استند یا رول آپ نمایشگاهی

استند نمایشگاهی ایکس و استند نمایشگاهی ال، دو نوع دیگر از انواع استند هستند که مانند استند رول آپ طرح چاپ شده‌ی نصب شده بر رویشان امکان جمع و لوله شدن ندارد. طرح چاپ شده از جنس ضد آب بوده و می تواند در محیط های بیرونی مورد استفاده قرار گیرد، همچنین در مقابل تابش خورشید مقامت خوبی دارد. بهتر است از طرحی با کیفیت بسیار بالا برای چاپ و نصب کردن بر روی این محصول استفاده کنید، زیرا ابعاد بزرگ چاپ نهایی باعث کم شدن کیفیت تصویر می‌شود و اگر از تصویر با کیفیت بالا استفاده کنید نتیجه نهایی بسیار رضایت بخش تر خواهد شد. شکل پایه ای که در پشت استند نمایشگاهی ایکس قرار می گیرد به شکل حرف ایکس بوده و شکل پایه ای که در پشت استند نمایشگاهی ال قرار می گیرد به شکل حرف ال می باشد. این دو نوع استند از نوع رول آپ قیمت کمتری دارند زیرا احتیاج به موتور گردان برای جمع کردن طرح چاپ شده شان ندارند، سبک و قابل حمل بوده و طرح نصب شده روی آنها نیز قابل تعویض می باشد، بنا بر این می توان به دفعات از آنها استفاده کرد. استفاده از استند نمایشگاهی مقرون به صرفه بوده و طرفداران بسیاری دارد، بیشترین استفاده از آن در همایش ها و رخداد های نه چندان بزرگ می باشد، البته در نمایشگاه های بزرگ و رخداد های پر اهمیت نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. کم هزینه بودن استند نمایشگاهی در جذب طرفداران بسیار آن تاثیر داشته و اگر از طراحی خوبی روی آن استفاده کنید کاملا نیازهای تبلیغات محیطی شما را جواب گو می باشد. پایه قرار گرفته در پشت استند نمایشگاهی ایکس و استند نمایشگاهی ال به صورت مجزا بوده و می توانید آنها را جدا کرده و به راحتی جا به جا کنید. پایه های استند  از جنس قابل شستشو بوده و می توان آنرا را به تمیز کرده و در محیط های بیرونی که در مقابل بارش باران و رطوبت قرار می گیرند، استفاده کنید.

 

سفارش استند نمايشگاهی و رول آپ

رول آپ استند یکی از انواع استند نمایشگاهی می باشد، که شما جهت معرفی و ارائه برند و خدمات خود به دیگران به آن احتیاج دارید. رول آپ یکی از ابزار هاییست که می توانید از آن بهره گرفته و  کار و خدماتتان را معرفی کرده و به جذب مشتری بپردازید. رول آپ استند تشکیل شده از یک صفحه چاپ شده و پایه ای سبک که می توانید آنرا در مکان های مورد نظر خود مانند نمایشگاه ها، فروشگاه ها، همایش ها، اجتماعات صنفی، مکانهای عمومی و به طور کلی هر مکانی که شما تمایل به استفاده از ابزاری برای اطلاع رسانی به دیگران دارید قرار داده و هر زمان که تمایل داشته باشید آنرا جمع کنید. ساختار سبک رول آپ باعث می شود به سهولت آنرا جابه جا کرده، سر هم کرده و از هم جدا کنید.

طرح گندم با در دست داشتن کادر حرفه ای مجرب در زمینه طراحی توانسته است در بین رقبای خود بدرخشد.از دیگر خدمات مجموعه طرح گندم می توان به طراحی استند نمایشگاهی و رول آپ اشاره کرد. برای دریافت مشاوره و همچنین دریافت نمونه کار استند نمایشگاهی و رول آپ با کارشناسان واحد طراحی تماس بگیرید.

از سازه های سبک نمایشگاهی می توان به استند نمایشگاهی اشاره کرد که انواه مختلفی دارد. یک انتخاب عالی برای کسانی که در محیط های سربسته فعالیت می کنند. شما می توانید از پاپ آپ و رول آپ در نمایشگاه، کتابخانه، فروشگاه، همایش و کنفرانس ها، سمینارها و… استفاده نمایید.

رول آپ استند در دنیای تبلیغات مانند شناسنامه شما می باشد که دیگران با نگاه کردن به آن شما را می شناسند و در مورد شما قضاوت می کنند گروه طرح گندم به شما کمک می کند با طراحی حرفه ای و همچنین تبلیغاتی موثر بتوانید کسب و کار و خدمات خود را به شایستگی به دیگران معرفی کرده و به وسیله این ابزار بسیار کاربردیه تبلیغاتی (رول آپ) مشتریان زیادی جذب کنید. گروه طرح گندم خدمات مختلف تبلیغاتی را نیز به شما ارائه می کند که از آن جمله طراحی و چاپ رول آپ استند می‌باشد، ما با در اختیار داشتن تیم طراحی متخصص به شما کمک می کنیم با صرف هزینه ای مناسب بتوانید تصویری ماندگار و درخور توجه از خود در ذهن مشتران خود بسازید.

انواع رول آپ استند

رول آپ در سایز ها و انواع مختلفی به شما ارائه می شود:
  • رول آپ استند ساده یک طرفه : به این صورت می باشد که از پایه ی سبک افقی و پایه ای عمودی که نقش ستون را بر عهده دارد تشکیل شده و طرح چاپ شده شما به وسیله فنر درون پایه آن جمع می شود و همین امر باعث حمل و نقل آسان و همچنین محفوظ ماندن طرح چاپ شده شما باشد.
  • رول آپ استند ساده دو طرفه : به صورتی می باشد که شما می توانید دو طرح چاپ شده مختلف به صورت پشت به پشت روی آن نصب کنید و مانند نوع یک طرفه رول آپ نیز به صورت فنری جمع شده و در هنگام نیاز به جا به جایی فضای کمتری اشغال می کند.
  • رول آپ استند پایه پهن به دلیل پهن تر بودن پایه آن قابلیت حفظ تعادل بیشتری دارد و می توان طرح چاپ شده با ابعاد بزرگتری بر روی آن نصب کرد، زمانی که شما می خواهید از رول آپ استند نمایشگاهی در مکانهای شلوغ و یا پر رفت و آمد و یا در فضای باز که عوامل جوی بر آن اثر گذار هستند، استفاده کنید، می توانید از این نوع رول آپ بهره گرفته و تبلیغات خود را به صورت مطئن تری انجام دهید.
  • رول آپ استند گردان : رول آپ استند گردان نوعی از رول آپ می باشد که دارای موتور بوده و قابلیت گرداندن طرح چاپ شده شما را دارد، در دنیای تبلیغات فرصتهای کمی برای ارائه و معرفی وجود دارد و باید بهترین استفاده از این فرصتها انجام شود. رول آپ استند گردان به شما این امکان را می دهد که طرح چاپ شده بزرگتری که حاوی مطالب بیشتری برای شناساندن شما به دیگران می باشد را روی یک پایه به نمایش بگذارید، همچنین گردان بودن این نوع رول آپ باعث جلب توجه بیشتری برای دیگران می شود.
  • استند ایکس و استند ال، دو نوع دیگر از انواع استندهای تبلیغاتی هستند که مانند استند رول آپ طرح چاپ شده ی نصب شده بر رویشان امکان جمع و لوله شدن ندارد. شکل پایه ای که در پشت استند ایکس قرار می گیرد به شکل حرف ایکس بوده و شکل پایه ای که در پشت استند ال قرار می گیرد به شکل حرف ال می باشد. این دو نوع استند از نوع رول آپ قیمت کمتری دارند. سبک و قابل حمل بوده و طرح نصب شده بر روی آنها نیز قابل تعویض می باشد، بنا بر این می توان به دفعات از آنها استفاده کرد.
مشاوران گروه طرح گندم جهت خریداری انواع استند تبلیغاتی، طراحی  انواع محصولات تبلیغاتی، چاپ  هر نوع طرح تبلیغاتی و خدمات عکاسی صنعتی در تمامی ساعات اداری به صورت رایگان به شما مشاوره می دهند و آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.
استند نمایشگاهی
استند نمایشگاهی
استند نمایشگاه
Roll-up-exhibition-kimia-shangarf.jpg
Roll-up-exhibition-kimia-shangarf.jpg
Roll-up-exhibition-kimia-shangarf.jpg

انواع استند بر اساس سایز

نوع محصول سایز قیمت
استند کانتر ویژه 80
استند کانتر شبکه ایی 85
استند کانتر ام دی اف 90
استند کانتر ایزی 100
استند کانتر پی وی سی (PVC) 120
استند کانتر سمپلینگ 240
برای دریافت قیمت و مشاوره رایگان با کارشناسان واحد فروش تماس بگیرید.
 52 71 71 88 – 021
نوع محصول سایز قیمت
استند پاپ آپ 1*3
استند پاپ آپ 2*3
استند پاپ آپ 3*3
استند پاپ آپ 4*3
استند پاپ آپ 5*3
استند پاپ آپ 6*3
استند پاپ آپ 3*4
استند پاپ آپ 4*4
استند پاپ آپ 5*4
استند پاپ آپ 6*4
استند پاپ آپ 7*4
پاپ آپ پروداکت

استند پرتابل نمایشگاهی

استند نمایشگاهی بخشی از سازه‌های نمایشگاهی محسوب می گردد که بهره گیری از آن، جهت برپایی غرفه مورد نظرتان در نمایشگاه اجتناب ناپذیر است. جهت شرکت در فستیوال های موجود و ارائه خدمات یا محصولات در غرفه خود بی گمان به استند نمایشگاهی، میز کانتر نمایشگاهی، رول آپ، پاپ آپ نمایشگاهی، پنل نمایشگاهی، کاتالوگ استند، پوستر استند و مواردی از این دست نیاز پیدا خواهید کرد. کاربرد پاپ آپ و رول آپ در همایش ها و کنفرانس ها، کتابخانه ها، سمینار ها، فروشگاه ها ، نمایشگاه ها سهم قابل توجهی را به خود اختصاص داده است. کیفیت سازه های نمایشگاهی و طراحی چشمگیر و چاپی مرغوب از مزیت های رقابتی یک برند تولید کننده می باشد. طرحی که بر روی سازه های نمایشگاهی غرفه ی شما به چاپ می رسد، یکی از بهترین شیوه های تبلیغاتی برای برند تجاری محصولات یا خدمات شما محسوب می گردد. ایده پردازی و ابتکار می تواند نمایی جذاب و خیره کننده از برند محصول یا خدمات شما را به نمایش بگذارد که در جذب مشتری به سوی غرفه شما تاثیر بسزایی خواهد گذاشت. از این رو مجموعه طرح گندم با طراحانی برجسته و خلاق در زمینه گرافیکی و کادری متخصص در حیطه چاپ، برخی از سازه های نمایشگاهی مانند استند کانتر ویژه با سایز 80، استند کانتر شبکه ایی با سایز 85، استند کانتر ام دی اف با سایز 90، استند کانتر ایزی با سایز 100، استند کانتر پی وی سی (PVC) با سایز 120، استند کانتر سمپلینگ با سایز 240، پاپ آپ پروداکت و استند پاپ آپ از سایز 1*3  تا  6*3 و  3*4  تا  7*4، رول آپ و یا استند ساده یک طرفه، استند و یا رول آپ دو طرفه ، رول آپ و استند گردان، رول آپ و استند هالوژن دار و استند ها و رول آپ هایی که در سایزهای 80 ،85 ،90 ،100 ،120 ،240  با طراحی چشم نواز و کیفیت چاپی ممتاز، تقدیم حضورتان می نماید. از دیگر مزیت رقابتی استند ها و رول آپ ها و پاپ آپ ها، فضای جایگیری اندک و حمل و نقل آسان و چرخ دار بودن کیف آن است که بسیاری از کارها را برای شما ساده می سازد. در طراحی پاپ آپ نمایشگاهی می بایست در نظر داشته باشید 2 تا سه سانتی متر متن نوشتاری و طرح اصلی خود را با خط برش فاصله دهید، که این محدوده ی امن شما می باشد تا دچار مشکل نشوید. دقت داشته باشید در طراحی نمای پاپ آپ یا رول آپ خود از رنگ های سازمانی منحصر به فردی خود استفاده نمایید.

 

سفارش رول آپ نمایشگاه

رول آپ چیست؟

استند نمایشگاهی انواع متفاوتی دارد که رول آپ را می توان از پر استفاده ترین آن در بین عموم دانست. رول آپ را می توان در اندازه و اشکال های مختلف طراحی کرد، قابلیت انعطاف پذیری و همچنین باز بسته کردن راحت از مزایای رول آپ می‌باشد. از رول آپ عریض نیز می‌توان به عنوان محبوب ترین رول آپ دانست. حمل و نقل، همچنین نصب راحت را می توان از میزیت های رول آپ دانست.

انواع رول آپ بر اساس اندازه

نوع محصول سایز – توضیحات قیمت
استند، رول آپ 80
استند، رول آپ 85
استند، رول آپ 90
استند، رول آپ 100
استند، رول آپ 120
استند، رول آپ 240
رول آپ، استند ساده یک طرفه
رول آپ، استند دو طرفه
رول آپ، استند گردان
رول آپ، استند هالوژن دار

به ما امتیاز دهید!