• 02188717152
  • 09120044761
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 8:30 الی 19

چاپ سربرگ

چاپ سربرگ در اوراق اداری کاربرد بسیار فراوانی دارد.از سربرگ معمولا برای نگارش نامه ها و مکاتبات درون سازمانی و بیرون سازمانی مورد استفاده قرار می گیرند. سربرگ برای تمامی سازمان های حقوقی مانند سازمان ها ، موسسات ، وزرات خانه ها ، ادارات ، شرکت ها ، اتحادیه ها و کانون ها و همینطور افراد حقیقی مانند وکلا ، پزشکان، مهندسان و افرادی از این گروه ، شایسته است برای چاپ سربرگ خود و طراحی سربرگ با کادری مجرب و خلاق همکاری کنند تا تصویر شکیلی از برند سازمانی خود در سربرگ ست داری ، درج قراردادها و صدور پیش فاکتور و غیره داشته باشند. چاپ سربرگ در دو ابعاد رایج A4   و A5 انجام می شود. سربرگ ها از سمت چپ و یا معمولا از قسمت بالا سرچسب می شوند،بازار خوبی دارد. زیرا که سرچسب شدن در سربرگ از پراکندگی کاغذ ها جلوگیری می کند. در ست اداری اگر ابعاد هایی کوچکتر برای چاپ سربرگ خود در نظر دارید، می توان از سایزهای A6 و B6 هم استفاده کرد. از این سایزهای کوچک می توان برای یادداشت ها استفاده کرد که در  چاپ معمولا سفارش یادداشت ها در تیراژ بالا انجام می شود. یکی از حیاتی ترین مسائلی که باید مراقب آن باشید این است که تمامی سربرگ ها دارای لوگوی رسمی و آرم شرکتی می باشند.از این رو اوراق مهم و رسمی ای به حساب می آیند و بایستی مراقب باشید تا از این اوراق سوء استفاده نگردد. پیشنهاداتی که در طراحی سربرگ می شود این است از جمله شماره و پیوست استفاده نکنید و از کلمه ی یادداشت استفاده نمایید.از انواع کاغذهای تحریر 80 گرم،100گرم و کتان 120 گرم برای چاپ سربرگ استفاده می شود. یک رو و دو رو ، دو گونه چاپ  می باشد وچاپ چهار رنگ رایج ترین نوع چاپ است. مجموعه طرح گندم با کادری مجرب ، چاپ سربرگ برای ست  اداری شما را به همراه طراحی لوگو آن تقدیم حضورتان می کند.

Image
Image
Image

چاپ سربرگ ارزان

چاپ سربرگ : سربرگ یکی از اقلام  ست اداری می باشد که برای انجام مکاتبات و ارتباط بین مخاطبان تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد.سربرگ می تواند معرف شرکت، سازمان یا مجموعه ای خاص باشد.شما برای معرفی کسب کار روزانه خود در مراکزی، شرکت، سازمان و سایر ارگان های دولتی نیاز به طراحی ست اداری دارید که سربرگ نیز یکی از اقلام پر مصرف می باشد. چاپ سربرگ ارزان می تواند برای سازمان ها و سایر ارگان های دولتی با صرفه باشد.سربرگ بخشی از نامه های اداری می باشد که در قسمت بالای آن (هدر) نام و لوگوی شرکت یا مجموعه قرار می گیرد و در قسمت پایین (فوتر) نیز شماره تماس و آدرس قرار می گیرد.نکاتی که باید در چاپ سربرگ رعایت کرد این است که از رنگ سازمانی در طراحی سربرگ خود استفاده نمایید و در حد امکان از شلوغی متون در سربرگ جلوگیری کنید.

چاپ سربرگ و کارت ویزیت

چاپ سربرگ و کارت ویزیت، هر دو از اقلام ست اداری و از اقلام پر مصرف می باشد.شما برای معرفی خود یا شرکت یا ارئه بخشی از خدمات به سربرگ و کارت ویزیت نیاز دارید. از سربرگ می توانید به عنوان برگه قرار داد یا درخواست، نامه اداری و ... استفاده نمایید.استفاده از سربرگ می تواند به کار و حرفه شما اعتبار دهد و شغل شما را حرفه ای و منحصر به فرد جلوه دهد.از کارت ویزیت می توانید به عنوان یک بازار یاب استفاده کنید تا بتوانید؛ خود یا برند خود را به سایرین معرفی کنید.

چاپ سربرگ و فاکتور

بعضی از مراکز یا سازمان ها نیاز دارند چاپ سربرگ و فاکتور را با هم داشته باشند.بدین صورت که برای ارسال پیش فاکتور نیاز دارند که آرم و لوگوی شرکت در بالای فاکتور قرار بگیرد و همچنین آدرش و شماره تماس هم داخل آن درج شود.استفاده از فاکتور های آماده می تواند در طراحی دردسر ساز شود.ولی با طراحی سربرگ اختصاصی می توانید به راحتی چاپ سربرگ و فاکتور خاص داشته باشید.

چاپ سربرگ و پاکت نامه

برای ارسال نامه اداری نیاز سربرگ و پاکت نامه دارید. اگر شما صاحب سازمان یا شغلی خاص که نیاز به ارسال نامه های اداری دارید بهتر است از سربرگ و پاکت نامه ست استفاده کنید تا آداب اداری را رعایت و شغل خود را حرفه ای معرفی کنید.

قیمت و تعرفه

برای دریافن قیمت چاپ سربرگ ، قیمت چاپ رنگی a4, a5 ، فاکتور ، پاکت نامه ، کارت ویزیت و ....  می توانید در ساعات اداری با کارشناسان مجموعه طرح گندم تماس بگیرید.

چاپ سربرگ شرکت

یکی از ملزومات یک شرکت ، سربرگ برای معرفی می باشد.مجموعه طرح گندم می تواند چاپ سربرگ شرکت را با تعرفه ای ارزان در اختیار شما عزیزان قراد دهد.

چاپ سربرگ در تهران

مخاطبین ساکن در تهران می توانند با یک تماس و یا با مراجعه حضوری چاپ سربرگ را سفارش دهند. با افتخار اعلام می کنیم که بهترین کیفیت چاپ سربرگ در تهران ارائه می دهیم.

چاپ پاکت نامه
چاپ فاکتور
چاپ سربرگ A4
چاپ سربرگ رنگی

سایز سربرگ

سایز سربرگ

سایز پاکت نامه

سایز پاکت نامه
آدرس : تهران - میدان آرژانتین - خیابان 21 وزرا - پلاک 9 - واحد 3 | شماره تماس : 52 71 71 88 - 021 و 29 50 72 88 - 021 | پست الکترونیک : info[at]tarhegandom.com | © تمامی حقوق مطالب برای شرکت تبلیغاتی طرح گندم محفوظ می باشد