزیت شیشه ای

جنس پی وی سی یکی از اقلامی هست که در کارت ویزیت شیشه ای استفاده می شود که از استحکام بالایی برخوردار است. کارت ویزیت شیشه ای در دو نوع شفاف و نیمه شفاف وجود دارد که در هر دو نوع آن از یک طرف کارت پشت آن قابل دیدین می باشد.انعطاف پذیری کارت ویزیت شیشه ای از مزیت های آن شناخته می شود تا در جیب موقع خم شدن شکسته نشود.

چاپ کارت ویزیت در تهران

تحویل کارت ویزیت کمتر از ۱۲ ساعت به مشتری یکی از مزایای مجموعه طرح گندم می باشد.

 کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت خاص: با توجه به جنس کار ( برفکی، برجسته، تیغ خورده، انواع کتان، سلفون مات یا براق، طلا کوب، مخملی، متالیک، UV موضعی و…) بستگی دارد. برای داشتن چاپی منحصر به فرد کارت ویزیت باید به نکاتی همچون به نوع جنس کارت، به نوع برش و… که به صورت عمومی یا اختصاصی چاپ می شود توجه نمود.

قیمت چاپ کارت ویزیت

بسته به نوع جنس و اندازه کارت ویزیت و زمان تحویل آن قیمت ها متفاوت می باشد که در صورت نیاز با همکارت در قسمت فروش هماهنگ شود.

چاپ کارت ویزیت

چاپ این کارت ها به دو صورت چاپ افست و چاپ دیجیتال انجام می‌شود. در چاپ افست به لحاظ قیمت به صرفه تر بوده و همه سفارشات ۱۰۰۰ عددی می باشد. در کارت ویزیت که با چاپ افست انجام می شود به اندازه های مشخصی محدود می‌شود که در هر کدام هاشیه امن و بسته به جنس و نوع کارت ویزیت فیلم هایی مخصوص به آن گرفته می شود ولی در چاپ کارت ویزیت دیجیتال محدودیت ها کمتر شده و سرعت بالا در این نوع چاپ وطرح و اندازه و تعداد خواسته شده به دلخواه مشتری از مزایای این نوع چاپ می باشد.

قیمت طراحی کارت ویزیت

نسبت به زمان گذاشته شده برای طراحی کارت ویزیت و نوع حساسیت آن قیمت آن متفاوت می‌باشد.

کارت ویزیت سوسمار

یکی از راه های جذب مخاطب و به یاد ماندن در ذهن مشتری داشتن کارت ویزیت متفاوت می باشد که کارت ویزیت سوسماری نسبت به جنس خاصی که دارد باعث می‌شود که مخاطب فوق کارت را به عنوان یک کارت ویزیت خاص نگهداری کند.

چاپ کارت ویزیت ارزان

کارت ویزیت‌ها انواع مختلفی دارد که نسبت به نوع ، جنس، اندازه و زمان تحویل قیمت گذاری می‌شود. که در مجموعه طرح گندم در کنار کارها دیگر کارت ویزیت به ارزان ترین قیمت به مشتری ارائه می گردد.

نمونه چاپ کارت ویزیت

نمونه کارت ویزیت چاپ شده
نمونه کارت ویزیت چاپ شده
نمونه کارت ویزیت چاپ شده
نمونه کارت ویزیت چاپ شده
نمونه کارت ویزیت چاپ شده

چگونه یک کار چاپی را ارزیابی کنیم؟

وقتی صحبت از ارزیابی یک کار چاپی می شود به معنای بررسی کلیه مراحل طراحی تا طراحی تا چاپ و رسیدن به کالای مورد نظر است.این کالا ممکن است چاپ کارت ویزیت، بروشور، فولدر، پوستر، لیبل محصولات، جعبه و بسته بندی، کتاب یا هر مورد دیگری باشد.در این بخش صحبت از صحبت از ویژگی های طراحی نیست، بلکه نکات فنی که به چاپ ایده آل منجر می شود، مورد اشاره واقع می شود.

ارزیابی  و کنترل یک کار چاپی که می تواند؛ هم جزو آن باشد به آماده سازی های بیش از چاپ، مراحل چاپ، پس از چاپ و مواد مورد استفاده در کار چاپی دارد.

با رعایت و کنترل مراحل مختلف قبل از چاپ، امکان رسیدن به کیفیت مطلوب در چاپ و یا چاپ ایده آل به تفیکیک توضیح داده شده است.

هنگامی که یک کار چاپی را بررسی می کنید، بسیاری از نکات گفته شده در ذهن شما را مرور می گردد. ممکن است تمامی نواقص و مشکلات ایجاد شده در کار چاپی را به گردن چاپ بیندازید. اما با کمی دقت و حوصله می‌توانید مشکلان ایجاد شده در چاپ را شناسایی و خاطر نشان کرد.

آنچه که باید قبل از انجام یک پروزه چاپی مد نظر داشت

1 – پیش از چاپ

 • اسکن خوب و مناسب و نمونه اصلی با کیفیت
 • تفکیک رنگ
 • انتخاب ترام مناسب برای چاپ
 • کپی زینک خوب
 • مدیریت رنگ

2 – چاپ

 • تکنولژی چاپ یا به نوع دیگر نوع چاپ
 • تتاثیر مرکب و مواد بر روی هم

3 – پس از چاپ

 • نوع پوشش
 • خط تا و برش
 • صحافی

4 – مواد مصرفی

 • نوع کاغذ مصرفی
 • نوع مرکب مصرفی

محاسبه هزینه های مربوط به کار چاپ کارت ویزیت

مثال:

دو رنگ، روی مقوای فانتزی دار، در ابعاد 8*5 سانتی متر، تیراژ 1000 عدد

همان طور که می دانید هر چه تیراژ چاپ بالا باشد، قیمت واحد کار چاپی کاهش می یابد.این را نیز می دانید که ماشین های چاپ ، فضای حداقل و حداکثری برای چاپ دارند، یعنی نمی توان با چاپ افست یک عدد کارت ویزیت را به تنهایی چاپ کرد. تکثیر آن به تعدادی است که ماشین چاپ ما قادر به چاپ آن باشد.

کنترل کیفیت چاپی 

موارد ذکر شده، کنترل های قبل از به انجام رسیدن یک پروژه چاپی است، اما وقتی به انجام کار رسید می‌توانید موارد دیگری را جهت کنترل کیفیت پروژه چاپی مد نظر داشته باشید. موارد قابل کنترل به چهار گروه کلی تقسیم می شود :

1 – کنترل رنگ

2 – کنترل کیفیت

3 – کنترل هم پوشانی

کنترل رنگ

کنترل رنگ در کارت ویزیت: می توانید وجود اشکال در هر کدام را ریشه یابی کرده، با توجه به اطلاعاتی که پیدا کرده اید، تشخیص دهید که اشکال مورد نظر در کدام مرحله ایجاد شده است.

 • کنترل رنگ
  1. شکل ترام
  2. چاقی ترام
  3. روی هم پوشانی مرکب
  4. دو تایی شدن کار
 • کنترل کیفیت
  1. وضوح تصویر
 • هم پوشانی
  1. رجیستر شدن کار
  2. رجیستر شدن عکس
 • سطح کار
  1. گلاسه
  2. مات
  3. صافی سطح کار

با کنترل موارد گفته شده در یک کار چاپی به بسیاری از مشکلات پی خواهید برد. به عنوان مثال ممکن است به موارد زیر در بررسی یک کار چاپی برخورد کنید.

به ما امتیاز دهید!