• 29 50 72 88 - 021
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Slider
عکاسی صنعتی از ابزار آلات سبک و سنگین

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

عکاسی صنعتی از ابزار آلات سبک به دو دسته عکاسی از لوازم با ابعاد کوچک و ابعاد بزرگ تقسیم بندی می گردند. چنانچه عکاسی از وسایل کوچک با ابعاد متوسط یا کوچک مد نظرتان باشد، عکسبرداری در استودیو انجام می گیرد. در غیر این صورت جسم هر چقدر هم که سبک باشد چنانچه ابعاد بزرگی داشته باشد، حمل و نقل آن بسیار مشکل است، از این رو بهتر است تیم عکاسی در همان مکان قرار گیری اصلی آن کالا حضور پیدا کنند و عکسبرداری در آنجا انجام گیرد.عکاسی از محصولات کوچک معمولا در آتلیه عکاسی انجام می گیرد. از انواع این محصولات کوچک می توان به لوازم آرایشی و بهداشتی، طلا و جواهر آلات، ساعت، موبایل و موارد از این قبیل اشاره نمود.عکاسی صنعتی از ابزار آلات سنگینعکاسی از ابزار آلات سنگین نیز در دو قسمت مجزای حمل و نقل آسان و حمل و نقل سخت انجام می گیرد. در صورتی که کالای مورد نظر سنگین ولی قابل حمل باشد برای نور پردازی بهتر می توان در استدیو عکاسی از آن عکسبرداری نمود. عکاسی از لوازمی که سنگین و غیرقابل حمل هستند به دلیل عدم جا به جایی و حمل آن به استدیو یا آتلیه می بایست حتما در همان مکانی که قرار دارند، عکسبرداری از آنها انجام گیرد. از این گونه لوازم سنگین که حمل و نقل آنها بسیار مشکل است می توان به دستگاه ها و ماشین آلاتی که در خط تولید کارخانه ها قرار دارند، اشاره کرد. عکاسی از ابزارآلات سبک و سنگین در نورپردازی و تنظیم زوایا تفاوت خاصی ندارند چرا که سطح مات یا براق جسم و رنگ روشن و تیره و طرح های متفاوت بر روی آن، دارای اهمیت می باشد.عکاسی صنعتی از اشیاء براق

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

عکاسی صنعتی از اشیاء براق در انواع و جنس های متفاوتی مانند فلز یا استیل، جواهرآلات، شیشه، بلور، کریستال و هر جنسی که درخشندگی روی سطح آن وجود دارد، بسته به میزان رفلکس و ویژگی های منحصر به فرد آن در زوایا و نورپردازی متفاوتی انجام می گیرد.لازم به ذکر است در این نوع عکاسی از فن بک لایت برای عکسبردای بهره گرفته می شود.به هنگام عکاسی از لوازم براق مانند کریستال، بلور و شیشه می بایست شکست ها، زوایای نوری و انحنای جسم شیشه ای کاملا رعایت گردد و تمامی ریزه کاری ها در تصویر به خوبی قابل مشاهده باشد. ضمنا جنس بلور نسبت به شیشه شفاف تر می باشد و زوایای  نوری مخصوص به خود را دارد که تنها عکاسی حرفه ای قابل به تشخیص آن می باشد.عکاسی از وسایل براقی که از جنس فلز یا استیل هستند به دلیل صیقلی بودن سطح آن، از خط و خشی ساده تا یک پرز را هم نشان می دهد. بدین جهت می بایست نمونه ای را انتخاب نمایید که هیچگونه خشی بر روی آن موجود نباشد و کاملا تمیز و براق شده باشد و هیچگونه پرزی بر روی آن قرار نداشته باشد. رنگ اجسام نیز در نورپردازی و شدت کنتراست نور محیط فاکتور مهمی می باشد که می بایست به آن توجه نمود. رنگ های روشن و شیری به دلیل انعکاس نور باید دقت ویژه ای در نورپردازی آن صورت گیرد. ضمنا بعضی صفحات دارای رنگ روشن، ترکیبات طرح داری دارند که مشبک یا دو مدل می باشد، در عکاسی این مدل اجسام، نورپردازی می بایست به گونه ای صورت گیرد تا با وضوحی کامل این گونه ترکیبات پس زمینه و مشبک به راحتی قابل مشاهده باشند.در هنگام عکاسی تبلیغاتی از شیشه، بلور و کریستال و اجسامی با رنگ روشن بهتر است از پس زمینه ی تیره مانند مشکی یا قهوه ای بهره بگیرید. 


عکاسی صنعتی از خط تولید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

در عکاسی صنعتی از خط تولید به دلیل خطی قرار گرفتن ماشین آلات و دستگاه ها بهتر است به همراه تجهیزات تیم عکاسی،  سه پایه ای نیز به همراه داشته باشید تا عکسی که می گیرید به دلیل انحنا یا خطای دست، افقی بودن خط تولید را بر هم نزند و کاملا صاف و مستقیم عکسبرداری انجام گیرد تا خط مستقیم تولید به درستی به تصویر کشیده شود. عکاسی از خط تولید کارخانه ها و آزمایشگاه ها تنها تفاوتی که دارد در نورپردازی آن می باشد. چرا که معمولا آزمایشگاه ها به گونه ای ساخته می شوند که از نور آفتاب به داخل جلوگیری شود و معمولا برای تامین نور مورد نیاز از برق استفاده می نمایند. چنانچه در آزمایشگاه ها شدت نور در قسمت های مختلف آزمایشگاه یکی باشد، عکسبرداری به راحتی قابل انجام است و نیاز به نورپردازی مصنوعی ندارد. ولی عکاسی از خط تولید کارخانه ها به دلیل وجود نور خورشید از نورگیرهای مختلف استفاده می گردد و موجب ایجاد تفاوت شدت نور در بخش های مختلف یک سوله یا کارگاه می شود و منجر به رنگی شدن یا سیاه شدن یا درخشش غیر متعارف در عکس شود. از این رو در عکاسی صنعتی از خط تولید کارخانه ها و کارگاه ها بهتر است شب هنگام عکسبرداری انجام گیرد. با ایجاد نورپردازی مصنوعی در کارگاه ها می توانید عکس مربوطه را با کیفیتی متناسب ارائه دهید. چنانچه فضای صنعتی به حدی بزرگ باشد که نتوان نورپردازی مصنوعی انجام داد بهتر است از نورهای موجود در کارگاه و یافتن زاویه ای مناسب عکسبرداری را انجام داد. یکی از مهمترین نکاتی که عکاس در عکاسی از خط تولید می بایست در نظر بگیرد این است که کارگران مشغول به کار با دستگاه بسته به نوع کار یا دستگاه، عینک، کلاه ایمنی، دستکش مخصوص، لباس مخصوص، کفش ایمنی مخصوص را حتما بر تن داشته باشند. چرا که شعار صنعتی اول ایمنی و بعد کار است و می بایست این مفهوم در تصویر شما نیز رعایت گردد.


عکاسی تبلیغاتی از جواهر آلات

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

عکاسی از جواهر آلات یکی از هنری ترین آثاری است که می توان خلق کرد، چرا که ماهیت لوازم زینتی به خودی خود دارای زیبایی خیره کننده ای می باشند. از این رو عکاسی حرفه ای با استفاده از مهارت خود فضای مانور بیشتری دارد تا این زیبایی را با ایجاد جلوه های بی نظیری دوچندان نماید. از این رو معمولا برای وضوح بیشتر از جزئیات جواهر آلات می بایست از لنز های ماکرو استفاده نمود.عکاسی از طلا و جواهر به صورت صنعتی معمولا به قصد نمایان سازی ظریف کاری ها و موارد بکار رفته شده در آن می باشد. معمولا عکاسی صنعتی با هدف نمایش طرح جواهر آلات و اجزای سازنده ی آن به متخصصین این صنف مانند تولید کنندگان، طراحان و فروشندگان انجام می گیرد. در عکاسی صنعتی از طلا و جواهر امری ضروری است که تمامی ویژگی های آن را از تمامی برجستگی ها، از جنس آن که نقره است یا طلا، سنگ های قیمتی بکار رفته در آن مانند برلیان، زمرد، یاقوت را به خوبی در تصویر نمایش دهیم به گونه ای که بیننده تفاوتی میان عکس آن جواهر با خود واقعی آن حس ننماید. از نکات مهم  که در عکاسی از جواهر آلات می بایست به آن توجه نمود، این است که پس زمینه ی طلا و جواهر آلات بسیار شکیل و زیبا باشد به گونه ای که تمامی جزئیات جواهرات به خوبی قابل مشاهده باشد و انعکاس نور از پس زمینه ی تصویر وجود نداشته باشد تا فرم اصلی جواهر مورد نظر به خوبی نمایان گردد.تیم عکاسی حرفه ای طرح گندم با ایده های نو و تجهیزات مدرن اثری هنری از سوژه ی مورد نظر شما خلق می نماید. چینش کالا کنار یکدیگر، هارمونی و تضاد مناسب رنگ ها و پس زمینه مناسب با سوژه مورد نظر هنری است که تیم عکاسی حرفه ای و خلاق قادر به انجام آن است.


عکاسی تبلیغاتی از لوازم آرایشی و بهداشتی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

عکاسی تبلیغاتی از لوازم آرایشی و بهداشتی تاثیر گذار ترین روشی است که در جذب مخاطب می توان از آن استفاده نمود. در عکاسی از لوازم آرایشی و بهداشتی مهمترین موارد که در تصویر می بایست نمایش داده شوند، برند و نوشته های منحصر به فردی است که مخصوص به آن محصول می شود. علاوه بر نوشته ها و پوشش آن می بایست بیننده با یک نگاه بفهمد که کارایی محصول شما دقیقا چیست. در نظر بگیرید از کرم عکسبرداری می نمایید که مخصوص رفع خشکی دست و پا می باشد، از این رو بهتر است تصویری مناسب و معقول از کرم و پا یا دست بگذارید تا بیننده به خوبی متوجه کارکرد آن شود.یکی از مهمترین موارد که در عکاسی صنعتی یا تبلیغاتی از لوازم آرایشی و بهداشتی تاثیر ویژه ای در نشان دادن کارایی و تبلیغات آن محصول دارد این است که از مدل یا شخص معروفی برای برند محصول خود استفاده نمایید.معمولا عکاسی از لوازم آرایشی و بهداشتی در استودیو انجام می گیرد. مخصوصا برای عکاسی از محصولات بهداشتی و آرایشی از خیمه عکاسی و نورپردازی ویژه ای استفاده می شود تا تصویری با کیفیتی ویژه از سوژه مورد نظر شما ایجاد گردد. پس زمینه ی روشن برای لوازم بهداشتی و آرایشی خانم ها جلوه ی بهتری ایجاد می نماید. خلق ایده هایی هیجان انگیز و تا حدی اغراق آمیز، جلوه ی بسیار زیبایی در تصویر ایجاد می نماید. در عکاسی صنعتی از لوازم بهداشتی و آرایشی می بایست هم از پوشش اصلی و هم از جعبه آن و از زوایای مختلف آن محصول عکسبرداری انجام گردد تا بیننده اصل کالای شما را از تقلبی آن به خوبی تشخیص دهد. این مجموعه با کادری توانمند و خلاق در حیطه ی عکاسی با رعایت تمامی قوانین و ضوابط کشور، تصویری خیره کننده و گویا را از محصول شما به تصویر خواهد کشید.


آدرس : تهران - میدان آرژانتین - خیابان 21 وزرا - پلاک 9 - واحد 3
شماره تماس : 52 71 71 88 - 021 و 29 50 72 88 - 021
تماس مستقیم با کارشناس فروش : 80 46 323 0912
پست الکترونیک : info@tarhegandom.com
© تمامی حقوق مطالب برای شرکت تبلیغاتی طرح گندم محفوظ می باشد
طراحی و توسعه توسط واحد وب طرح گندم