طراحی گرافیک

طراحی خلاقانه لوگو

طراحی گرافیک چیست؟

طراحی گرافیک امروزه به عنصری مهم در هر کاری تبدیل شده است. در تبلیغات، در بهبود روحیه انسان ها، در افزایش قدرت تفکر و ذهن و… طراحی جای خود را پیدا کرده است. فکر کنید، اطلاعاتی که می توان در یک پاراگراف به کاربر با خواندن منتقل کرد، با طراحی گرافیکی و با استفاده از طرح و نقش می توان هزاران اطلاعاتی را در کمترین زمان ممکن به کاربر منتقل کرد. در زمینه طراحی گرافیکی از تجارب حرفه ای و مناسب شرکت تبلیغاتی طرح گندم برای بالا بردن جلوه ی کار خود استفاده کنید.

از نظر فنی می توان گفت که گرافیک هنر ارتباط بصری از طریق عکس، متن، نمادها و آثار هنری است که وظیفه طراح گرافیک است. در واقع طراحی زمانی شکل گرفت که این افراد توانایی های خود را با ما در میان گذاشتند. باید بگویم که اشکال گرافیک چیزی نیست که در سال های اخیر ظاهر شده باشد، بلکه در گذشته وجود داشته است، اما امروز به اوج شکوفایی خود رسیده است. گرافیک از کلمه یونانی graphicus گرفته شده است. این بدان معنی است که گرافیک یک نمایش بصری از یک سطح است.

AIGA یک موسسه هنرهای گرافیک در ایالات متحده است. به گفته آنها، طراحی گرافیک فرآیندی خلاقانه است که فناوری و هنر را با هم ترکیب می کند. این باعث ایجاد ارتباط بین ایده ها می شود. طراح با ابزارهای ارتباطی مختلفی سر و کار دارد. به این ترتیب او سعی می کند از طریق بهترین راه های انتخابی خود پیامی را از سوی فرستنده به مخاطب خود برساند. ابزار اصلی در این کار تصاویر و تایپوگرافی هستند.

 

ارکان طراحی گرافیکی

طراحان گرافیک با استفاده از کامپیوتر یا نرم افزارهای دستی مفاهیم بصری را ایجاد می کنند. از این طریق سعی می‌کنند ایده‌های الهام‌بخش خود را تحقق بخشند و از آنها برای اطلاع‌رسانی و ارتباط با مصرف‌کنندگان و زیباسازی دنیای اطرافشان استفاده کنند. آنها هویت بصری شرکت ها، موسسات و مشاغل بزرگ و کوچک را طراحی و توسعه می دهند. ایجاد دنیایی زیبا یکی از ماموریت های یک طراح گرافیک است.

همچنین بخوانید: 8 نکته در زمینه بازاریابی و طراحی کاتالوگ

طراحی خلاقانه لوگو

خلاقیت در طراحی گرافیک

مهم نیست که چقدر در نرم افزارهای گرافیکی و ویدئویی مهارت داشته باشید، تقریباً از خلاقیت و تفکر گرافیکی خالی هستید. هر طراح گرافیکی باید ذهن خلاقی داشته باشد تا بتواند نیازهای هر مشتری را برآورده کند. می توانید با مراجعه به قسمت محتوای گرافیکی وبسایت چندین مقاله مرتبط با افزایش خلاقیت در طراحی و تقویت تفکر گرافیکی را مطالعه نمایید.

هنرهای تجسمی در طراحی گرافیک

شامل عناصری مانند عکاسی و عکاسی صنعتی است.

چاپخانه در طراحی گرافیک

هنر یا فرآیند چیدمان، چیدمان یا طراحی حروف.

طرح در طراحی گرافیک

عناصر بصری چاپ شده در صفحه را تنظیم کنید.

طراحی گرافیک در طرح گندم

بخش آتليه طراحی گروه طرح گندم همراه با کادر حرفه ای و مجرب با ايده هاي نو و خلاق و توانمندی هنری و فني خود نقش موثری در جهت بهتر ديده شدن برند و محصول شما در بازار پر رقابت کنونی، خواهد داشت. برخی از خدمات اين واحد عبارتند از: طراحی و اجرای نشانه (لوگو)، نشانه نوشتاری (لوگو تایپ، منوگرام)، پیکتوگرام تصویری، مجموعه ی اوراق اداری، پوستر، کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی، تابلوهای تبليغاتی با فرم و ایده های نو، خلق شعار، بسته بندی محصولات، تندیس، گرافیک صفحات اینترنتی و وب سایت، اوراق بهادار و گواهی نامه، بنر، پاپ آپ، استند، لایت باکس، صفحه آرایی و فرم بندی مجلات و نشریات.

{loadmoduleid 196}

به ما امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =