• 02188717152
  • 09120044761
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 8:30 الی 19

هدایای تبلیغاتی ، خاص ، جدید

هدایای تبلیغاتی یکی از اثر بخش ترین شیوه های بازاریابی و تبلیغاتی می باشد. رمز موفقیت در بهره گیری از این شیوه در ارتباط مستقیم میان هدایای تبلیغاتی و میزان فروش بالا نهفته است. مخاطبان گرامی به هنگام دریافت هدایای تبلیغاتی حس خوشایند را درون خود احساس خواهند کرد. از جهتی دیگر علاوه بر ایجاد حس خوب در فرد هدیه گیرنده، هدایای تبلیغاتی مورد نظر مانند سالنامه 97 ، تقویم رومیزی97 ، ست سالنامه ، ست چرم ، bank power ، USB Flash Memory و خودکار تا مدت زیادی توسط افراد قابل استفاده می باشد. از این رو برند تجاری شما که بر روی هدایای تبلیغاتی شما درج شده است در یاد و خاطر فرد ماندگار می شود. اهمیت این موضوع زمانی نمایان می شود که فرد به هنگام خرید محصول یا استفاده از خدماتی مشخص، به دلیل حس آشنایی ای که از قبل با برند شما درون فرد ایجاد شده است، بدون اینکه حتی خودش متوجه شود، با کمال میل و اطمینانی بالا محصول یا خدماتی را انتخاب خواهد کرد که برند شما بر روی آن درج شده باشد. یکی دیگر از مزایای هدایای تبلیغاتی در تبدیل مشتری معمولی به مشتری وفادار می باشد. این شیوه از دو جهت موثر است، در درجه ی اول مشتری می آفریند، در درجه ی دوم مشتری را وفادار می سازد. در حالت اول به هنگام فروش، قید کردن ارائه هدایای تبلیغاتی در صورت خرید ، فرد را ترغیب به خرید می نماید. در حالت دوم به مشتری های وفادار که خرید یا همکاری پایداری دارند، هدایای تبلیغاتی بیشتری در اختیارشان قرار خواهد گرفت و این امر ماندگار شدن مشتری های وفادار را حتمی می سازد. آخرین کاربردی که می توان از هدایای تبلیغاتی داشت، حفظ ارتباط با سازمان های همکار می باشد، چنانچه با سازمان ها و شرکت ها در ارتباط هستید، برای حفظ ارتباط صمیمی خود می توانید به کارمندان آن سازمان یا شرکت، هدایای تبلیغاتی ارائه دهید. این مجموعه متنوع ترین هدایای تبلیغاتی را متناسب با محصول یا خدماتی که ارائه می دهید، برای سازمان یا شرکت شما در نظر دارد.
از جمله هدایای تبلیغاتی که این مجموعه ارائه می کند می توان به ست چرم مانند سررسید چرم، جا کلیدی چرم، جا سوئی چی چرم، کیف جیبی چرم، جا کارتی چرم اشاره کرد که یکی از شکیل ترین هدایای تبلیغاتی می باشد که می توانید به افراد یا ارگان های که صلاح می دانید، ارائه دهید. تقویم رومیزی بسته به درخواست شما میتواند ماه گرد، هفته ای و یا فصلی ارائه گردد. مجموعه طرح گندم با کادری مجرب در زمینه ی طراحی گرافیک و صنعت چاپ ، افتخار همکاری با بسیاری از برند های معتبر کشور را در پیشینه کاری خود داشته است. چنانچه هدایای تبلیغاتی مانند ست سالنامه، ست چرم، تقویم رومیزی و سررسید را در نظر دارید ، پیشنهاد می گردد از اولین مرحله طراحی تا آخرین مرحله چاپ را در یک مجموعه انجام دهید، به این شکل هم خرید شامل تخفیف ویژه ای می گردد، هم پیوستگی و انسجام کار به راحتی صورت می گیرد و هم از سوی دیگر، طراحان گرافیک بهتر است با صنعت چاپ آشنایی کامل داشته باشند، تا خروجی بهتری از چاپ داشته باشیم.
 یکی از اختصاصی ترین و جدید ترین هدایای تبلیغاتی که این مجموعه تولید کننده ی آن است، ساک دستی تبلیغاتی می باشد که جزو هدایای شیک و پر کاربرد می باشد که در هر صنفی و هر جا و مکانی قابل استفاده است که عمده کاربرد ساک دستی تبلیغاتی در نمایشگاه ها می باشد. تنوع و طراحی خیره کننده در انواع هدایای تبلیغاتی، مزیت رقابتی مجموعه طرح گندم نسبت به شرکای رقابتی خود می باشد. برای آگاهی از قیمت هدایای تبلیغاتی موجود مانند ست چرم، ست سالنامه، تقویم رومیزی، ساک دستی تبلیغاتی، bank power ، USB Flash Memory خودکار و دیگر موارد از این قبیل می توانید با کارشناسان مربوطه و شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

ست چرم

ست چرم یکی از شکیل ترین و شیک ترین هدایای تبلیغاتی در شیوه های بازاریابی و تبلیغات می باشد. ست چرم این مجموعه شامل جا کارتی چرم، جا کلیدی چرم، کیف پول چرم، جا سوئی چی چرم، کیف جیبی چرم، سالنامه ارگانایزر چرم، خودکار و خود نویس، سررسید چرم و موارد دیگر از این دست می باشد. یکی از موارد خاص در ست چرم موجود، سالنامه ارگانایزر رمز دار چرم می باشد که مورد استفاده ی افرادی خاص می باشد. از دیگر تنوع اتی که در سالنامه در پکیج ست چرم خود داریم، می توان به سالنامه مگنتی، سالنامه سه لت قفل کشویی کاغذ کرم، سالنامه خودکار دار کاغذ کرم، سالنامه سه لت هلالی کاغذ کرم، سالنامه اروپایی سه لت قفل دار کاغذ کرم، سالنامه خشتی کیف دار کاغذ کرم، سالنامه فنری جمعه جدا دیوایدر دار کاغذ سفید، سالنامه دوختی پنجشنبه جمعه باهم جلد کش دار کاغذ سفید، سالنامه دوختی پنجشنبه جمعه باهم جلد ترمو پلاک دار کاغذ سفید ،سالنامه دوختی پنجشنبه جمعه باهم جلد سه لت مگنتی کاغذ سفید، سالنامه دوختی اروپایی پنجشنبه جمعه باهم جلد جا مدارکی دار کاغذ کرم، سالنامه فنری اروپایی ماهانه جلد تیغی پلاک دار براق کاغذ سفید نیز اشاره کرد. تقویم رومیزی با پایه های متفاوت در طرح های اختصاصی و دلخواه شما قابل ارائه می باشد. از انواع خودکار ها نیز به روان نویس فلزی، خودکار فلزی  و خودکار پلاستیکی می توان اشاره کرد.

هدیه تبلیغاتی - ست چرمی

ست سالنامه

ست سالنامه یکی از پر سفارش ترین هدایای تبلیغاتی است که سازمان های بسیاری از آن بهره می گیرند. اطلاعاتی که داخل ست سالنامه ارائه می گردد، می توان به سالنامه، تقویم رومیزی، کارت جیبی، روان نویس فلزی اشاره کرد. انواع متنوعی از سالنامه در این مجموعه وجود دارد که می توان به سالنامه 8/1 دو روزه جلد نرم کاغذ کرم، سالنامه 8/1 پنجشنبه جمعه باهم جلد سه لت کاغذ کرم، سالنامه فنری اروپایی هفتگی جلد تیغی پلاک دار مات کاغذ کرم، سالنامه فنری اروپایی ماهانه جلد تیغی پلاک دار براق کاغذ سفید، سالنامه فنری اروپایی دو روزه جلد سه لت مگنتی کاغذ کرم، سالنامه دوختی اروپایی هفتگی جلد نرم کاغذ کرم، سالنامه دوختی اروپایی هفتگی جلد لب لاکی کاغذ کرم، سالنامه دوختی اروپایی پنجشنبه و جمعه باهم جلد تیغی پلاک دار مات کاغذ کرم، سالنامه دوختی اروپایی پنجشنبه و جمعه باهم جلد تیغی کش دار مات کاغذ کرم، سالنامه دوختی اروپایی پنجشنبه و جمعه باهم جلد مشکی پلاک دار کاغذ کرم، سالنامه دوختی اروپایی پنجشنبه و جمعه باهم جلد ابری پلاک دار مات کاغذ کرم، سالنامه دوختی اروپایی پنجشنبه و جمعه باهم جلد ابری مات کاغذ کرم و سالنامه دوختی اروپایی پنجشنبه و جمعه باهم جلد جا مدارکی دار کاغذ کرم اشاره کرد. مجموعه طرح گندم از مرحله طراحی تا چاپ را با کادر های متخصص خود در هر زمینه تقدیم حضور تان خواهد کرد.

تقویم رومیزی

تقویم رومیزی به دلیل ارائه تاریخ روز های سال، برای تمام اقشار جامعه کاربرد فراوانی دارد. از این رو یکی از اقلام پر سفارش که در هدایای تبلیغاتی بسیار ارائه می گردد، تقویم رومیزی است که در انواع و تنوع متفاوتی ارائه می گردد. تقویم رومیزی 97 با توجه به درخواست شما میتواند ماه گرد یا فصلی ارائه گردد. از دیگر انواع تقویم رومیزی میتوان به تقویم رومیزی پایه دار اشاره کرد که بیشتر در محیط های کاری بر روی میز کارمندان مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مزایای تقویم رومیزی 97 برای افراد این است که با یک نگاه می توانند تمامی روزهای ماه را تماشا کنند و برنامه ریزی ماهانه و یا سالانه ی خود را به راحتی انجام دهند. برای تبلیغ محصول یا خدمات شما یک برگ یا دو برگ از اول یا آخر تقویم را می توانیم به شما اختصاص دهیم که با مهارت طراحان برجسته ی این مجموعه و خلق طرح چشم نوازی ،برند تجاری شما را در ذهن افراد ماندگار می سازند. هدایای تبلیغاتی مانند تقویم رومیزی 97 علاوه بر مقرون به صرفه بودن بسیار مورد استفاده مخاطبان قرار می گیرد و مفید واقع می شود. مجموعه طرح گندم از صفر تا صد کار، از طراحی تا چاپ را در مجموعه ی خود به گونه ای منسجم و پیوسته انجام می دهد.

هدیه تبلیغاتی - تقویم رو میزی

خودکار

می توان گفت خودکار، پایه ثابت هدایای تبلیغاتی به شمار می رود. خودکار هایی که در این مجموعه به عنوان هدایای تبلیغاتی ارائه می گردند در انواع متفاوت خودکار فلزی، روان نویس فلزی، خودکار فلزی نگین دار، خودکار پلاستیکی موجود می باشند. خودکار ابزاری است که  هر رده سنی و هر قشری از جامعه را فرا می گیرد و پر استفاده و پر کاربرد است. خودکار در اقلام های متفاوتی از هدایای تبلیغاتی مانند ست چرم، ست سالنامه و به طور مجزا قابل ارائه به مخاطبان مورد هدف می باشد. تنوع متفاوت که در انواع رنگ های سطح خودکار موجود می باشد در مدل های طلایی و مشکی ارائه می شوند که بسیار برای ست های اداری سازمان شما شکیل است. برای تنوع در خودکار ارائه شده به عنوان هدایای تبلیغاتی می توانید از جوهر های متفاوت ولی پرکار برد مانند آبی و مشکی بهره بگیرید. پیشنهاد می شود برای لیست هدایای تبلیغاتی خود حتما از خود کارهای ست با اقلام مربوطه استفاده نمایید که از در نظر مخاطب چشم نوازی را به همراه داشته باشد. مجموعه طرح گندم علاوه بر خودکار به عنوان هدایای تبلیغاتی موارد دیگری مانند قاب عکس دیجیتالی، تقویم رومیزی، سالنامه، سررسید، جا کلیدی، ساعت دیواری و رومیزی، سر برگ، جاسوئیچی ،  speaker، bank power ،mp4 پلیر، لیوان و ماگ و اقلامی از این دست را با توجه به نیازتان تقدیم شما عزیزان خواهد کرد.

هدیه تبلیغاتی - خودکار
هدیه تبلیغاتی - خودکار

USB Flash Memory

فلش مموری یکی از هدایای تبلیغاتی جذاب مخصوصا برای قشر جوان جامعه می باشد. به طور معمول افرادی که قصد خرید کالا را دارند، وقتی مطلع شوند، هدایایی از جمله Flash Memory را به همراه خرید خود دریافت میکنند، برای خرید محصول راغب تر خواهند شد. اگر مخاطبان مورد هدف شما قشر جوان جامعه می باشد، Flash می تواند جزو هدایای تبلیغاتی نمونه مورد استفاده قرار گیرد. در این مجموعه Flash با رم 8 تا 16 گیگ قابل ارائه می باشد. به عنوان هدیه ی تبلیغاتی خاص، Flash کارتی نیز تقدیم مشتریان گرامی قرار می گیرد. فلش مموری یکی از بهترین گزینه ها در ارائه هدایای تبلیغاتی می باشد، زیرا برای طیف گسترده ای از اهداف مفید واقع می شود. به همین خاطر درج برند شما بر روی فلش مموری یکی از برگزیده ترین شیوه های تبلیغاتی و بازاریابی مخصوصا در نمایشگاه های تجاری می باشد که موجب می شود برند شما در اختیار بازدید کنند گان قرار بگیرد که جامعه آماری مناسبی از مشتریان شما را تشکیل می دهند. فلش و ابزاری از این قبیل موارد با مقدار رم آن شناخته می شود که به عنوان هدیه تبلیغاتی رم 8 تا 16 گیگ ظرفیت مناسبی برای هدیه دادن به مشتریان می باشد.

هدیه تبلیغاتی - فلش سامسونگ
هدیه تبلیغاتی - فلش سامسونگ

bank power

bank power (پاور بانک) یکی از پر درخواست ترین هدایای تبلیغاتی نزد مشتریان است که قصد خرید دارند. چنانچه عامه مشتریان شما را قشر جوان و میانسال جامعه در برگیرد، پیشنهاد bank power به عنوان هدیه تبلیغاتی در هنگام خرید مخصوصا برای این قشر از جامعه بسیار ترغیب کننده است. با خیالی آسوده می توانید پاوربانک مورد نظر خود را برای هدایای تبلیغاتی خود خریداری کنید چرا که این مجموعه بهترین کیفیت ها را در bank power و USB Flash Memory ارائه می دهد. میتوان گفت پاوربانک یکی از بهترین گزینه های است که مشتری را ترغیب به خرید می نماید، چون وسیله ای امروزی و پر کاربرد می باشد. اهمیت این موضوع از این جهت است که افراد بسیاری در مسیر رفت و آمد های طولانی و سفرهای طولانی مدت هستند که دسترسی به برق و شارژر ندارند و پاور بانک ابزاری است که به راحتی می توانند گوشی خود را با آن شارژ نمایند.

هدیه تبلیغاتی - پاور بانک
هدیه تبلیغاتی - پاور بانک
آدرس : تهران - میدان آرژانتین - خیابان 21 وزرا - پلاک 9 - واحد 3 | شماره تماس : 52 71 71 88 - 021 و 29 50 72 88 - 021 | پست الکترونیک : info[at]tarhegandom.com | © تمامی حقوق مطالب برای شرکت تبلیغاتی طرح گندم محفوظ می باشد