• 02188717152
  • 09120044761
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 8:30 الی 19
فقط طراحی کافی نیست !

خلاقیت

خلاقیت

خلاقیت

تجربه

تجربه

تجربه

ایده پردازی

ایده پردازی

ایده پردازی

Slider

معنای طراحی و گرافیک

طراحی گرافیک تشکیل شده است از طراحی و اجرای حروف فارسی یا لاتین، تصویر سازی ،عکاسی و چاپ این اصطلاح اولین بار توسط ویلیام ادیسون دیگینز بعد از جنگ جهانی دوم به کار برده شد. جالب است بدانید
به بیان ساده طراحی گرافیک را می توان به فرآیند ارتباطات بصری و بکار گیری از محتوا ( متن، تصاویر، ترکیب رنگ).
طراحان گرافیک شرکت تبلیغاتی طرح گندم از روش های مختلفی برای خلق آثار استفاده می کند که همه ی طراحان عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران هستند.
بهتر است قبل از شروع با طراح خود جلسه ای تشکیل داده و با یکدیگر به تبادل اطلاعات بپردازید نیاز های خود را شفاف به طراح بگویید تا طراح با  تمرکز بهتری کار شما را انجام دهد. در ابتدای طراحی از طراح بخواهید تا نقشه کار را بکشد تا بتوانید پیغام مورد نظر را به خوبی به مخاطب انتقال دهید. هر چقدر انتقال پیام توسط طراحی انجام شده راحت تر باشد، کاربر بیشتر جذب می شود.  

طراحی و گرافیک | Graphic design

طراحی و گرافیک

ترکیب بندی امری مهم در طراحی گرافیک

ترکیب بندی یا به زبان فرانسه Composition (کمپوزیسیون) به معنای تنظیم فضای بخش می باشد. در ترکیب بندی باید اصول ترکیب بندی را رعایت نمود. ممکن است هر طرحی مورد پسند شما یا طراح نباشد ولی توجه کنید که اصول طراحی و ترکیب بندی باید با استاندارد جلو رود تا در هنگام چاپ و استفاده از خروجی دچار اشکال نشوید. متن، عکس و سایر محتوا هر کدام عناصری هستند که باید در جایگاه خود قرار بگیرند.

طراح موظف است با نظم بخشیدن و ترکیب کردن محتوا طراحی شما را سازماندهی کند به طوری که عامه پسند و جذاب باشد.

با استفاده از اشکال هندسی(مربع، دایره، مستطیل، لوزی و دیگر اشکال ) به محتوای  شما نظم و ترتیب دهد.

برای داشتن طرحی جذاب و مخاطب پسند نیاز است از تایپ و گرافی، هنرهای بصری و تکنیک های صفحه آرایی استفاده کرد.

از تایپ و گرافی می توان برای طراحی کاتالوگ، طراحی لوگو، طراحی بروشور، طراحی ست اداری، طراحی پوستر، طراحی جعبه، طراحی لیبل، طراحی بیلبورد تبلیغاتی و حتی طراحی سایت نیز استفاده نمود.

آدرس : تهران - میدان آرژانتین - خیابان 21 وزرا - پلاک 9 - واحد 3 | شماره تماس : 52 71 71 88 - 021 و 29 50 72 88 - 021 | پست الکترونیک : info[at]tarhegandom.com | © تمامی حقوق مطالب برای شرکت تبلیغاتی طرح گندم محفوظ می باشد