کانتر نمایشگاهی | پاپ آپ کانتر | میز اینفورمیشن

کانتر نمایشگاهی یا پاپ آپ کانتر یا میز اینفورمیشن مانند تریبون سخنرانی عمل می کند، با این تفاوت که سخنران از پشت تریبون در مورد خود صحبت نمی کند اما شما از پشت کانتر نمایشگاهی (پاپ آپ کانتر) تصمیم دارید حرفه خود را برای مشتریان ارائه داده و آنها را جذب خود کنید، بنابراین انتخاب کانتر و همچنین طرح نصب شده بر روی آن قسمتی از هویت کاری شما به حساب می آید و دیگران با دیدن آن در مورد شما به قضاوت و تفکر می پردازند، طراحان حرفه ای گروه طرح گندم به شما کمک می کنند که با یک طراحی تبلیغاتی حرفه ای و علمی بتوانید تاثیر مثبتی بر مشتریان خود گذاشته و به سهولت آنها را جذب خود کنید.

 

سفارش میز کانتر نمایشگاهی

طرح بندی و ابعاد گوناگون از مزیت های میز کانتر می باشد که زیبایی خاصی را به غرفه ی نمایشگاهی شما می دهد. اما رعایت استاندارد های میز کانتر الزامی می باشد. جنس میز کانتر نمایشگاهی از آلومنیوم می باشد که در سبکی و حمل و نقل آسان نقش مهمی دارد. با طبقه بندی که در پشت میز کانتر وجود دارد می توانید از آن به عنوان کتابخانه استفاده نمایید و کاتالوگ و بروشور های خود را درون آن قرار دهید.شما به راحتی می توانید طرح چاپی میز کانتر خود را به راحتی تعویض نمایید.
از ملزومات اصلی نمایشگاه، میز کانتر می باشد. شما برای ارائه توضیحاتی در مورد برند یا کالای خود به مخاطین به این پیشخوان نیازمند هستید تا نتیجه مناسبی از مخاطبین دریافت نمایید. میز کانتر مخصوص نمایشگاه نیست بلکه می تواند در سالن، فروشگاه، فرودگاه، داروخانه و حتی می تواند در سمینار ها و کنفرانس ها مورد استفاده قرار گیرد.
به خاطر طراحی سازه میز کانتر که در اختیار شما می گذارد، این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به راحتی و در چند دقیقه کوتاه میزکانتر خود را نصب و شروع به کار کنید.
شما می توانید از غرفه ی خود (بازدید کنندگان، مدیریت، فروشندگان، محصولات و …)، عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی تهیه فرمایید و در نمایشگاه های بعدی نیز استفاده نمایید. استفاده از این روش می توانید بر روی اعتبار برند و فروش تاثیر مثبت؛ و پنهانی بگذارید.
اگر به درستی در تبلیغات هزینه کنید، هزینه شما با سود به شما برگردانده می شود.

سفارش پاپ آپ کانتر

کانتر نمایشگاهی قابل استفاده در مکانهای مختلفی می باشد، به طور کلی هر جا که شما احتیاج به معرفی یا ارائه محصولات یا خدمات خود داشته باشید می توانید از میز کانتر نمایشگاهی (پاپ آپ کانتر) استفاده کنید. تفاوت اصلی میز کانتر نمایشگاهی با میزهای معمولی دو مورد می باشد، مورد اول این که میز کانتر نمایشگاهی قابلیت نصب طرح چاپ شده بر روی خود دارد به صورتی که این کار بسیار آسان انجام شده و طرح مورد نظر بارها قابل تعویض است. مورد دوم وزن بسیار سبک کانتر نمایشگاهی می باشد که باعث حمل و جا به جایی آسان آن می شود.

موارد مصرف میز کانتر نمایشگاهی:

  • نمایشگاه ها
  • فروشگاه های زنجیره ای
  • فروشگاه های بزرگ
  • معابر شهری
  • ایستگاه های مترو
  • فرودگاه ها
  • بانک ها
  • پاساژها
  • پایانه های شهری
  • و موارد دیگر…

 

کانتر نمایشگاهی سبک و قابل حمل بوده و طرح چاپ شده بر روی آن قابل تعویض می باشد به همین دلیل شما می توانید به مناسبتهای مختلف و در مکانهای مختلف طرح چاپ شده بر روی آن را تغییر داده و از آن بارها و بارها استفاده کنید. طرح چاپ شده بر روی کانتر نمایشگاهی توسط مگنت یا آهن ربا نصب می شود. در نوع ساعتی این نوع کانترها، طرح نصب شده توسط یک اهرم چرخشی محکم می شود. نوع دیگری از این میزها نیز موجود است که در آن از خط کش آهنی استفاده می گردد. میز کانتر سوئیسی یک نفره، میز کانتر سوئیسی دو نفره، میز کانتر نمایشگاهی یک نفره ریلی، میز کانتر نمایشگاهی دو نفره ریلی، میز کانتر نمایشگاهی یک نفره مگنتی، میز کانتر نمایشگاهی دو نفره مگنتی، میز کانتر یک نفره تاجدار، میز کانتر دو نفره تاجدار، میز کانتر تاجدار MDF، میز کانتر تاجدار ABS انواع مختلفی از میز کانتر نمایشگاهی می باشند.

از آنجایی که انتخاب نوع کانتر نمایشگاهی در مناسبتهای مختلف و همچنین طراحی طرح چاپ شده بر روی آن نیاز به تخصص و علم تبلیغات دارد تا بهترین بازده برای شما بدست بیاید مشاورین و طراحان گروه طرح گندم، جهت رفاه شما مشتریان عزیر در تمام ساعات اداری به صورت رایگان آماده مشاوره به شما می باشند.

طراحان و متخصصان گروه طرح گندم در تمامی زمینه های تبلیغاتی مانند خدمات عکاسی صنعتی، انواع هدایای تبلیغاتی، طراحی و گرافیک محصولاتی تبلیغاتی، چاپ کلیه طرح های تبلیغاتی، ساخت تیزرهای تبلیغاتی و سازه های نمایشگاهی در خدمت شما عزیزان می باشند.

میز کانتر نمایشگاهی
میز کانتر نمایشگاهی
میز کانتر نمایشگاهی
5/5 - (1 امتیاز)