تقویم تبلیغاتی، رومیزی، دیواری

تقویم تبلیغاتی یکی از پر درخواست ترین مواردی است که در پایان سال جاری و آغاز سال جدید در زمینه های متفاوتی مانند ست اداری یک شرکت، هدایای تبلیغاتی در دو صورت متداول تقویم دیواری تبلیغاتی و تقویم رومیزی سفارش داده می شود. تقویم رومیزی سال 98 یکی از کاربردی ترین لوازم کارکنان یک شرکت یا سازمان می باشند. مزیت تقویم رومیزی ماهانه این است که فرد با یک نگاه تمامی روزها و مناسبت های یک ماه را به راحتی مشاهده می نماید و از آن برای برنامه ریزی ها و امور کاری خود می تواند استفاده نماید.

در اواخر سال جاری، ارائه تقویم رومیزی 1398 – 2019 می تواند مفید ترین هدایای تبلیغاتی باشد که جهت تبلیغات برند مجموعه ی خود می توانید در اختیار افراد قرار دهید. تقویم دیواری فصلی یا 12 برگ نیز یکی از پرطرفدار ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می گردد که چنانچه مخاطبان مورد هدف شما خانواده باشد، انتخاب فوق العاده ای جهت تبلیغات می باشد.

در تقویم رومیزی سال 98 بسته به سلیقه و طرح شما در اولین صفحه و یا دو برگ آخر تقویم، تبلیغاتی موثر از برند تجاری شما، طراحی و چاپ خواهد شد.

ارائه هدایای تبلیغاتی مانند: تقویم رومیزی و تقویم دیواری در نمایشگاه ها ، سمینارها، سخنرانی ها و حتی در فروشگاه ها برای ارائه به مشتریان، هدیه تبلیغاتی بسیار مناسبی می باشد. زیرا که هر فردی از جامعه در سال جدیدی که پیش رو دارد نیاز به مورخ روزهای سال جدید دارد و هیچ کس نیست که نیازی به آن نداشته باشد.

یکی از مهمترین مواردی که در تبلیغات از طریق: قویم تبلیغاتی، تقویم رومیزی و تقویم دیواری می بایست به آن توجه ویژه ای شود، طراحی گرافیکی تبلیغاتی است که چطور با تاثیر گذاری چشمگیر و ترکیب رنگ بندی ای چشم نواز و به تصویر کشیدن لوگو و نام تجاریتان، مخاطب را جذب می کند. از مهمترین عوامل این تاثیرگذاری می توان به عکاسی صنعتی از محصول مورد نظرتان اشاره کرد که با کیفیتی ویژه و تحت نظر تیم عکاسی حرفه ای تصویری خیره کننده و گویا از سوژه مورد نظر شما ایجاد خواهد نمود. در نظر داشته باشید که به هنگام چاپ تنها عکاسی صنعتی از تصویر می باشد که می تواند به هنگام چاپ خروجی با کیفیتی در اختیار شما قرار دهد. علاوه بر این مسائل ذوق هنری گرافیست را نباید دست کم گرفت چرا که با آفرینش طرح های گرافیکی می تواند تاثیر چشمگیری بر روی جذب مخاطب بگذارد.

پس از تکمیل مرحله طراحی به مرحله ی چاپ می رسیم. اهمیت این موضوع که طراحان گرافیکی شما با صنعت چاپ آشنایی داشته باشند، امری ضروری است. آگاهی گرافیست از صنعت چاپ موجب می گردد که در هنگام طراحی به ترکیب رنگ ها و ابعاد دقت نماید چرا که بعضی رنگ ها به هنگام چاپ شاید با انتظار سفارش دهنده منطبق نگردد از این رو بهتر است در ابتدای امر این تمایز مشخص گردد. از سوی دیگر زمانی که با یک مجموعه ای همکاری می نمایید که از ابتدای کار طراحی تا انتهای چاپ آن را خودش انجام می دهد، هم از لحاظ مالی مقرون به صرفه است، هم به دلیل انسجام و پیوستگی مراحل کاری از لحاظ کیفیتی و زمان تحویل کار انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.

تقویم تبلیغاتی
تقویم تبلیغاتی
تقویم تبلیغاتی
چاپ تقویم رومیزی ارزان
تقویم تبلیغاتی رومیزی
تقویم تبلیغاتی
چاپ تقویم
چاپ تقویم رومیزی
تقویم تبلیغاتی
تقویم تبلیغاتی
تقویم دیواری چهار برگ بزرگ سایز 50*35
تقویم دیواری
تقویم دیواری چهار برگ کوچک سایز 25*35
تقویم تبلیغاتی
تقویم تبلیغاتی
تقویم دیواری تک برگ بزرگ سایز 50*35
تقویم دیواری تک برگ بزرگ سایز 50*35
تقویم دیواری تک برگ ایستاده کوچک سایز 48*23
تقویم دیواری تک برگ ایستاده کوچک سایز 48*23
به ما امتیاز دهید!