• 02188717152
  • 09120044761
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 8:30 الی 19

چاپ یادداشت تبلیغاتی

از پر کاربرد ترین اغلام در اوراق و ست اداری می توان به یادداشت تبلیغاتی اشاره کرد.با  استقبال گسترده ارگان های دولتی و خصوصی و همچنین مصرف کنندگان یکی از پرکاربرد ترین و محبوب ترین ابزار تبیلغاتی در محیط کاری می باشد.

یادداشت تبلیغاتی را می توان در اندازه های مختلف دسته بندی کرد که سایز های a5 و کوچکنر به دلیل کم حجم و قابل حمل بودن محبوبیت بیشتری دارد.

در یادداشت تبلیغاتی می توان از طرح ها و رنگ بندی های مختلفی با سلیقه مخاطبان طراحی و چاپ کرد.در یادداشت های تبلیغاتی می توان در قسمت پایین آن اطلاعتی از قیبیل : آدرس، شماره تماس ، آدرس سایت و ... قرار داد.

صحافی دفترچه یادداشت تبلیغاتی :

دفترچه تبلیغاتی را می توان به دو شکل صحافی کرد : سیمی و سر چسب.

همچنین در صورت نیاز می توانید جلد دفترچه را از جنس کاغذ و یا پلاستیک انتخاب کنید.

 

می توان از قابلیت های خوب دفترچه یادداشت تبلیغاتی به جدا سازی هر برگ در یادداشت اشاره کرد.

چاپ و طراحی یادداشت های خلاق و متفاوت می تواند تا مخاطبان را جذب و بر میزان اعتبار شما بیفزاید.

چاپ یادداشت تبلیغاتی
چاپ یادداشت تبلیغاتی
چاپ یادداشت تبلیغاتی
چاپ یادداشت تبلیغاتی
چاپ یادداشت تبلیغاتی
چاپ یادداشت تبلیغاتی
چاپ یادداشت تبلیغاتی
چاپ یادداشت تبلیغاتی

چگونه یک کار چاپی با صرفه انجام دهیم ؟

محاسبه قیمت چاپ یادداشت تبلیغاتی


انجام یک کار چاپی با صرفه ، نیاز به آگاهی از مراحل مختلف کار دارد.از جمله اشراف به شیوه های مختلف شند ، نحوه ی کار ماشین چاپ ، ابعاد کاغذ های موجود در بازار ، مراحل تکمیلی پس از چاپ ، صحافی و ... و هماهنگی با کنندگان کار لازم است.در این صورت است که امکان محاسبات دقیق و انتخاب شیوه اقتصادی کار ، میسر می شود.

کاغذ ، اساسی ترین ماده مصرفی است که رو هزینه های یک کار چاپی ، اثر می گذارد.بنابراین مهم ترین کار ، کاهش مصرف کاغذ در فرایند چاپ است.گاهی کاغذ مصرفی برای انجام یک پروژه چاپی ، از نوع بسیار مرغوب و گران قیمت است.بنا براین بایستی از مصرف بی مورد هر برگ آن جلو گیری گردد
آدرس : تهران - میدان آرژانتین - خیابان 21 وزرا - پلاک 9 - واحد 3 | شماره تماس : 52 71 71 88 - 021 و 29 50 72 88 - 021 | پست الکترونیک : info[at]tarhegandom.com | © تمامی حقوق مطالب برای شرکت تبلیغاتی طرح گندم محفوظ می باشد