چاپ تراکت تبلیغاتی

چاپ تراکت یکی از مقرون به صرفه ترین شیوه های تبلیغاتی است که جامعه آماری بالایی را در بر می گیرد. تراکت تبلیغاتی یکی از پر سفارش ترین خدمات چاپی محسوب می شود چرا که هر صنفی با هر نوع محصول و خدماتی که ارائه می دهد، می تواند از این روش جهت معرفی و تبلیغ برند خود بهره گیری نماید. تراکت رنگی گلاسه، سهم قابل توجهی از بازار را نسبت به تراکت سیاه و سفید به خود اختصاص داده است. چنانچه تیراژ پایینی مد نظرتان می باشد بهتر است تراکت خود را به روش دیجیتال چاپ کنید و اگر تیراژ بالایی مد نظرتان می باشد و کیفیت برایتان اهمیت ویژه ای دارد، بهتر است از چاپ رنگی  را به شیوه افست انجام دهید. چنانچه در پی چاپ تراکت رنگی فوری می باشید، چاپ به روش دیجیتال بهترین گزینه است زیرا رنگ ها به حالت پاشش بر روی کاغذ می نشینند و سرعت انجام این کار بالاست و از کیفیت پایین تری نسبت به افست برخوردار می باشند. چاپ در مرحله پایانی قرار دارد و قبل از آن مرحله ی طراحی تراکت مطرح است که توصیه می گردد چاپ و طراحی تراکت خود را درون یک مجموعه به انجام برسانید، چرا که تیم طراحی ای که با صنعت چاپ آشنا باشد، طرحی را ارائه می نماید که به هنگام چاپ کیفیتی دلخواه و دقیقا شبیه به رنگ های استفاده شده در فایل گرافیکی باشد.مجموعه طرح گندم با گرافیست هایی خلاق و مجرب و کادری متخصص در حیطه چاپ، چاپ و طراحی این ابزار های تبلیغاتی شما را با جلوه بصری جذاب و اثربخشی تقدیم حضورتان می نماید. شایان توجه است پس از چاپ، مکان توزیع تراکت از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است، چنانچه محتوای شما آموزشی باشد بهتر است مکان هایی را انتخاب نمایید که افراد محصل یا دانشجو در آن مکان حضور قابل توجهی داشته باشند مانند مدارس و دانشگاه ها و نمایشگاه ها، چنانچه محتوای شما در مورد خوراکی ها و رستوران ها باشد و خدماتی از جمله تحویل غذا با پیک دارید، بهتر است در محیط پیرامون خود تراکت را پخش نمایید.

سفارش چاپ تراکت

تراکت های تبلیغاتی با روی کار آمدن شیوه های تبلیغاتی جدید، هنوز هم جایگاه خود را حفظ کرده است. مخصوصا برای مناسبت ها و زمان های خاص و تخفیف های دوره ای برای اطلاع رسانی به افراد، چاپ و ارائه ی تراکت تبلیغاتی شیوه ی بسیار مناسبی می باشد. از کاغذ هایی که در چاپ تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند، می توان به کاغذ الوان رنگی، کاغذ تحریر سفید، کاغذ کرافت نخودی، کاغذ تحریر، کاغذ گلاسه، کاغذ کتان اشاره نمود ولی بطور معمول برای چاپ تبلیغاتی از جنس کاغذ تحریر و گلاسه بهره گرفته می شود.

سایز های مورد استفاده در چاپ این ابزار تبلیغاتی معمولا سایز های A5،A4 ،A6 B4 ،B5،B6 یا پالتویی می باشد. به جهت قابل حمل بودن تراکت و سبک بودن آن، افراد به راحتی می توانند درون کیف خود و یا در جیب خود، از آن نگهداری نمایند و در مواقع لزوم از آن استفاده نمایند. تراکت تبلیغاتی به دو حالت سیاه سفید و رنگی و به دو صورت یکرو و دورو ارائه می گردد. یکی از مواردی که در تراکت تبلیغاتی می بایست به آن توجه داشت این است که استفاده از گرماژ بالا برای تراکت مناسب نمی باشد، فقط زمانی که دستور کار ماشین آلاتی را می خواهیم چاپ نماییم و مواردی از این قبیل، جهت طول عمر بیشتر آن از کاغذ با گرماژ بالاتر استفاده می کنیم. یکی از بهترین شیوه هایی که می توانید تراکت خود را به نحو موثری عرضه نمایید و بیشتر مورد توجه مخاطب قرار بگیرد، هنگامی است که صنفی دیگر به هنگام ارائه محصول خود تراکت شما را داخل نایلون حمل کالا قرار بدهد.

این شیوه بسیار موثر واقع می گردد و در اکثریت موارد فرد حتما آن را مشاهده می نماید. چاپ  تراکت تبلیغاتی و ارائه آن نشانگر گوشه ای از کسب و کار شما می باشد. از این رو کیفیت تراکت شما می تواند بیانگر کالا یا خدمات با کیفیت شما باشد. دقت نمایید بسته به نوع کسب و کار شما اگر به فرض مثال برای تبلیغ فست فود خود از تراکت سیاه و سفید یک رو استفاده نمایید، انتخاب جذاب و موثری نخواهد بود و بهتر است از تراکت گلاسه با رنگ آمیزی گرم بهره بگیرید و یک تراکت با کیفیت و خوش طرح، مسلما مشتری را ترغیب به امتحان کردن غذای شما می نماید.

چاپ تراکت رنگی

در چاپ تراکت رنگی باید به کیفیت و ترکیب رنگ توجه نمود، تراکت رنگی همانگونه که می تواند محصول یا خدمات شما را به خوبی معرفی کند و باعث جذب مخاطب شود، همانگونه هم می تواند با یک ترکیب رنگ نادرست و بی کیفیت آزار دهد و حتی آن را هم نگاه نکند!

چاپ تراکت رنگی گلاسه

چاپ کاتالوگ
چاپ کاتالوگ
چاپ کاتالوگ
چاپ کاتالوگ
چاپ کاتالوگ
چاپ تراکت
چاپ تراکت
چاپ تراکت
چاپ تراکت
چاپ تراکت
چاپ تراکت

تراکت ارزان در تهران

از ویژگی های مجموعه طرح گندم می توان قیمت مناسب و رقابتی را در نظر گرفت. می توان گفت مجموعه طرح گندم جز نفرات اول در چاپ تراکت ارزان در تهران می باشد.

تراکت تبلیغاتی

بعد از طراحی تراکت تبلیغاتی نوبت به چاپ می رسد. در چاپ نوع کاغذ، ترکیب رنگ و تعداد مورد بررسی قرار می گیرد و بعد از تایید نهایی کارفرما چاپ انجام می شود.

تراکت گلاسه

کاغذ های تحریر یا به اصلاح کاغذ های روغنی مشابه دیگر کاغذ های کپی دیگر می باشد، با این تفاوت که در چاپ تراکت گلاسه ترکیب رنگ بهتر روی کاغذ می نشیند و کیفیت منحصر به فردی به تراکت می دهد که موجب دو چندان شدن جذابیت تراکت می شود.

تراکت تبلیغاتی ارزان

از دیگر صرفه جویی در هزینه می توان به چاپ تراکت تبلیغاتی ارزان اشاره نمود.برای مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان در تماس باشید.

تراکت فوری

مجموعه طرح گندم با استفاده از بروز ترین دستگاه های چاپ و با کادری حرفه ای می تواند تراکت شما در کمترین زمان ممکن طراحی و چاپ کند.

هزینه چاپ تراکت رنگی

هزینه چاپ  تراکت رنگی به ابعاد، وزن، رنگ بستگی دارد.برای استعلام تعرفه چاپ رنگی می توانید با کارشناسان مجموعه طرح گندم در تماس باشید.

 تراکت رنگی افست

دیگر خدمات مجموعه می توان به چاپ تراکت رنگی افست اشاره نمود.

تراکت رنگی ارزان

خدمات چاپ  تراکت رنگی ارزان را از ما بخواهید !

 تراکت رنگی فوری

 تراکت رنگی گلاسه

چاپ تراکت رنگی (تراکت رنگی فوری، رنگی گلاسه، رنگی ارزان، رنگی افست، هزینه رنگی)

تراکت رنگی به مراتب از تراکت سیاه و سفید، نظر مخاطب را بیشتر به خود جلب می نماید. یکی از پر سفارش ترین موارد چاپ رنگی گلاسه می باشد. چنانچه در پی چاپ رنگی فوری هستید می توانید از چاپ دیجیتال بهره گیرید زیرا این روش بسیار سریع تر از هر روش چاپی دیگر می باشد. در چاپ با عنوان تراکت های رنگی گلاسه به ترکیب رنگ های مورد استفاده در طراحی می بایست دقت ویژه ای نمود زیرا ترکیب رنگ ها اگر فاقد هارمونی باشد و یا تضاد خوش ترکیبی نداشته باشد، برای جذب افراد اثر بخش نخواهد بود.  چاپ رنگی ارزان در صورتی میسر می گردد که از کیفیت کار کاسته شود و از سوی دیگر تراکت به نوعی نماینده ای جهت معرفی برند تجاری شما میان افراد می باشد.

از این رو جهت تاثیرگذاری بیشتر بر روی مخاطب بهتر است به خاطر قیمتی پایین تر، از کیفیت چاپ و طراحی تراکت خود نکاهید. ضمنا برای آگاهی از هزینه چاپ رنگی می‌توانید با کارشناسان مربوطه و شماره ها ی مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. انواع مختلف کاغذ برای تراکت مورد استفاده قرار می گیرد که از انواع آن می توان به تحریر، کاغذ الوان، کاغذ کرافت و گلاسه اشاره نمود که به طور متداول چاپ روی کاغذ گلاسه معمول ترین آن است. این مجموعه نیز با کادری مجرب و متخصص، به طور معمول چاپ تراکت رنگی گلاسه را بیشتر در دستور کاری خود دارد ولی چنانچه کاغذ های دیگر و گرماژ خاصی مد نظرتان باشد از اولین مرحله طراحی تا چاپ آنها در این مجموعه قابل انجام می باشد. همچنین این مجموعه با کارشناسانی خبره، جهت اینکه چه سایز و چه نوع تراکتی با چه جنس کاغذی برای کسب و کار شما مناسب است، مشاوره رایگان می دهد. لبخند رضایت شما بزرگوارن، زیباترین هدف ماست.

به ما امتیاز دهید!