پاپ آپ نمایشگاهی

پاپ آپ نمایشگاهی راز موفقیت شما: فرمول موفقیت شما در جذب مخاطب در شکل ظاهری یا همان نمای ظاهری غرفه نمایشگاه است. در صورتی که شما بتوانید فضای غرفه خود را به صورتی جذاب تر نسبت به دیگر رقبای خود طراحی کنید، موفق به جذب مخاطب بیشتری برای ارائه کار خود می شوید.هر چقدر نمای غرفه شما زیبا و جذاب باشد در نتیجه در جذب مخاطب نیز موفق خواهید بود. می توان گفت این محصول از اصلی ترین و شناخته شده ترین استند نمایشگاهی می باشد که از محبوبیت بالایی برخوردار است. از جمله دلایل این محبوبیت می توان به مقرون به صرفه بودن استفاده از پاپ آپ نمایشگاهی اشاره کرد، زیرا نسبت به هزینه ای که شما برای خرید آن می کنید می توانید به آسانی آنرا جا به جا کرده و در مکانهای بسیاری از آن استفاده کنید، همچنین به دلیل قابل تعویض بودن طرح چاپ شده روی آن استفاده از آن در مناسبتهای مختلف میسر می باشد. فرقی نمی کند غرفه نمایشگاهی شما کوچک باشد یا بزرگ، باید بتوانید به بهترین شکل از فضای خود جهت تبلیغات استفاده نمایید

راهنمای انتخاب سایز پاپ آپ

پاپ آپ 3*2
پاپ آپ 3*3
پاپ آپ 3*4
پاپ آپ 3*5
[gravityform id=”4″ title=”true” description=”false”]

پاپ آپ نمایشگاهی چیست؟

پاپ آپ را می توان صفحه ای گسترده برای نشان دادن طرح چاپ شده در مکانهای عمومی معرفی کرد. این پایه مشبک سبک و قابل حمل پس از نصب طرح چاپ شده می‌تواند به شما برای تقسیم فضای غرفه نمایشگاهی تان کمک کند، به این صورت که مانند یک دیوار کاذب سبک و قابل حمل عمل کرده و شما می توانید بنا به سلیقه خود و یا طراحان گروه چاپ گندم از این پاپ آپ استفاده کنید و فضای مورد نظر خود را جهت جذب مشتری بیشتر جذاب تر کنید.
به طور استاندارد شما تنها 3 الی 7 ثانیه وقت دارید تا بتوانید مخاطبین خود را جذب نمایید. بهتر است برای استفاده بهینه در غرفه های نمایشگاه از محصول نامبرده استفاده نمائید.

پاپ آپ استند نمایشگاهی

پاپ آپ استند نمایشگاهی را می توان یک استند نمایشگاهی نسبتا بزرگ تر در نظر گرفت. پاپ آپ نمایشگاهی می‌تواند به راحتی پوستر های تبلیغاتی را در ابعاد بزرگ و متنوع در دید عموم قرار دهد. می توان پرتابل بودن و همچنین حجم کم در جابجایی و نصب و وزن نسبتا پایین را از مزییت های پاپ آپ نمایشگاهی دانست. می توان پاپ آپ را در صنعت های مختلف مورد استفاده قرار داد که عبارتند از:

پاپ آپ فرودگاه
پاپ آپ ورزشی
پاپ آپ همایش های گوناگون
پاپ آپ مترو
پاپ آپ مراکز تجاری

کاربرد پاپ آپ یا استند

همانطور که مشاهده نمودید از پاپ آپ می توان در مکانهای مختلف استفاده نمود. از مزیت های نامبرده می توان به حمل و نقل آسان آن اشاره نمود، چرخدار بودن کیف نمایشگاه موجب می شود به راحتی پاپ آپ خود را حرکت دهید. آهن ربای بکار رفته در پاپ آپ موجب می شود به راحتی پوستر خود را به استند نمایشگاهی خود متصل کنید و همچنین بلعکس.
شما می توانید با استفاده از ابزارهای نورپردازی نظیر پروژکتور، زیبایی و جذابیت پاپ آپ خود را چند برابر کنید.

تولید پاپ آپ برای نمایشگاهی از دیگر خدماتی است که گروه طراحی گندم به شما ارائه می دهد. خوشبختانه این مجموعه، توانسته با حذف واسطه ها، پاپ آپ نمایشگاهی را تولید کرده و برای شما این امکان را فراهم می‌کند بتوانید به صورت مستقیم و بدون پرداخت سود به واسطه ها پاپ آپ مورد نظر خود را خریداری کنید. همانطور که اطلاع دارید امروزه هزینه تبلیغات بسیار بالا می باشد و همچنین برای موفقیت در عرصه کسب و کار هر مجموعه ای نیاز به تبلیغات موثری دارد که پرداخت این هزینه های تبلیغاتی برای همه میسر نمی باشد، اما ما به شما این مژده را می دهیم که گروه طرح گندم با تلاش بسیار موفق شده بسیاری از هزینه های گزاف تبلیغات را، برای شما حذف کرده و تمامی خدمات تبلیغاتی را با هزینه بسیار مناسب به شما ارائه می دهد.

گروه طرح گندم علاوه بر تولید پاپ آپ نمایشگاهی و عرضه مستقیم آن به شما، در دیگر زمینه های تبلیغاتی نظیر کلیه کارهای عکاسی صنعتی، طراحی تبلیغاتی، خدمات چاپ و سازه های نمایشگاهی شما را یاری می دهد. گروه طراحی گندم با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای و همچنین حضور پررنگ در عرصه تبلیغات به شما این اطمینان را می دهد با سپردن کلیه کارهای تبلیغاتی خود به ما رقبای خود را پشت سر بگذارید.

تولید پاپ آپ نمایشگاهی و فروش بی واسطه آن جهت رفاه شما مشتریان و یاران قدیمی گروه طرح گندم و همچنین در نظر گرفتن صرفه اقتصادی شما عزیزان به صورت کاملا حرفه ای و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا انجام می شود. تولید پاپ آپ نمایشگاهی با متریال آلومینیوم و بسیار سبک، در انواع مختلف پاپ آپ منحنی (کرو) ، پاپ آپ ساده (فلت) و پاپ آپ استوانه ای (سوئیسی) انجام می شود. به دلیل ساختار شبکه ای پاپ آپ نمایشگاهی شما عزیران می توانید آنرا در ابعاد مورد نظر و دلخواه خود خریداری کرده و به آسانی به هم اتصال داده و یا از گروه طراحان گندم کمک بگیرید.

 در انواع منحنی (کرو)، پاپ آپ نمایشگاهی صاف (فلت)، پاپ آپ نمایشگاهی استوانه ای بوده که از نوع استوانه ای ان می توان به عنوان ستون متحرک استفاده کرد. همچنین پاپ آپ هایی با قابلیت ساخت ویترین و نورپردازی نیز موجود می باشند که در صورت استفاده شما از این نوع، می توانید به راحتی محصولات و یا بروشورهای تبلیغاتی خود را درون این ویترین ها قرارداده و با نورپردازی زیبا، جلوه بصری بیشتری برای مشتریان خود ایجاد کنید.

پاپ آپ را می توان یکی از ابزار مفید و کم هزینه تبلیغاتی برای افرادی که غرفه سازی نمی‌کنند یا فضای کافی برای غرفه سازی ندارند دانست. شما با طراحی یک بار استند می‌توانید به صورت مداوم طرح های روی آن را با هزینه ای کم تعویض نمایید که این از بهترین مزییت های پاپ آپ می باشد.

طراحی پاپ آپ کیمیا شنگرف
طراحی پاپ آپ کیمیا شنگرف
طراحی پاپ آپ نشاط آفرین
طراحی پاپ آپ فراز
طراحی پاپ آپ کیمیا فوم
طراحی پاپ آپ طرح گندم
به ما امتیاز دهید!