چاپ سربرگ

چاپ سربرگ در اوراق اداری کاربرد بسیار فراوانی دارد.از سربرگ معمولا برای نگارش نامه ها و مکاتبات درون سازمانی و بیرون سازمانی مورد استفاده قرار می گیرند. سربرگ برای تمامی سازمان های حقوقی مانند سازمان ها ، موسسات ، وزرات خانه ها ، ادارات، شرکت ها، اتحادیه ها و کانون ها و همینطور افراد حقیقی مانند وکلا، پزشکان، مهندسان و افرادی از این گروه، شایسته است برای چاپ و طراحی سربرگ با کادری مجرب و خلاق همکاری کنند تا تصویر شکیلی از برند سازمانی خود در سربرگ ست اداری، درج قراردادها و صدور پیش فاکتور و غیره داشته باشند. سربرگ در دو ابعاد رایج A4 و A5 چاپ می شود. سربرگ ها از سمت چپ و یا معمولا از قسمت بالا سرچسب می شوند،بازار خوبی دارد. زیرا که سرچسب شدن در سربرگ از پراکندگی کاغذ ها جلوگیری می کند. در ست اداری اگر ابعاد هایی کوچکتر برای چاپ در نظر دارید، می توان از سایزهای A6 و B6 هم استفاده کرد. از این سایزهای کوچک می توان برای یادداشت ها استفاده کرد که در  چاپ معمولا سفارش یادداشت ها در تیراژ بالا انجام می شود. یکی از حیاتی ترین مسائلی که باید مراقب آن باشید این است که تمامی سربرگ ها دارای لوگوی رسمی و آرم شرکتی  باشند. از این رو اوراق مهم و رسمی ای به حساب می آیند و بایستی مراقب باشید تا از این اوراق سوء استفاده نگردد. پیشنهاداتی که در طراحی سربرگ می شود این است از جمله شماره و پیوست استفاده نکنید و از کلمه ی یادداشت استفاده نمایید.از انواع کاغذهای تحریر 80 گرم،100گرم و کتان 120 گرم برای چاپ استفاده می شود. یک رو و دو رو ، دو گونه چاپ  می باشد وچاپ چهار رنگ رایج ترین نوع چاپ است. مجموعه طرح گندم با کادری مجرب، چاپ سربرگ برای ست  اداری شما را به همراه طراحی لوگو آن تقدیم حضورتان می کند.

Image
Image
چاپ سربرگ
چاپ سربرگ
چاپ سربرگ
چاپ سربرگ
چاپ سربرگ
چاپ سربرگ
چاپ سربرگ

چاپ سربرگ و پاکت نامه

برای ارسال نامه اداری نیاز سربرگ و پاکت نامه دارید. اگر شما صاحب سازمان یا شغلی خاص که نیاز به ارسال نامه های اداری دارید بهتر است از سربرگ و پاکت نامه ست استفاده کنید تا آداب اداری را رعایت و شغل خود را حرفه ای معرفی کنید.

تعرفه و قیمت چاپ کارت ویزیت

برای دریافن قیمت چاپ سربرگ، قیمت چاپ رنگی a4 ،a5، فاکتور، پاکت نامه، کارت ویزیت و… می‌توانید در ساعات اداری با کارشناسان مجموعه طرح گندم تماس بگیرید.

چاپ سربرگ شرکت

یکی از ملزومات یک شرکت، سربرگ برای معرفی می باشد. مجموعه طرح گندم می تواند چاپ سربرگ شرکت را با تعرفه ای ارزان در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

چاپ سربرگ در تهران

مخاطبین ساکن در تهران می توانند با یک تماس و یا با مراجعه حضوری سربرگ دلخواه خود را سفارش دهند. با افتخار اعلام می کنیم که بهترین کیفیت چاپ در تهران ارائه می دهیم.

سایز سربرگ

سایز سربرگ

سایز پاکت نامه