چاپ فولدر، تبیلغاتی، اختصاصی

فولدر تبلیغاتی

فولدر تبلیغاتی به عنوان نمادی از شرکت شما و در واقع فولدر به عنوان یک بیلبورد تبلیغاتی برای شرکت شما می باشد.

برای مثال یک پیمانکار در هنگام تحویل اسناد و مدارک مربوط به یک پروژه، آن ها را داخل یک فولدر قرار داده، تا علاوه بر داشتن ظاهری بهتر و آراسته تر، سایر توانمندی ها و امکانات خود را به طور غیر مستقیم در معرض دید کارفرما قرار دهد.

چاپ فولدر
چاپ فولدر آتش افروز
چاپ فولدر
چاپ فولدر کیان پانل

چاپ فولدر A4

فولدر های مقوایی دارای محدودیتی از نظر شکل و انداره نمی باشند  چاپ فولدرهای A4  متداول تر نسبت به بقیه سایزها هستند البته فولدر ها در سایزهای A5 و… هم کاربرد دارند.

 فولدر پلاستیکی

 فولدر پلاستیکی به دلیل محدودیت هایی از جمله چاپ تک رنگ یا نهایتا ۲-۳ رنگ و ضرب طلاکوب از محبوبیت کمتری نسبت به فولدر اختصاصی دارد.

 فولدر اختصاصی

فولدر یا پوشه اختصاصی یا کاغذی به منطور نگهداری و حفط ورقه های تبلیغاتی شرکت که بصورت بروشور و کاتالوگ های تک صفحه ای و چند صفحه ای هستند استفاده می شوند.

که در دو نوع پلاستیکی و کاغذی تهیه می گردد اما به دلیل اینکه در نوع کاغذی امکان چاپ بهتر وجود دارد بیشتر مورد توجه است.

تعرفه چاپ برای فولدر

مجموعه طرح گندم با استفاده از خرید مناسب متریال اولیه تعرفه چاپ فولدر بهتری را دار می باشد.

چاپ روی فولدر:

برای زیبایی بیشتر فولدر می‌توانید خدماتی چون: طلاکوب، نقره کوب، امباس، یووی موضعی، برجسته سازی،نر و مادگی و… را روی فولدر پیاده سازی کنید.

هزینه چاپ :

جنس کاغذ فولدرها بصورت گلاسه ۲۵۰ یا ۳۰۰ گرمی و ایندربررد ۲۵۰ یا ۳۰۰ یا ۳۵۰ گرمی کاربرد دارند ولی می توان کاغذهای خاص تر هم در ساخت آنها استفاده کرد و برای حصول نتیجه بهتر مقوای آن را پس از چاپ با روکش سلفون مات یا براق پوشاند.

قالب فولدر معمولا به گونه ای طراحی میگردد که اجزای آن در همدیگر قفل گردیده و بدون نیاز به چسب و صحافی وضعیت پایداری را ایجاد نماید . حتی می توان در برخی از انواع آن برش هایی برای الصاق کارت ویزیت یا سی دی تعبیه نمود.

به ما امتیاز دهید!