طراحی پوستر صنعتی، تبلیغاتی

 

سریع الانتقال بودن در پیام مورد نظرتان به مشتری یکی از عوامل مهم دیگر در طراحی می‌باشد. در پوستر تبلیغاتی و صنعتی کیفیت تصویری که قرار می‌دهید و چگونگی خود عکس نقش مهمی در درک مخاطب از محصول شما دارد. کیفیت چاپ پوستر شما در چاپ افست بسیار بهتر از روش دیجیتال می باشد.

این مجموعه علاوه بر تیم خبره ای که در زمینه ی طراحی گرفییک دارد، تمامی خدمات چاپی شما را چه در زمینه ی پوستر و چه در صنف های دیگر با کادری متخصص و مجرب خدمت حضورتان ارائه خواهد کرد.

جنس کاغذی که به طور متداول در طراحی پوستر مورد استفاده قرار می گیرد، کاغذ گلاسه 150 گرم می‌باشد. به طور معمول چاپ پوستر در ابعاد 50*70 انجام می‌گیرد. پوستر ها به طور معمول بر روی استرابورد و یا دیوار نصب می‌گردد. طراحی به حالت مینیمالیستی، فرم می گیرد و باید دقت کرد تمامی موارد مهم با حجمی کم در آن بیان می گردند. نهایی‌ترین موردی که در اصول طراحی پوستر می بایست مورد توجه قرار گیرد، این می باشد که محتوای تولید شده از نوشتار تا تصاویر با فرهنگ ها و موازین اسلامی همخوانی داشته باشد و ضد و نقیضی با آن نداشته باشد.از دیگر خدمات مجموعه طرح گندم می توان به طراحی کاتالوگ ، طراحی ست اداری ، طراحی لوگو و دیگر موارد اشاره نمود.

طراحی پوستر سپاهان
طراحی پوستر lolane
طراحی پوستر audi
طراحی پوستر galssdoor
طراحی پوستر تبلیغاتی قهوه
طراحی پوستر تبیلغاتی
طراحی پوستر تبیلغاتی شهری
طراحی پوستر پزشکی
طراحی پوستر
طراحی پوستر
طراحی پوستر
طراحی پوستر
طراحی پوستر
طراحی پوستر صنعتی

پوستر

پوستر (Poster) یک واژه ی انگلیسی، به معنای آگهی دیواری یا اطلاعیه می‌باشد. پوسترها معمولا در ابعادهای بزرگ با محتوایی جذاب طراحی و چاپ می شوند. استفاده از رنگ‌های شاد و زنده می تواند طرحی جذاب و تاثیر گذار بر روی مخاطب بگذارد. برای اینکه شما یک طرح جذاب داشته باشید ابتدا باید به دو نکته مهم توجه کنید.
اولین نکته در طراحی پوستر سرعت انتقال پیام می باشد. انتقال پیام یکی از موارد مهم می باشد که باید توجه کرد. در طراحی خلاق باشید! از ایده های دیگران در طراحی پوستر خود استفاده نکنید. چشمان مخاطبین به ایده های تکراری توجهی نمی کنند. اما با یک ایده خلاقانه در بین رقبای خود متفاوت باشید. از سادگی طرح خود به عنوان برگ برنده درطراحی پوستر خود استفاده کنید، هر چقدر پوستر شما ساده باشد انتقال پیام به مخاطبین نیز ساده تر می‌شود. سعی کنید در پوستر تبلیغاتی از گرافیک جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده نمایید.