• 02188717152
 • 09120044761
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 • 8:30 الی 19

طراحی لیبل

label-design

طراحی لیبل یا برچسب کاربرد های متفاوتی دارد که صاحبان مشاغل و مدیران آن را جزو لازمه کاری خود می دانند.ازجمله موارد استفاده از لیبل می توان به صنایع داروی، آرایشی بهداشتی و ... اشاره نمود.یکی از اصلی ترین موارد استفاده از لیبل یا برچسب به جهت افزایش میزان تولید و رعایت اصول اولیه بهداشتی و در پی آن کاهش هزینه هاست.طراحی لیبل بسیار حائز اهمیت است از آنجا که طرحی که برای لیبل مورد استفاده قرار می گیرد ناثیر زیادی روی مصرف کننده در انتخاب دارد. یک طرح جذاب می تواند کمک شایانی در این جهت به شما بکند.

امروزه در بازار عرضه مواد غذایی و یا محصولات دیگر، رقابت در طراحی لیبل کمتر از کیفیت محصول نمی باشد. لیبل یا برچسب مورد نظر که جهت بسته بندی محصول شما طراحی می گردد، به میزان کیفیت محصولی که ارائه می دهید، در جذب مشتری کارآمد است. این امر به ویژه در طراحی لیبل مواد غذایی به گونه چشمگیری ثمربخش می باشد زیرا که از جنبه روانی ترکیب رنگ بندی و ایده پردازی در طراحی لیبل در تمایل اشتهایی فرد و انگیزه خرید آن، اثر قابل ملاحضه ای دارد. موارد استفاده از لیبل به عنوان برچسب و کد، جهت مشخص نمودن اموال یک سازمان و با طراحی ویژه ای جهت بسته بندی محصولات غذایی و کالاهای دیگر کاربرد فراوانی دارد. اساسی ترین عاملی که در طراحی لیبل کالا بی اندازه تاثیر گذار است، ایده پردازی و خلاقیت در طرح داده شده می باشد. مهمترین اصول طراحی لیبل، متناسب بودن طراحی لیبل بسته بندی با محتوای درونی آن می باشد. می بایست خاطر نشان کرد تمام توضیحات نوشتاری راجع به محتوای تشکیل دهنده می بایست کاملا با واقعیت عینی آن، منطبق باشد و حتی طرح گرافیکی ای که به گونه ای اغراق آمیز و خلاقانه ایجاد می شود، نباید از واقعیت محتوای محصول شما فاصله ی زیادی داشته باشد. طراحان برجسته ی این مجموعه با در نظر گرفتن تمایلات و سلایق قشر مخاطبان مورد هدف شما، با خلق ایده هایی نو، طرحی را ارائه می دهند که شما را در بازار رقابتی موجود برجسته جلوه می دهد و چهره ای ماندگار از برند شما را در خاطر مخاطبان ترسیم می نماید. اهمیت طراحی لیبل به ویژه در محصولاتی که دارای تنوع کیفی زیادی نمی باشند، به میزان قابل توجهی تاثیرگذار است. از این نوع موارد می توان به طراحی لیبل عسل، طراحی لیبل بستنی، طراحی لیبل چای، طراحی لیبل خیارشور، طراحی لیبل کنسرو، طراحی لیبل رب گوجه فرنگی و مواردی از این دست اشاره کرد.طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
شماره تماس :
52 71 71 88 - 021 
29 50 72 88 - 021
تماس مستقیم با کارشناس فروش : 80 46 323 0912
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
طراحی لیبل
شماره تماس :
52 71 71 88 - 021 
29 50 72 88 - 021
تماس مستقیم با کارشناس فروش : 80 46 323 0912
شماره تماس :
52 71 71 88 - 021 
29 50 72 88 - 021
تماس مستقیم با کارشناس فروش : 80 46 323 0912
شماره تماس :
52 71 71 88 - 021 
29 50 72 88 - 021
تماس مستقیم با کارشناس فروش : 80 46 323 0912
شماره تماس :
52 71 71 88 - 021 
29 50 72 88 - 021
تماس مستقیم با کارشناس فروش : 80 46 323 0912

طراحی لیبل مواد غذایی

طراحی لیبل مواد غذایی از آن جهت که به غریزی ترین تمایل فرد یعنی گرسنگی و تشنگی باز می گردد، تاثیر مستقیمی بر انگیزه فرد می گذارد و طراحی حرفه ای آن، شخص را به خرید کالا ترغیب می نماید. طراحی لیبل محصولات غذایی در وهله ی اول باید حس پاکیزگی و سالم بودن را به مشتری القا کند. از این رو رنگ های روشن مانند سفید و طرح هایی خلوت و شیک و یا روکشی که خود محصولات قابل مشاهده باشد، به طور قابل ملاحظه ای انگیزه و تمایل فرد را برای خرید محصولات غذایی دوچندان می نماید. آن دسته از محصولاتی که تفاوت چندانی در کیفیت ندارند می بایست در طراحی لیبل مواد غذایی خود مانور بدهند و برند خود را با طراحی لیبلی چشم نواز و گیرا ، در ذهن مخاطبان ماندگار سازند. در طراحی لیبل محصولات غذایی، اغراقی که در ایده طراحی گرافیکی شما وجود دارد نباید خیلی دور از ماهیت حقیقی فرآورده مورد نظر باشد. ضمنا رعایت این مورد در طراحی لیبل مواد غذایی ضروری است که ترکیبات سازنده ی محصول مورد نظر را دقیقا مطابق با محتوای تشکیل دهنده محصول مورد نظر بیان نمایید. چنانچه طراحی لیبل محصولات غذایی از جمله خوراکی ها و تنقلات با توجه به کاراکتر های کارتونی و انیمیشنی محبوب کودکان انجام شود، تاثیر چشمگیری در فروش محصول شما خواهد داشت. در نظر داشته باشید چنانچه برای معرفی محصول خود در رسانه های مختلف تیزر تبلیغاتی ساخته اید و به عنوان آگهی بازرگانی پخش شده است، از تصویر کاراکتر ها و داستانی که برای انتقال پیام خود ساخته اید، در طراحی لیبل مواد غذایی خود استفاده کنید. چرا که بینندگان محصول شما را در رسانه ها و بیل بورد ها با آن تصویر به یاد می آورند و در هایپر مارکت ها و فروشگاه ها آن تصویر تبلیغ شده، برایشان آشنا خواهد بود و مشتری را ترغیب به خرید می نماید.  

طراحی لیبل سی دی که با محتوای خاصی ارائه می گردد، به ویژه اگر جنبه ی آموزشی داشته باشد، می بایست نوشتار آن درباره ی محتوای داخل سی دی اطلاعاتی دهد. این امر در طراحی لیبل cd برای برنامه های سرگرم کننده مانند فیلم و کارتون از جهت تبلیغاتی بسیار تاثیر گذار است. چنانچه برنامه نمایشی و سرگرم کننده داخل سی دی ذخیره شده است، پیشنهاد می گردد در طراحی برچسب سی دی از شخصیت های داخل کارتون یا فیلم استفاده شود و با توجه به ژانر فیلم چنانچه درام یا طنز یا ترسناک باشد، حالت چهره و طراحی مورد نظر گویای سبک آن باشد. در  label design CD , DVDمی بایست در نظر داشت، طراحی سی دی های خام باید به گونه ای ساده و با رنگ سفید یا کرم انجام گیرد زیرا فردی که سی دی را با توجه به نیاز خود رایت می نماید، مسلما با ماژیک میخواهد محتوای رایت شده ی خود را بر روی سی دی بنویسد و اگر طرحی شلوغ و یا رنگ هایی غیر سفید بکار گرفته شود، محتوای نوشته شده خوانا نخواهد بود. علاوه بر طرح لیبل سی دی، طراحی گرافیکی  روی کاور که شامل چند سی دی می باشد، برای تبلیغات برند شرکتی شما می تواند بسیار اثر بخش واقع شود. طراحان این مجموعه با شناسایی درست محتوای داخل سی دی شما، طرحی متناسب و چشم نواز را ارائه خواهند داد که به عنوان طرحی نمونه مطرح خواهید شد. هارمونی و ترکیب رنگ بندی در طراحی و دایره بودن شکل CD,DVD در طراحی گرافیکی می بایست مورد توجه قرار گیرد. مجموعه طرح گندم با طراحان خلاق و مجرب تمامی خدمات طراحی شما به همراه چاپ آن را با کیفیتی در خور برند تجاری تان، تقدیم حضور تان می نماید.

موارد استفاده از لیبل

از موارد استفاده از لیبل می توان به برچسب و کد دهی به اموال اشاره کرد. از دیگر موارد استفاده از لیبل، چاپ شدن آن بر روی بسته بندی ها می باشد که به معرفی محصول و محتویات تشکیل دهنده و برند سازنده آن می پردازد. به عبارتی دیگر اساسی ترین موارد استفاده از لیبل، شناسایی اموال و معرفی محصولات است که درون بسته بندی قرار می گیرند. موارد استفاده از لیبل بسیار گسترده است. از انواع متنوع لیبل می توان به :
 • لیبل حرارتی
 • لیبل متال
 • لیبل کاغذی
 • لیبل اموال
 • لیبل بی رنگ و شفاف
 • لیبل پشت متال
 • لیبل پی وی سی
 • لیبل گچی
 • لیبل وید
 • لیبل سکوریتی
 • لیبل تایوک و لیبل امنیتی
 اشاره کرد. موارد استفاده از لیبل کاغذی بسیار متنوع است و جزو ارزان ترین لیبل های عرضه شده می باشد. لیبل کاغذی در سه نوع گلاسه، نیمه گلاسه و مات قابل ارائه می باشد. جهت چاپ بر روی لیبل کاغذی از ریبون وکس بهره گرفته می شود. موارد استفاده از لیبل پی وی سی هنگامی است که نیاز به لیبلی مقاوم داریم که در مقابل کشیدگی و گسسته شدن تاب بیاورد چرا که دارای خاصیت پلاستیکی می باشد. از موارد استفاده از لیبل متال که از الیاف آلومینیوم ساخته شده است، میتوان به شرایطی اشاره کرد که به مقاوت بالایی در برابر کشیدن نیاز است. چاپ بر روی این نوع لیبل بسیار ماندگار بوده و چنانچه از ریبون زرین با کیفیت بالا استفاده شود، چاپی که بر روی برچسب متال انجام شده است، در مقابل حلال هایی همچون الکل، بنزین و غیره بسیار مقاوم خواهد بود. موارد استفاده از لیبل خرد شونده یا برچسب امنیتی برای پلمپ نمودن انواع بسته بندی و گارانتی قطعات الکترونیکی می  باشد. این نوع لیبل به دلیل جنسی که مشابه آهک و گچ دارد، شکننده و خرد شونده می باشد. مجموعه طرح گندم با طراحانی برگزیده، لیبل یا برچسب محصول شما را به گونه ای طراحی می نمایند که علاوه بر معرفی صحیح محصول شما با تمام ویژگی های موجود، چهره ای ماندگار از برند تولیدی شما را در خاطر مخاطبان ترسیم می کند. لبخند رضایت شما بزرگواران، نخستین هدف ماست.

طراحی لیبل سی دی (label design CD , DVD)

طراحی لیبل سی دی که با محتوای خاصی ارائه می گردد، به ویژه اگر جنبه ی آموزشی داشته باشد، می بایست نوشتار آن درباره ی محتوای داخل سی دی اطلاعاتی دهد. این امر در طراحی لیبل cd برای برنامه های سرگرم کننده مانند فیلم و کارتون از جهت تبلیغاتی بسیار تاثیر گذار است. چنانچه برنامه نمایشی و سرگرم کننده داخل سی دی ذخیره شده است، پیشنهاد می گردد در طراحی برچسب سی دی از شخصیت های داخل کارتون یا فیلم استفاده شود و با توجه به ژانر فیلم چنانچه درام یا طنز یا ترسناک باشد، حالت چهره و طراحی مورد نظر گویای سبک آن باشد. در  label design CD , DVDمی بایست در نظر داشت، طراحی سی دی های خام باید به گونه ای ساده و با رنگ سفید یا کرم انجام گیرد زیرا فردی که سی دی را با توجه به نیاز خود رایت می نماید، مسلما با ماژیک میخواهد محتوای رایت شده ی خود را بر روی سی دی بنویسد و اگر طرحی شلوغ و یا رنگ هایی غیر سفید بکار گرفته شود، محتوای نوشته شده خوانا نخواهد بود. علاوه بر طرح لیبل سی دی، طراحی گرافیکی  روی کاور که شامل چند سی دی می باشد، برای تبلیغات برند شرکتی شما می تواند بسیار اثر بخش واقع شود. طراحان این مجموعه با شناسایی درست محتوای داخل سی دی شما، طرحی متناسب و چشم نواز را ارائه خواهند داد که به عنوان طرحی نمونه مطرح خواهید شد. توضیحات : طرح گندم افتخار طراحی یا چاپ یا عکاسی صنعتی یا طرح ها و عکس ها در شرف پیشنهاد به برنده های درج شده را در لوح ذرین خویش دارد.برخی از تصاویر درج شده در این صفحه به عنوان نمونه و پیشنهاد، طراحی حرفه ای شده است و لزوما با صاحب برند انعقاد قرار داد نشده است. هارمونی و ترکیب رنگ بندی در طراحی و دایره بودن شکل CD,DVD در طراحی گرافیکی می بایست مورد توجه قرار گیرد. مجموعه طرح گندم با طراحان خلاق و مجرب تمامی خدمات طراحی شما به همراه چاپ آن را با کیفیتی در خور برند تجاری تان، تقدیم حضور تان می نماید.

طراحی لیبل بطری

طراحی لیبل بطری یکی از مهم ترین موارد در طراحی لیبل مواد غذایی می باشد. می بایست خاطر نشان کرد طبق آمار رسمی کشور، بخش اعظم مصرف کننده ی نوشیدنی در ایران را قشر جوان تشکیل می دهد. از این رو در طراحی لیبل بطری الزاما می بایست سبک و سلایق قشر جوان جامعه مورد توجه ویژه ای قرار گیرد. عدم تکراری بودن لیبل بطری، یکی از فاکتورهای مهم در میزان فروش محصول شما است. در طراحی برچسب بطری نوشیدنی های سفید رنگ مانند شیر و دوغ، بهتر است طراحی به گونه ای باشد که محتوای داخل مشاهده شود و برچسب (لیبل) پیرامون آن کشیده شود. چنانچه در نظر دارید لیبل بطری خود به گونه ای طرح بزنید که ترکیب رنگ بندی خاصی داشته باشد و داخل آن مشاهده نشود، برای نوشیدنی های رنگ سفید بهتر است، بطری آن نیز به رنگ روشن و بیشتر سفید طراحی گردد. در طراحی بطری آب معدنی می بایست کل بطری در رنگ ها غرق نشود و شکل بی رنگ آب در آن قابل مشاهده باشد و هر طراحی ای که دارید به شکل برچسب به دور بطری مورد نظر پیچیده شود. در طراحی لیبل بطری نوشیدنی های دیگر مانند نوشابه، دلستر و آبمیوه بهتر است به هارمونی کلی دقت کرد. بدین صورت که رنگ نوشیدنی با رنگ بطری و بر چسبی که پیرامون آن کشیده شده، هماهنگی چشم نوازی داشته باشد.

طراحی لیبل عسل

طراحی لیبل عسل یکی از رقابتی ترین موارد در حوزه ی طراحی لیبل است. رقابت در این حوزه بسیار شدید است. تولید کنندگان و عرضه کنندگان این محصول در سراسر کشور در حال رشد و توسعه قابل ملاحظه ای می باشند. از سوی دیگر به دلیل عدم تفاوت چشمگیر در کیفیت عسل های موجود، طراحی لیبل عسل و برندی که معرفی می گردد، تنها شاخص است که مشتری با توجه به آن انتخاب می نماید. از موردی که در طراحی لیبل عسل موظف به رعایت آن هستیم، صداقت در متن نوشتاری لیبل می باشد که می بایست مطابق با محتوای درونی آن باشد. دقت داشته باشید چنانچه مواد افزودنی و یا مواردی دیگر را به فرآورده خود اضافه کرده اید، الزاما موظف هستید که موارد افزوده شده را در ترکیبات آن قید نمایید. از دیگر مواردی که در طراحی لیبل می بایست به آن توجه داشت، تکراری نبودن طرح با حفظ شباهت آن به کندوی عسل یا رنگ عسل می باشد. چرا که طرح لیبل عسل هایی که در بازار موجود می باشند، تقریبا مشابه به هم و به رنگ عسل و به شکل کند و به همراه تصویر زنبور هستند. ممتاز کردن طرح شما میان طرح های موجود در بازار مستلزم تیم طراحی حرفه ای و مجربی می باشد که بتواند با ابتکاری خارق العاده، شما را به این جایگاه برساند و میان کثیری از افراد جامعه برند شما را جاودانه سازد.

طراحی لیبل محصولات غذایی

طراحی لیبل محصولات غذایی بصورت خلاقانه و همراه با ایده پردازی های مناسب در جهت معرفی هرچه بهتر محصول صورت می پذیرد.

و از آن در جهت افزایش میزان تولید و کاهش هزینه های کالا برای ارائه هر چه بهتر محصول به مصرف کنندگان  استفاده میشود.

اصول طراحی لیبل

نخستین اصول طراحی لیبل متناسب بودن نوشتار و طراحی گرافیکی لیبل با محتوای کالای مورد نظر می باشد. باید خاطر نشان کرد صداقت در شرح کیفیت کالا، اولین عامل ماندگاری مشتری و خرید مجدد آن می باشد. دومین اصول طراحی لیبل که به قریحه و استعداد ذاتی طراح باز می گردد، ایده پردازی و خلاقیتی است که با در نظر گرفتن علایق و سلایق گروه مصرف کنندگان مورد هدفتان، ارائه می گردد. در این مرحله می بایست دقت گردد طرحی که ارائه می گردد، تکراری نباشد و در چند صدم ثانیه توجه مشتری را به سوی خود جلب نماید. این امر به ویژه در لیبل خوراکی ها و مخصوصا تنقلات صدق می نماید. در نظر بگیرید کودکی که همراه والدین خود به هایپر مارکت می رود، تنها چیزی که در نگاه اول آن را جذب می نماید، طراحی لیبل خوراکی می باشد. بسیاری اوقات مشاهده شده است، مرغوبیت کالایی نسبت به کالای دیگر بیشتر است ولی به دلیل طراحی لیبل خاصی که کالای دوم داشته، مشتریان بیشتری کالای دوم را انتخاب کرده اند و مزاجشان با آن طعم سازگار می شود. از این جهت طراحی لیبل محصولات دیگر بعضا در رقابت شدیدی با کیفیت محصول شما قرار می گیرد. سومین اصول طراحی لیبل، ویژگی های ساختار گرافیکی و هماهنگی آن به هنگام چاپ می باشد، از جمله این موارد می توان به اندازه و ابعاد، تک رنگ و یا چهاررنگ چاپ شدن آن و طرح تیغ آن اشاره کرد. می بایست خاطر نشان کرد سفارش هایی وجود دارند که به دلیل عدم آگاهی از تکنیک طراحی و صنعت چاپ، اندازه و ابعاد غیر متعارفی درخواست می کنند که پیشنهاد می گردد قبل از تصمیم گیری برای ایده مورد نظرتان با کارشناسان مربوطه این مجموعه تماس حاصل فرمایید.تیم چیره دست مجموعه  طرح گندم با رعایت تمامی اصول طراحی لیبل، طرحی خیره کننده برای معرفی محصول شما میان مردم می آفریند.

طراحی لیبل زونکن با نمایی ویژه از لوگو سازمانی شما، ست اداری شما را بسیار شکیل خواهد کرد. طرح لیبل زونکن از این جهت که زونکن می تواند به عنوان هدایای تبلیغاتی ارائه گردد، بسیار حائز اهمیت است و مستلزم طراحی ماهر است که از تاثیر ترکیب بندی و رنگ ها بر روی مخاطب آگاهی داشته باشد. این مجموعه طراحی برچسب زونکن و تمامی اموال داخل سازمانی را با جلوه ای تماشایی و چشم نواز ارائه می دهد. در این مجموعه طراحی لیبل رایگان برای موسسات خیریه انجام می گیرد. برای آگاهی از قیمت طراحی لیبل های گوناگون می توانید با کارشناسان مربوطه و شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

طراحی لیبل دوغ

در طراحی لیبل دوغ با توجه به سفیدی رنگ بودن، پیشنهاد می گردد بطری بی رنگ باشد و محتوای درونی آن مشاهده گردد و لیبل شما در اواسط استوانه بطری به شکل برچسب با طرحی چشمگیر کشیده شده باشد. طراحی برچسب دوغ خود را بعد از یک دوره می توانید تنوع دهید و تغییر دهید و این تنوع در دوره ی زمانی مناسب، برند شما را نزد مخاطبان جذاب جلوه می دهد. خروجی چاپ لیبل دوغ به طور معمول به صورت بر چسبی ارائه می شود که حاوی برند محصول و ترکیبات سازنده ی آن می باشد.

طراحی لیبل رایگان

یکی از پیشنهادات مجموعه طرح گندم به مشتریان خود که بسیار مورد توجه و عنایت قرار گرفته طراحی رایگان برای محصولات چاپیست. که طراحی لیبل رایگان یکی از خدمات مجموعه طرح گندم می باشد.

طراحی لیبل قارچ

طراحی لیبل قارچ در گونه های متفاوتی قابل ارائه می باشد. طرح لیبل قارچ شما در حالتی که قارچ ها به طور خام عرضه گردند، بهتر است با روکش سلفونی به گونه ای که قارچ ها مشاهده گردند، ارائه شود و برچسب برای معرفی برند با سایز متناسب بر روی آن زده شود. در حالتی که قارچ ها خام نمی باشند و به شکل کنسرو یا اشکال گوناگون دیگر عرضه شوند در طراحی لیبل قارچ خود با هر ترکیب و رنگ بندی ای که مد نظرتان است می بایست تصویر واضح از قارچ بر روی آن باشد تا مشتری به راحتی انتخاب نماید.

قیمت طراحی لیبل

آدرس : تهران - میدان آرژانتین - خیابان 21 وزرا - پلاک 9 - واحد 3 | شماره تماس : 52 71 71 88 - 021 و 29 50 72 88 - 021 | پست الکترونیک : info[at]tarhegandom.com | © تمامی حقوق مطالب برای شرکت تبلیغاتی طرح گندم محفوظ می باشد